s-he stylezone

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2015. április 20.

Két különböző színű púderrel a világos és sötétebb szemöldökhöz. Duplavégű aplikátorral.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

EvelinV5

2017. szeptember 25.

Ajándékba kaptam, nekem nagyon bevált. Alapvetően szép szemöldököm van, többnyire nem kell semmit használnom rá. Viszont ha használok alapozót, akkor ezt a terméket is használom, szépen beletapad az alapozóba és természetes hatást lehet vele elérni, ha nem viszünk fel túl sokat a termékből. Én többnyire a benne lévő ecsettel ütögetem fel a szemöldökömre, így én teljes egészében kitudom használni a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Vajdus23

2017. augusztus 24.

A benne található kis ecsettel dolgozni nem nagyon lehet, így egy másikkal használom. A sötétebb szín remekül illeszkedik a szemöldököm színéhez, szép végeredményt lehet vele elérni. A hatás sokkal természetesebb, mint ceruzával, így már csak ezt használom. Egy hosszabb napon azért kell rajta igazítani, víz, izzadság hatására pedig rendesen kopik, de összességében szeretem, és az ára is baráti (főleg Glamour-napok alkalmával).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

HannaMhlk

2017. július 31.

Nagyon szeretem nem a legtartósabb de ennek ellenére jól pigmentált , ha zselével fixálom tartós marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Hannah11

2017. július 5.

Vésztartaléknak használom,ha elfogy a szemöldökceruzám.Elég jól pigmentál,viszont a nap végére teljesen elhalványodik,leolvad.Így egész napra nem használnám,de arra,hogy pl. leugrok a boltba,megteszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

gabona07

2017. április 29.

Nekem bevállt ez a termék. Tartós, egész nap fentmarad, a nap végén úgy kell letörölnöm sminklemosóval. Nem kelt természetellenes "tetovált" hatást, mint a szemöldökceruzák, viszont a megfelelő technika elsajátítása számomra kicsit időigényes, de ez nem a termék hibája. A sötétebb barna színt használom, viszont ebből több réteg is kell, hogy normálisan nézzen ki a szemöldököm. A pigmentáltságon azért lenne mit javítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

babetta1

2017. február 23.

Elotte az essence szemoldokpuderet hasznaltam, viszont amiota kiprobaltam eszem agaban simcs visszaterni ra. Sokkal egyszerubb hasznalni, tartosabb es sokkal tovabb jo. Egyszeruen imadom, minden nap hasznalom, majdnem fel eve es alig latszott hogy fogyott belole. A szineket viszont keverve hasznalom, mert a vilagos onmagaban nem nagyon latszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

melir

2017. február 20.

Az essence hasonló termékéről tértem át erre, és szerintem maradok is ennél a jövőben. Sokkal jobb a csomagolása, és a a színe is jobban passzol hozzám. Tartós, könnyen használható; igaz nem a benne lévő applikátort szoktam használni, de az sem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

gabriella7

2017. február 20.

Remek termék! A világos, vörösesszőke szemöldököm megkívánja, hogy egy kicsit kipótoljam, és a világosabb színnel nagyon szép, természetes hatást tudok elérni vele. Az applikátora is jó, kezdetben azzal használtam, de kb. 2 hónapja beszereztem egy szemöldökecsetet, az egy kicsit precízebb, de a sajátja is megfelelő. Lassan fogy, de biztos újra fogom venni, megéri a pénzét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

scene14

2017. február 14.

Én imádom,nagyon régóta hűséges társam és kb. tizedjére vettem már újra! :D mindig ennél kötök ki bármi új terméket is veszek,szeretem hogy nem vöröses,a legvilágosabb színt használom és nagyon természetes a színe,egész nap fent marad,persze könnyű belenyúlni,kár hogy nem keverem a színt és így 1 színért szerintem pénzkidobás az 1500Ft.. ezt leszámítva imádom és örök kedvenc! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Szabina911213

2017. január 29.

Féláron jutottam hozzá. Könnyű a használata, szép eredményt lehet vele elérni, jók az összetevői.
Hiányolom, hogy egysíkú a színskála, lehetne több variáció belőle, mert így nem feltétlenül passzol mindenkihez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin