Sally Hansen

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: Kiki7, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   11,8 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk, akril polimer komplex formulával a hosszú viselhetőségért és UV-szűrővel, mely megakadályozza az alatta lévő lakk színének kifakulását.

HRenata

2019. október 26.

Az Insta dry mellett a másik legjobb fedőlakk ever. Bár a big shiny talán pici túlzás, nem extra szuper fényes, de szép, nagyon gyorsan szárad és megszárítja az alatta lévő lakkot, valamint tartós, amit èn várok tőle, hogy a vasárnap kèszített lakkozás péntek-szombatig tartson, azt teljesíti. Teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

cattitude

2019. augusztus 28.

annyira jó ez a fedőlakk, sírok, miért nem ezt vettem mindig :')))
az essence géles fedőlakkját használtam, amíg meg nem szűnt nemrég, szépen fedett, de nem volt igazán tartós egy idő után és be is sűrűsödött.
ez a fedőlakk _nagyon_tartóssá teszi a manikűröm, több mosogatás, egész napos gépelés, kerti munka, takarítás etc meg se kottyan neki, legalább 4 napig érintetlen a manikűröm. csodás fénye van és instant megszárítja kb azokat a színes lakkokat is, amik felkenés után 3 óra múlva is takarómintásak lesznek, szóval azt kell mondjam, tökéletesen beilleszthető az elfoglalt házi- és/vagy üzletasszony életvitelbe.
tuti ezt fogom venni, amíg ki nem vonják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

annyira jó ez a fedőlakk, sírok, miért nem ezt vettem mindig :')))
tuti ezt fogom venni, amíg ki nem vonják!

Pajzs

2019. július 28.

Második üvegem végén járok, és ha ez elfogy, megint ezt fogom megvenni. Gyorsan szárad, a végeredmény nagyon fényes, sima lakk. Az apró hibákat, amiket esetleg elkövetek lakkozáskor (pl. kicsit belenyúlok valamibe, hozzáérek a lakkhoz, mielőtt megszáradt volna) kiegyenlíti. Nem csíkoz, nem oldja a már felkent lakkot, kiemeli annak színét. Inkább a fényességet adó hatása miatt használom, nem azért, mert tartóssá tesz egy lakkot, mert úgyis váltogatom a körömlakkom, de három napig szépen fent szokott maradni, ezután úgyis lemosom. Gyakori használat mellett is sokáig elég, nem száradt be egyik darabom sem. Az utolsó néhány mili besűrűsödik (a sok használat sok nyitogatással jár), de ezt egy lakkhígítóval orvosolni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Encssy

2019. május 19.

Hatalmas csalódás, én nem tudom másnak h nem keni a nyomda mintát, nekem elég volt egy húzás és mint az olvadt fagyi elcsúszott a minta. Ennyi pénzért...még jó h csak fél áron vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

izabella73

2019. május 5.

Glamour napokon vettem féláron mert az eddigi fedő lakkjaim nem igazán váltak be.A jó vélemények hatására emelett döntöttem és valóban nagyon jó!Gyorsan szárad és nem keni el a körömlakkot.Mivel ez bevált kipróbálom majd a márka színes lakkjait is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 5.

fannc22

2019. január 26.

Imádom ezt a fedőlakkot. Rengeteget kipróbáltam már, de semelyik nem teljesített jól...mindegyik nehezen száradt, összeráncolódott, így áttértem a géllakkra. Aztán másfél év után meguntam a procedúrát, így váltani szerettem volna újra, rendes körömlakkra. Sokat olvasgattam és ezt ajánlották. Nagyon meg vagyok vele elégedve, egy rétegben is nagyon jól fed, szép fényes és nagyon hamar szárad. Tényleg géllakk hatású, nagyon szeretem! Csodaszer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Lina14

2018. december 28.

gyoran szárad, vaskos, így két rétegben is befedi a glittert is, és nem keni el a nyomdázást. eddig az essence btgn után ez a kedvencem, de az mmegszűnt...ha találok, veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

emerenc

2018. november 15.

Legjobb fedőlakk! Bírja a lakkom 1 hétig is vele, csak hamar fogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Legjobb fedőlakk! Bírja a lakkom 1 hétig is vele, csak hamar fogy...

Ad-Namah

2018. június 15.

Két éve keresem a helyi rossmannokban és dm-ekben, de valamilyen oknál fogva a helyét is eltüntették a Sally Hansen állványon, de egy eldugott és nem agyonra lepusztított dm-ben találtam. Négy réteg lalkra és egy réteg csillám porra kentem fel, nagyon gyorsan megszárította őket, habár olyan szaga van, mint a technokolnak, de ezt elnézem neki. Tartósságát nem tudom, de szerintem rendben lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Thumpa84

2018. június 2.

Szép fedése van és valóban nagyon gyorsan szárít, azonban nekem 24 órát nem bír ki a körmömön :( csalódás, mert azt hittem ez lesz a csodaszer

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.