s-he stylezone

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2015. április 20.

Két különböző színű púderrel a világos és sötétebb szemöldökhöz. Duplavégű aplikátorral.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

pradamarfa

2016. április 16.

a-a... nem, nem. Annyira elhittem, hogy képes leszek pótolni a catrice szemöldökporomat, de neeem :(
hamar lekopik :( ez sajnos 3* mert amúgy jó lenne...
mondjuk... nekem sok kell belőle, vagy lehet csak úgy tűnik ?! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

hamar lekopik :( ez sajnos 3* mert amúgy jó lenne...
mondjuk... nekem sok kell belőle, vagy lehet csak úgy tűnik ?! :D

Vanda234

2016. április 13.

Jujj nagyn jó! 😘
Olcsó és jok a színek is
5/5

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

Jujj nagyn jó! 😘
Olcsó és jok a színek is
5/5

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bridddzs

2016. április 13.

Az olcsóságához képest, szerintem nagyon kompakt és jól használható. Jók a színei, bár én keverve használom, és szerintem a kis ecsete is használható. Nagyon sokáig elég lesz. Nem kenődik, teljesen megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

gina002

2016. április 9.

nekem ez a termék nagyon bevált. még soha nem volt ennyire jo szemöldök formázom. tetszik hogy 2 szin is van benne. ugyanis nekem nem lenne jo egyik szin sem de igy hogy 2 szin van benne tudom öket keverni.a kis hozzávaló ecset is nagyon jó mert nem visz fel túl sokat de nem is keveset pont a megfelelő mennyiséget. szerintem az ára is megfelelő.
szerintem érdemes kipróbálni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

szerintem érdemes kipróbálni :)

csibike100

2016. április 3.

Mindennap használom, de szerintem még nagyon sokáig elég lesz. A sötétebb színt használom a szemöldökömre, nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni. A világosabbat szemhéjpúderként használom, nagyon jól el dolgozható és tartós is. Az ecset nem igazán használható, de ennek ellenére egy nagyon szuper termék. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 3.

adrikovi

2016. március 7.

A legjobb szemöldökformázó. A világosabb barnát nyáron a sötétebb barnát télen használom. A kis kefét nem nagyon lehet használni, konkrétan semmire sem való meg azért a doboz teteje is letörött nekem pedig nem ejtettem le egyszer sem. Elég sokéig kitart. ÚJRAVESZEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Candym

2015. december 17.

Csodálkozom rajta, hogy ilyen kevesen írtak róla véleményt. Nagyon szeretem, számomra bevált teljesen persze szemöldök ceruzával együtt!!! Biztos, hogy újra veszem. Egy problémám van de szinte minden szemöldök porral, hogy kétféle szín van benne.. személy szerint csak a világosabbat használom, a sötétebbhez hozzá sem nyúltam. Hiába kerestem más márkákból egy színűt sajnos nem találtam. :(
Ja és még valami: nekem az ecsettel nincs problémám mindig azzal viszem fel és tökéletesen igazodik a szemöldökömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

bamy

2015. november 23.

nincs problémám vele, szemöldök ecsettel kitűnően fellehet vinni, viszont az aplikátort felesleges volt beletenni, életveszélyes.

Ha örökké használnám akkor se fogyna el? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Ha örökké használnám akkor se fogyna el? :D

Akasa

2015. október 15.

Sajnos a szemöldököm nagyon halvány satírozás nélkül, konkrétan láthatatlan :(
Sokáig ceruzával csináltam, tetoválás szóba sem jöhet! Ajánlották ezt a szemöldökport, nem bántam meg!
Az ecset az kuka, konkrétan semmire sem jó, ezért pontlevonás jár.
Maga a por és az árnyalat - sötét - pont az, ami hozzám illik.
Nagyon sokáig elég (áprilisba vettem), még van belőle, ceruzából már 3-at biztos elfogyasztottam volna ennyi idő alatt.
Csak azt nem tudom, hogy a világos árnyalattal mit kezdjek majd, mert az nem passzol sehová. Emiatt is ér a pontlevonás, mert lehetne ekkora kiszerelés 1 színből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Sajnos a szemöldököm nagyon halvány satírozás nélkül, konkrétan láthatatlan :(
Az ecset az kuka, konkrétan semmire sem jó, ezért pontlevonás jár.
Maga a por és az árnyalat - sötét - pont az, ami hozzám illik.

tutiamatto

2015. október 9.

Ha lehetne 6 pontot adnék. Nekem nagyon bevált. Eddig ceruzával próbáltam a viszonylag kevés szemöldökömet nézhető formára alakítani, de ezzel sokkal -de sokkal egyszerűbb és természetesebb hatást lehet elérni. Ja, és tartós, ami nem utolsó szempont.Ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin