Safeguard

Ár:   60-140 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szivike18, Módosítva: 2017. május 8.

Ár:   60-140 Ft
Kategória:   Szappanok

Antibakteriális szappan.

kuklis.aniko

2015. március 3.

SOS!! Hajdúszoboszlón vagy Debrecenben hol lehet kapni?? Sehol nem lelek rá. Arcomra csak ezt használtam, a pattanásokat leszáritja megakadályozza hogy újak bukkanjanak elő. Köszi előre is aki tudja. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

fdorottya

2014. december 17.

mariekllein Szegeden a Kárász utcai DM-ben kapható! Én is ott szoktam mindig venni!

Szerintem nagyon jó kis szappan, az arcomra szoktam használni. Nem szárít és nagyon szeretem az illatát! Ez mellett nagyon sokáig kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 17.

marieklein

2014. december 17.

Szegeden több helyen kerestem, de én sem találtam. Kár, hogy nem vettem többet belőle, az arcomra(!) használtam napi szinten, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 17.

pixybaba

2014. szeptember 20.

Nagy kedvenc, mindig ezt keresem a DM-ben. Egy 80 grammos darab mindössze 130 Ft. Szeretem az illatát. A fehéret jobban bírom, mint a sárgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

monika.t

2014. július 31.

Mind a fehér, mind a sárga változata tisztaság illatú, semmi különös. De amire használom nem is kell különösebb illat. Gazdag, krémes habja van ezért szemöldökcsipeszek, fésűk, hajkefék, ecsetek fertőtlenítő mosására használom, erre a célra tökéletes. Fürdésre, kézmosásra nem az igazi mert nagyon erősen szárít, ha mégis ezt kell használni akkor vastagon kell krémezni utána. Az ára miatt is megéri, sokáig elég és nem esik szét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 31.

cinderella09

2014. július 29.

Régóta kedvenc, csak néha nem találom a boltokban. Ha tehetem ilyet veszek, jobb az illata mint a sárgának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 29.

nikol134

2014. július 12.

Egy ideje már csak ezt veszem, nem szárítja ki a kezemet annyira, mint a nivea és hasonlók. De nagyon hamar megtörik, és ha véletlenül víz megy a szappantartóba akkor ahogy oldódik a vízben ilyen zselés valami lesz a szappantartó alján, ami elég ronda látvány. Ha találok a bőrömnek megfelelőt akkor ezt tuti lecserélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

MissNickole

2014. június 13.

Egy fokkal jobb, mint a sárga, de sajnos meg sem közelíti a régi minőséget. Bár igaz árban is fele annyiba kerül mint régen:( A régi rózsaszínből még van nekem 3 db úgy őrzöm, mint a kincset, az volt a legjobb szappan a világon. Mosakodtam fele, zuhanyoztam vele, lábat áztatta, mindenre azt használtam...
De hát így szokott ez lenni, ha valami nagyon beválik akkor megszüntetik....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

De hát így szokott ez lenni, ha valami nagyon beválik akkor megszüntetik....

Linda0222

2013. december 28.

Kellemes illatú,olcsò és gazdaságos valamint antibakteriális! Ajánlom! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Kellemes illatú,olcsò és gazdaságos valamint antibakteriális! Ajánlom! :-)

J4n0sk4

2013. december 18.

Apró üvegszilánkot találtam ebben a fehér szappanban.
Deltoid formájú, kb. 0,5 mm vastag 6 mm hosszú 2 mm széles üvegszilánkot.
Éppen új szappant kezdtem koptatni amikor egy idő után arra lettem figyelmes, hogy kiáll valami... azt gondoltam valami apró hiba, el is kezdtem kapirgálni körömmel, végül kijött, elég mélyen be volt ágyazódva.
Azt hittem először, hogy műanyag szilánk, bár túl fényesnek tűnt, mígnem rézbe el nem kezdtem vele karcolgatni, akkor jöttem rá végképp miből is van.
Mégis, hogyan kerülhetett bele? Milyen gyárban készül? Nem ártana ezt megtudni. Import szar, ez nagyon kiábrándító. Egyébként nem lenne rossz..... talán.
Kíváncsi vagyok más is találkozott-e már ilyen problémával, valószínűnek tartom, hogy nem csak engem érint a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 18.

Apró üvegszilánkot találtam ebben a fehér szappanban.
Deltoid formájú, kb. 0,5 mm vastag 6 mm hosszú 2 mm széles üvegszilánkot.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szappan alap. Sajnos nem lehet tudni, hogy mit takar pontosan.

Antibakteriális és gombaellenes szer, amelyet a személyi higiénés termékek tartalmaznak, például antibakterális szappanok és különféle lemosók. Az összetevővel kapcsolatban felmerült, hogy rezisztenssé tehet bizonyos baktériumokat az antibiotikumokkal szemben és valószínűsíthetően még a környezetre is kedvezőtlen hatást gyakorol. A kozmetikumokban való használata napjainkban már nem jellemző.