s-he stylezone

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: biumiu, Módosítva: 2012. november 3.

alinn

2016. március 25.

Annyira kedvenc szemceruza, hogy csak na, könnyen tudok vele bánni és a szivacsos része is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

niki123

2016. január 9.

A pozitívum a szép, intenzív fekete színe, viszont nekem össze vissza maszatolódik, és ha ezt használom, óránként igazgatnom kell a sminkem, mert el kenődik. Csak akkor használom, ha kifogy a rendes ceruzám és még nem jutottam el boltba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

robszinka10

2015. október 9.

Nekem fehér színű van, és nem vagyok megelégedve vele. A vízvonalban nem mutat szépen. Szemhéjalapnak élénkebb szemhéjpúderhez el tudom használni, de nem valami jó minőség..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

senskin

2015. július 13.

Egyszer vettem ilyet, de nem voltam megelégedve vele. Kenődik.A másik vége meg használhatatlan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

Csirip74

2015. január 30.

Barna van és egy sötét szürkés zöld. Jó vele dolgozni, puha és ha elég sűrűn hegyezem a vonal is mindig szép. Nem karistolt soha, de szerintem nem tartós. A satírozóját nem szeretem, kemény és csak eltünteti a kontúrt, nem dolgozza el. Célnak megfelel ez a ceruza, de vannak jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 30.

adri97323

2014. július 5.

Nagyon puha, a végén lévő kis szivaccsal könnyen satírozható. Füstös smink elkészítéséhez tökéletes, és kontúrhoz is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 5.

olcsy

2013. november 24.

nekem nincs a végén szivacs de ugyanilyenem van fehérben és annyira nem jött be. a szemem belső részére használom. a plázában és fodrászkellékesben kapható 400 forintos sokkal jobb volt, egész nap ottmaradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

Dorotien

2013. augusztus 3.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem bánom, mivel ennyi pénzért szerintem nagyon jó. Alapozás/púder nélkül még nem használtam, de így feltéve ott marad a helyén, erős színe van, viszont lemosni is könnyű. A bajom talán az vele, hogy faragni kell, nem tekerős, mivel nekem mindig bajom van ezekkel, pl. ennek is nagyon morzsolódik a fa része. De ennyi belefér, meg lehet a hegyezőm nem olyan tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

feketetea

2013. május 4.

A végén lévő szivacs és a jó ára miatt vettem meg, de a ceruzában sem kellett csalódnom. Nagyon jól lehet vele dolgozni, kevésbé intenzív feketét is ki lehet vitelezni a szivacsfejjel, ami nekem külön előny, ráadásul tényleg nagyon tartós minőségben is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

firea

2013. április 10.

Ez a kedvenc szemceruzám! Szerintem a legjobb, pláne, ha az árát is nézem. Sok drágább szemceruzát is kipróbáltam már, de ez eddig magasan vezeti a mezőnyt! Könnyű vele szép vonalat húzni, nagyon szép erős fekete színe van (én fekete színűeket használok), puha, krémes állagú. Már régóta megvan, nagyon sokáig elég, és hosszú idő után sem szárad be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.