s-he stylezone

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. február 11.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Mattosító alapozó.

tinkerbell13

2013. június 16.

nem jött be,rajtam ragad

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

nem jött be,rajtam ragad

Ada

2012. augusztus 19.

DM-ben vásároltam azt hiszem 1200 ft-ért.Számomra használhatatlan.A csuklóm belső felén próbáltam,majd ki is mentem az üzlet elé természetes fénybe,és jónak találtam.Viszont mikor itthon felvittem az arcomra majdnem elájultam.Olyan sárga voltam mint 1 májbeteg.Hozzáteszem,hogy a legvilágosabb árnyalatról beszélek :( nem vált be,nagyon nem......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Corra

2012. július 6.

Nem rossz alapozó. Kicsit sárgás árnyalatúak a színei, ezért azoknak ajánlom, akiknek kipirosodásra hajlamos a bőrük. Szépen, természetesen fed, és viszonylag tartós is. Nem mattít annyira, ahogy ígéri. Mindent összevetve nem lenne rossz, és legalább kapható szép világos árnyalatokban, de 1600 FT-ot sokallok érte, akkor már ajánlom inkább a Manhattan Clearface alapozóit.

Az alapozó másik változata valamivel olcsóbb, viszont azt nem próbáltam még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

Az alapozó másik változata valamivel olcsóbb, viszont azt nem próbáltam még.