s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2011. október 27.

Kétvégű szemceruza többféle színben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mankablogja

2013. március 30.

Nekem fehér-fekete van.A fekete nem annyira erős a vízvonal kihúzásához,ahhoz a Miss Sporty sokkal jobb.A szemkontúrhoz viszont jó.A fehéret szeretem,végre látszik,hogy ki van húzva:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

PankaManka

2013. március 28.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

orban.klaudia

2012. július 11.

A régebbi kiadásból van meg a zöld, jónak jó, de inkább szemhéjpúder alá szoktam egy alapszínnek használni, mert annyira nem erős sajna a színük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Luca33

2012. május 30.

A Jelmezkölcsönzőben ahol dolgoztam találtam egy ilyet, de még a régi szériából. Azzal nagyon meg vagyok elégedve, nem csoda hogy úgy elfogyott. Fekete-fehér. A feketével kihúztam a szemem egyszer és kibírt egy egész délutánt fotózáskor.(Pedig nagyon meleg volt, sok ruhát csak felülről tudtam felvenni, volt hogy könnyesre nevettem magam és simán kibírta) A fehérrel speciel beszíneztem az egész arcom Gésának,mert nem volt nálunk semmi más fehér. Utána még két jelmezhez is jó volt, elismerésem!
A mostani szériáról nem tudok mit mondani, úgy vettem észre, hogy sok termékük alkotóeleme más, mert már nem szuperálnak olyan jól mint régen. Ezért csak 3 csillag, de amint kipróbálok egyet, korrigálok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

agi.greendaygirl

2012. február 23.

hááát. eddig meg voltam vele elégedve, de ma reggel megváltozott a véleményem. Lehet, hogy a ceruza is megváltozott, bár kicsit fura, mert nem régóta van meg. Krémesnek krémes volt, csak a pigmentáltsága volt gyatra. Hol jobban, ol kevésbé fogott, alig tudtam egyenletes hatást elérni. és pár óra múlva elmászott.... ehhez a teljesítményhez képest szerintem drága. Ennél sokkal olcsóbban vannak jobb ceruzák is, csak a színe miatt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

szambi

2012. február 11.

A képen látható összes szín megvan. Teljesen korrektnek tartom őket, jól használhatóak. Az állaguk teljesen jó, nem túl kemények, nem is túl puhák. Rajtam a világosabb színek is jól látszanak. A vízvonalon még nem próbáltam őket, csak a feketét és a fehéret, de azok ott is jól látszódnak, és nem kell vörösre vakargatni velük a szemem. A vízvonalamról egyébként eddig mindegyik általam próbált ceruza (Astor, Avon, Oriflame, Miss Sporty, Alverde...) egy órán belül lekopott, így ezek sem okoztak csalódást, de ezt az én "fogyatékosságomnak" tudom be. Az alsó és felső pillasornál viszont egy munkanapot simán kibírnak, így mindegyik színt viszonylag tartósnak mondanám, kivéve a sötétkéket, mert az valamiért mindig elmaszatolódik még a felső szemhéjamon is. Kizárólag ez az egy. Ezt nem értem, talán ez a szín puhább mint a társai.

Egy 1000-es a DM-ben, szerintem ennyi pénzt megér, és sokféle színkombinációban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.