s-he stylezone

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2015. április 20.

Két különböző színű púderrel a világos és sötétebb szemöldökhöz. Duplavégű aplikátorral.

Dottus

2018. február 6.

Szuper termék!

Kb egy éve vettem, általában napi használat mellett még mindig van benne. A színösszeállítás jó, tartósnak tartós, az összetevői barátságosak, nem 5 sor sárga jelzésű összetevőket láthatunk a leírásban... Az ára megtérül, mert tartós. Általában a világosbarnát használom az egész szemöldökömre, a sötétbarnát pedig a szemöldököm legalsó vonalára és a végére a farkincára, hogy egy kicsit a szemöldököm is kontúrozva legyen, és 3D hatása legyen (pár szál szemöldököm van). Néhanapján még a púderecsetemet is belemártom összemixelve a két színt, hogy kontúrozzam vele az arccsontom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Szuper termék!

anetta.filip

2018. január 21.

Véletlenül 400 Ft-ért jutottam hozzá, így nem volt veszítenivalóm (azóta is csak teljes áron látom). A világosabb árnyalat az enyém, ezért főként ezt használom. Vörös-alul szőke hajamhoz jól mutat, egész nap tart így télen. Az eredeti ecsetével hasznàlom, mert az mindig kéznèl van, de durva műanyagszàlak tömkelegéből àll, pazarol az anyagból, ahogy erősen felkarcolja, ez esetleg a negatívuma. Mégis most 5*
A kefe részét még nem használtam, de cuki, és biztos jó lesz valamire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

A kefe részét még nem használtam, de cuki, és biztos jó lesz valamire.

porc3lain

2017. december 8.

Nem rossz, nem rossz... Elájulva nem vagyok, mert bár az ára jó és dolgozni is könnyű vele, sajnos kicsit "természetellenesek" ezek a barnák. Legalábbis az én fekete hajamhoz :D (mondjuk ezen lehet nem kéne meglepődnöm...). Pozitívum, hogy kb az örökkévalóságig elég, szinte életre szóló befektetés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

Csobanka

2017. december 3.

Egyik kedvenc termékem! Remélem egy nap férfiben is megtalálom ezt a fajta tökéletességet! Próbáltam már Catrice ceruzát és az Art Deco szemöldök púderét de egyik sem fér ehhez a kis csodához: érdemes rendes, nagyon vékony ecsetet használni és elfeledni, ami a dobozban van. A sötét szín is használható világos hajhoz, nekem az jobban is tetszik de újabban a világos részt használom a szemöldökeim vízszintes részéhez, a sötétet pedig a kanyarban. Vannak hiányok a szemöldökömben de ezzel jobban elfedhető és tovább rajzolható a szemöldököm, mint a másik kettő termékkel. Tartóssága is tökéletes. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

sprefectesse

2017. november 26.

Féláron vettem, szerintem megszűnik, de ennyiért ajándék, pláne, hogy épp kifogytam abból a fajtából, amit egyébként használok.
Az egyetlen bajom vele, hogy a világosabb árnyalata egy kicsit vöröses. Még pont elvagyok vele, mert úgyis ceruzával kombinálva használom, de furcsa módon amíg a tégelyében van, meg nem mondanám róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Alexad

2017. november 6.

Első szemöldökformázó szettem. Nekem bevállt. Simán kibír 12 órát is, nem kenődik el. 1 hónapja használom napi rendszerességgel, és alig fogyott belőle. Nem kell 86x átkenni, fedése is szuper. Tuti újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

kisviktoria

2017. október 30.

Tartós, nekem fenn marad egész nap. A szemöldököm belsejére a világosabbat használom, a legmagasabb ponthoz pedig a sötétebbet. Első szemöldökporom, de nem is hiszem, hogy váltani fogok. A szemöldökzselémmel se szedem le, amikor formázom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

bogmir

2017. október 6.

Ezzel a termékkel végre van szemöldököm! Sokféle szemöldökport próbáltam és valamiért ez vált be a legjobban. Tartós, nem kopik. Jó, ha hozzáérek, akkor nyilván lejön, de ha nem piszkálom bizony addig a helyén marad amíg le nem mosom. Nagy pozitívum, hogy elég jó a kiszerelése is, szerintem az első ilyen termék amit nem törtem el egyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

sanyolina

2017. szeptember 30.

A benne lévő kis aplikátor semmire se jó, egy essence ecsettel viszont teljesen jól felvihető. Bevizezem az ecsetet es utána nyúlok csak bele, így sokkal jobban pigmentált és szebb az eredmény:) A tartósságával is meg vagyok elégedve. Először drágállottam, de már másfél éve használom, és több, mint a fele megvan, pedig mindennap, és ráadásul vízzel is higítom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

kovacsnikoletta92

2017. szeptember 29.

Az apilikátora használhatatlan. Sajnos nekem nem jött be túlságosan, valahogy nem az én színem, és valahogy nem volt az igazi az állaga sem, felvitelkor porlikés gyorsan kopik, így a nagy fellángolás után már nem használom, csak kallódik. 50%-os kuponnal vettem így nem nagy érvágás, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin