s-he stylezone

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: silver, az összetevőket feltöltötte: Madison27, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Divatos metál körömlakk, mely akár 10 napig tartós a gel-like'n ultra stay fedőlakkal.

8 árnyalatban kapható

Hannah11

2016. október 8.

Beleszerettem😍Igazi őszies színek,gyorsan száradnak.Annyi hogy kb 3rétegbe kell felvinni,de annyi bajom legyen.Csillog-ragyog.Szerelem💗
Szerintem többre is beruházok majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Szerintem többre is beruházok majd.

bandita

2016. október 4.

Két árnyalatban is szerettem volna imádni ezt a szériát. Duokrómokat választottam, de sajnos, óriási csalódás. Az ecset istenkirály, ívelt, gyönyörűen hordja az anyagot, az üvegcse ékszerszépségű, de a lakkok...iszonyat hígak, gyenge fedésűek, három rétegben kenve se tenném le a nagyesküt, hogy nem sejlik át a szabadszél.
Az ezüstz árnyalatokkal már nincs kedvem próbálkozni :(
Száradási idő átlagos, inkább picikét lassú, három réteg esetében én biztos, hogy bő egy órát adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 4.

Az ezüstz árnyalatokkal már nincs kedvem próbálkozni :(

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, Yellow 5 Lake / CI 19140

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.