Sally Hansen

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: Kiki7, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   11,8 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk, akril polimer komplex formulával a hosszú viselhetőségért és UV-szűrővel, mely megakadályozza az alatta lévő lakk színének kifakulását.

Timi01

2016. november 12.

Már a sokadik üveggel használom, gyorsan szárad, szuper fényes lesz a lakkozás tőle. És ami a legfontosabb, hogy még a Claire's lakk is egy hétig kifogástalan maradt tőle, de minden lakkot tartóssá tesz. Ha pl. nyaralni megyek vagy a sok munka miatt nincs lehetőség/energiám újra lakkozni, akkor biztosan őt használom :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

pont

2016. november 5.

a lakkot tényleg fényesebbé teszi + kiegyenlíti az esetleges hibákat, a sohamegnemszáradó párnalenyomatos manikűrömet teljesen hibátlanná varázsolta és gyorsan meg is szárad. egyébként a tartóssághoz sajnos semmit nem tesz hozzá, nyilván ha egy alapból tartós lakkon van, akkor tartós lesz, de az én lakkjaim többségének elkéne egy kis rásegítés. nekem a teljes árát nem éri meg, szerencsére volt rá 50%-os kuponom, úgy nem tartom egy rossz vételnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Titanilla10

2016. október 24.

Az itteni vélemények miatt vettem meg.Èppen most száradt meg 5perc alatt totál kopogósra nem lehet benyomkodni sem na ez durva!!!:)Eddig oké a dolog.Csodaszépen csillog tényleg mint egy gél mani!Kiváncsi leszek a tartósságát illetően!Eddig 5 csillag.
Update:5napja fennt van csillog villog mintha friss lenne a vége kezd kopni de nem durván éppen hogy látszik pedig kapja a kiképzést!
Újabb 5nap telt el hát most kezd lepattogni meg ugye lenőni megérdemli az 5csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

maruani

2016. október 10.

Szerelem! Amikor a második folytatólagos üveggel elfogyott, megpróbáltam hűtlen lenni, gondoltam hátha kapok olcsóbban hasonlót. Most van két olcsó(bb) fedőlakkom, hogy aztán dupla lelkifurdalással térjek vissza a BST-hez. Ez a lakk fényes. Nagyon fényes. Mintha vékony, csiszolt üveget rétegeznél a körmödre. Vagy mint a géllakk. Vagy mint a géllakk és a csiszolt üveg szerelemgyereke.
Valamint remek ecset, gyors száradás, nincs buborék, nincs csík, és tartós.
Ami a szívfájdalmam, hogy a második üvegcse fogyóban volt (talán az utolsó 10-15 százalékról beszélünk) akkor kellemetlenül nyúlóssá vált, és csak nagyon vastag rétegben lehetett felvinni, ami ártott a manikűr tartósságának. Viszont az első kivégzett üvegnél ilyet nem tapasztaltam, úgyhogy remélem ez csak egyszeri eset lesz.
Update és csillaglevonás. Szóóóóval. Továbbra is ez a kedvenc fedőlakkom. Semelyik nem ilyen szép, de tényleg. Amit a színekkel csinál alatta, ahogy az amatőr nailart kísérleteket kiegyenlíti, ahogy kihozza minden lakkból a legjobbat, legyen az holo, csillám vagy krém, de. De be kellett látnom, miután jópár fedőlakkot végigpróbáltam, hogy a tartóssága semmi. Magyarul a lakk addig tart majd, ameddig amúgy is tartana, fedőlakk ide vagy oda, talán plusz egy-két nap, de akkor jó fej voltam. De szebb nincs nála, az egyszer hét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

Valamint remek ecset, gyors száradás, nincs buborék, nincs csík, és tartós.

onessin

2016. augusztus 27.

Tökéletes! Ezzel bármelyik olcsóbb körömlakk is kibír kb. egy hetet! Minek ide géllakk, vagy műköröm kérem szépen?!
Nagyon szerettem, teljesen elhasználtam a terméket, kb egy év alatt fogyott el úgy, hogy nagyjából minden második héten használtam! Szerintem aki szeretné tartósabbá tenni a körömlakkját, mindenképpen próbálja ki! Egy-két lakkal nem működött jól, de általában szuper volt, és még szép fényt is adott a lakkoknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

erika81

2016. augusztus 7.

Én azért vettem meg, hogy a lakkozás végén gyorsan száradjon a körmöm. Tökéletesen bevált. Gyorsan, kopogásra szárad a lakk. Szeretem. Eddig az Astor gyorsan szárító fedőlakkját használtam. Ugyan olyan jónak tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

timilla

2016. március 8.

Én, hülye, hogy ezt vettem meg, és nem a china glaze fedőlakkját! Bedőltem a jó véleményeknek, de csalódnom kellett, ez a fedőlakk semmivel sem tud többet, mint a párszáz forintos catrice, pontosan ugyanúgy az alapból használt lakk tartósságát hozza minden alkalommal, semmi pluszt nem tesz hozzá. Az egyetlen pozitívum, hogy tényleg gyorsan szárít, de ezzel vége is a tudományának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 8.

jns.melinda

2016. március 3.

Ahhoz vagyok szokva, hogy min. 4-5 napig hibátlanok a körmeim a lakkozás után egy jó fedőlakkal. Ezzel 3. napon már a szélek hiányosak, ami nem elfogadható. Ha nem teljesen száraz alatta lakk, akkor sosem szárad meg, órák. A vélemények alapján jónak tűnt, de nagyon nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

judit1984

2016. január 22.

Először teljesen el voltam bűvölve a hatásától. Nagyon szép, csillogó körmöket ad, kiegyenlíti az alsó rétegek egyenetlenségeit, és egy hétig simán bírja. De sajnos nekem hamar sűsűrödött, és buborékosodott, így pedig már nem éri meg az árát. Lecseréltem egy Essence The Gel top coatra, az is hozza ugyanezt a szintet, fele ennyi pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Zsaklin09

2016. január 10.

A legeslegjobb fedőlakk, amit valaha használtam!!! Megéri az árát, nekem egy hétig gyönyörűen tartós marad tőle a körömlakkom, és a fénye is verhetetlen. Bármilyen körömlakkra felkenve olyan szép csillogást ad, mintha géllakk lenne, ráadásul pillanatok alatt szárad, és nagyon tartós. A kedvencem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.