s-he stylezone

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: HevesPetra, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ha kevés idő áll rendelkezésedre, hogy körömlakkod megszáradjon, használd ezt a körömlakk szárító spray-t. Nem csak gyors száradást biztosít, de magas fényt kölcsönöz körmének. Közvetlenül a frissen lakozott körmökre fújjuk.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

UnVraiAnge

2011. augusztus 23.

Én is csak azt tudom mondani, mint csillag1219 annyi különbséggel, hogy nekem nem egyben mászott el a lakkom, hanem valamelyiknél olyan lett, mint a kedvenc pöttyös bögrém, míg a többinél pedig homályos pocsolyaszerűvé változott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

csillag1219

2011. augusztus 20.

Megvettem, egyszer próbáltam ki, azóta is ott áll a körömlakkjaim mellett érintetlenül. Nagyon olajos, a spray mindenfelé spriccel, nem bírtam ki kézmosás nélkül 15 perccel a használata után... meg lett az eredménye, a lakk mindenfelé elmászott a körmeimen. Xóval szerintem semmit sem ér. Az essence körömlakkszáradást elősegítő cseppjei jobbak szerintem, de attól a terméktől sem lehet csodát várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)