Sally Hansen

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: Kiki7, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   11,8 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk, akril polimer komplex formulával a hosszú viselhetőségért és UV-szűrővel, mely megakadályozza az alatta lévő lakk színének kifakulását.

Hedör

2017. október 20.

jooildivel értek egyet! Legjobb top coat. Tök ugyanazt tudom elmondani háziasszonyként :D:D
Idézem "Mindig ezzel zárom a manikűrt, így nekem elég heti 1x lakkozni (alá általában Moyrát kenek). Pedig 3 gyerek mellett nem mondhatnám, hogy kímélem a kezem. Jó-jó, mosogatógépen van szerencsére. Az tény, hogy az ázást nem szereti, de szerintem azt egyik lakk sem. Mindig este, lefekvés előtt lakkozom, és sosem maradt még párnanyomatos, extrém gyorsan szárad."
Csak a gyerekek száma nem stimmel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

Csak a gyerekek száma nem stimmel :D

tszofia

2017. szeptember 23.

Imádom! Először egy kevésbé jó minőségű lakkra tettem fel és 2 ember is megjegyezte hogy körmösnél voltam-e. Csodaszép fénye van és tartósabbá is teszi az alap lakkot. Dm-ben kuponnal féláron vásároltam meg, a Sally Hansen lakkokat alapból imádom, nekem a vékony gyenge körmeimen csak ez a márka marad meg tartósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Madi

2017. július 15.

Féláron jutottam hozzá, így még fogjuk rá megérte, a teljes ár miatt kap csak 3 csillagot, mert ennyi pénzért, egy majdnem tökéletes lakkból kimaradt a rugalmasság. Hülyén hangzik, de nálam ez fontos szempont, mivel papírvékony körmeim vannak és egyes lakkok bírják a kiképzést, mások viszont azonnal megtörnek. Sajnos ez a fedőlakk is másnapra darabokban pattog le az összes körmömről. Hiába a ragyogás, a rapid száradás, nálam nem csodaszer. Akik hasonló problémával küzdenek, keressenek tovább.

Update: Nálam most már hivatalosan is a "nope" kategóriába tartozik. Újabban speciális zselélakkom van és törhetetlen körmeim (OPI+Kodi) és mikor a lenövést szerettem volna eltüntetni és befestettem a körmeim, ezt a fedőlakkot használtam és láss csodát, ugyanúgy darabosra tört, csak most nem másnapra, hanem a harmadikra. Megjegyzem, a körmeimnek és a zselélakknak semmi baja nem volt, pusztán ez repedezett összevissza a felületén, szóval nem a vékony körmöm volt a baj előzőleg sem, hanem tényleg ennyire rugalmatlan ez a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Vzsl05

2017. június 20.

Két rétegben szép fénye van, de nem extra. Nekem sajnos már a 3. napon elkezdett repedezni a köröm felszínén, pedig ennél sokkal olcsóbb fedőlakkok is tovább bírják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

jooildi

2017. április 17.

6 csillag!!! Egyszerűen non plus ultra! Mindig ezzel zárom a manikűrt, így nekem elég heti 1x lakkozni (alá általában Moyrát kenek). Pedig 3 gyerek mellett nem mondhatnám, hogy kímélem a kezem. Jó-jó, mosogatógépen van szerencsére. Az tény, hogy az ázást nem szereti, de szerintem azt egyik lakk sem. Mindig este, lefekvés előtt lakkozom, és sosem maradt még párnanyomatos, extrém gyorsan szárad. Már évek óta ezt használom, eszem ágában sincs váltani. Glamour és Joy kuponokkal szoktam venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

chanett

2017. január 24.

Fényes, tartós, nem keni el a nyomdát. Mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Fényes, tartós, nem keni el a nyomdát. Mi kell még?

fulepregi

2017. január 16.

Nekem nagyon tetszik!! Imádom :) gyorsan szárad, és nagyon jól fénylik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

Nekem nagyon tetszik!! Imádom :) gyorsan szárad, és nagyon jól fénylik!

estokani

2017. január 4.

Ez egy nagyon klasz fedőlakk. Extra gyorsan szárad, főleg az előzőleg megvett márkabéli Dopuble Duty után igazi csoda!!! Gyönyörű fénye van, 4 napig minimum szép a lakkozás, rosszabb minőségű és egyébként hamar kopó lakkal is. Márkabeli lakkjaival akár egy hétig is szép. Gépelek egész nap, +mosogatás stb. szóval nem kímélem a körmeimet.
Egyetlen apró hibája, felkenve egész közelről olyan oltári büdös! de ezért még megy az 5*

UPDATE: még +2* tehát már 7-nél járok :D
Belenyúltam egy essence lakkba száradáskor elég olcsmány lenyomatos lett, de nem volt kedvem újrakenni. Miután ezzel a csodával lefedtem hipphopp eltűnt a lenyomat! Nem hiszem el, hogy ilyet is tud, de egységesíti a hibás lakkozást! Egy lakkmániásnak mindenképp kell egy ilyen, sőt, ezentúl másra rá se nézek!

Update 2: Sokadik üveggel használom de én kíváncsi vettem egy SecheVitet is, mert azt mennyien szeretik. MINEK????? Mikor a tökéletes ott van a polcomon :) Csak szánalomból lakkozok néha az új szerzeménnyel. Ehhh :D :D

Update 3: Pár üveg elfogyasztása után bátran mondhatom,hogy a vége felé konyonyásan nyúlik. Akkor már csak vastagabb rétegben lehet 'szépen' felkenni. Kicsit bosszantó. Az elsőt kidobtam ilyen állapotában, mert ott várta a bontatlan termék az előző kimúlását. A többiben nagyon kevés maradt ekkorra, azokat gyorsan elhasználtam. A mostaniban megint elég sok van így tettem bele 3-4 csepp körömlakkhigítót. Nagyon féltem, vajon ront-e az állagán. Megnyugvással tapasztaltam, hogy semmit. Hamar szárad és csodafényes így is.
A maradék kibányászása nekem megér ennyit, mert ennél jobb fedőlakkot még nem gyártottak.
SZERELEM, SZERELEM, SZERELEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

UPDATE: még +2* tehát már 7-nél járok :D

SZERELEM, SZERELEM, SZERELEM!

Ariel001

2016. november 27.

Nem vagyok/voltam a drága lakkok híve, de a márka színes lakkja annyira rabul ejtett, gondoltam megveszem ezt is. Hozza a várt fényt, tartósságot, brutál hamar szárad, és nemrég egy olcsó lakkot is kb. 3 napig tartóssá tett, ami annál a lakknák maga a csoda. Végre nem kín a lakkozás, és nem órákig tartó művelet, és végre értelme is van számomra hogy nem 1-2 nap tartósság miatt kínlódok órákat! Köszi Sally Hansen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

pamutbojt

2016. november 14.

A legjobb fedőlakk, amivel eddig találkoztam. Számomra a legfontosabb szempont, hogy nem maszatolja el a körömlakkot (körömnyomdát és egyéb hasonló technikával készült manikűrt). A gyorsan száradónak mondott lakkoknál is hamarabb kopogós lesz, ami hatalmas pozitívum az olyanoknak, mint én, akik képtelenek tétlenül várni, amíg megszárad a lakk, és előbb-utóbb belenyúlnak valamibe… Gyönyörű fénye van, ami persze segít egységesebbé tenni a lakkozást, és eltüntetni a tökéletlenségeket. A tartóssága kapcsán sem csalódtam, bár rajtam eleve sokáig szépek maradnak a lakkok. Az ecsetje is szuper, hiper gyorsan és könnyedén lehet felvinni vele a fedőlakkot, teljesen egységes, csíkmentes végeredményt elérve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.