Sally Hansen

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: Kiki7, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   11,8 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk, akril polimer komplex formulával a hosszú viselhetőségért és UV-szűrővel, mely megakadályozza az alatta lévő lakk színének kifakulását.

kyra92

2016. január 5.

Kicsit többet vártam tőle. Bár tegyük hozzá, hogy ezt a fedőlakkot és a hozzá tartozó színes lakkokat nem az olyan nőknek lett kifejlesztve, akik mosnak, főznek, takarítanak, ráadásul a munkavégzésük sem merül ki annyiban, hogy napi hat órát kirittyentve üldögélnek egy monitor előtt és hébe-hóba kinyomtatnak egy darab papírt :S
Aláírom, hogy az átlagnál tényleg jobban fed és tényleg repedezettség mentesen fent is marad egy hétig, ha az ember lánya nem csinál semmit. De konrétan semmit.
Viszont a felkenést számítva nagyjából két három napig gyönyörű szép fénye van. Én vörös lakkot vettem hozzá és tényleg gyönyörűen kihozta a színét, öröm volt a körmeimre nézni. A színhatás az 5* de a tartóssága....hát...mondhatnám, hogy hagy némi kívánni valót maga után, de igazából rájöttem, hogy nem kifejezetten ennek a hibája, hogy hamar lejön a körmömről. Egyszerűen nem való azoknak, akik pl annyit mosogatnak, mint én otthon :D. Persze lehet, hogy más pont az ellenkezőjét tapasztalta, de nekem sajna nem annyira tartós, mint amennyire azt reklámozzák.
De a négyest megadom neki, mert az első pár napban tényleg varázslatosan szépek lesznek tőle a körmeim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 5.

cherrygarden

2015. december 7.

Hosszas fedőlakk keresgélés után végre rátaláltam erre a márkára. Nekem nagyon bevált! Bár nem olcsó, de ha azt vesszük h mennyi fedőlakkot összevásároltam....Egy hetet nem bír de jó pár napig zselé hatású fénnyel marad a körmömön. Nem buborékosodik, szépen terül, gyorsan szárad, gyorsan szárítja az alatta lévő lakkot. Persze az is számít mit kenünk alá. Én a Sally natúr rózsaolajos bázis-tápláló lakkból 1 réteget-utána 2 réteg szín(szintén sally)-majd ez a fedőlakk. Mindig lesz a polcomon belőle az tuti!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Baagnes

2015. december 6.

Nagyon szép fényt ad es gyorsan szarad, de sajnos nekem 1 nap utan leoattogott tole a lakk, a kiko fedolakkal tartosabb volt sokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

azursatellite

2015. november 26.

Egyben lejön a körmömről ha magában felkenem, fedőlakként meg darabokban jön fel olyan lakkokkal együtt is amik egyébként jól bírják a strapát. Nem vagyunk kompatibilisek.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

CeCeDrake

2015. november 24.

Volt már nekem mindenféle fedőlakkom, de egyik sem volt tökéletes. Ezidáig. Ez a lakk kérem ugyan drága a többi drogériás lakkhoz képest, DE!!!!!!!!! ez legalább azt teszi, amit kell és sok is van benne, na meg nem kezd el nyúlósodni hetek múlva, gyakorlatilag szinte az egészet el lehet használni és nincs pazarlás. Így már a 2000-es ár sem sok, egy átlag fedőlakkot 1-2 hónap után ki szoktam dobni, mert olyan volt már az állaga. Pedig dobozban fénytől védve és hőtől védve tartom a lakkjaim.
Gyorsan szárad, nem buborékosodik, nem "csíkos" a felülete (régi NYC fedő nekem olyan csíkosra száradt), nem gumiszerű, ez fényes és kopogós, na meg tartós!!!! Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

claudia.nyilas

2015. november 19.

Egy napot sem bír ki nálam a saját lakkjára kenve sem. Rondán repedezett lesz a köröm. És a végei is könnyebben kopnak ezzel. Ebben az árkategóriában csalódás. Lehet túl kritikus vagyok, de nem ehhez vagyok szokva. Eegy nap után már kopott egy vékony sáv a körmök végéből...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

igarel

2015. október 2.

Nagyon gyorsan szárad, tartós és szép fényt ad, barátnöm meg szokta kérdezni, hogy gél lakkom van-e?! :) kb 2200 Ft, de most a glamour napokon érdemes beszerezni 25% kedvezménnyel csak 1700 körül szerintem megéri, mert elég sokáig bírja :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Aimet

2015. június 3.

Nagyon tetszik ez a fedőlakk, kb egy hetet bírt ki a lakkom vele, úgyhogy örülök hogy rátaláltam :) Pedig nem kíméltem, de jól bírta a strapát! felvitel után gyorsan száradt, szép fényt adva lakkomnak, max csillagot érdemel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

korozjova

2015. április 1.

Nagyon szép a fénye, jó az állaga, és igen gyorsan szárad. Ezzel még soha nem volt lenyomatos a körmöm reggelre, ha lefekvés előtt kentem ki - persze 1-2 órát mindig érdemes várni, de pl. múltkor Opi lakkot használtam a saját fedőlakkjával, délután csináltam meg a körmöm, és még úgy is nyomot hagyott benne az éjszaka. Ezzel a lakkal ez még nem fordult elő. Egyedül a tartósságát illetően nem tudok maradéktalanul lelkesedni, bár tény, hogy az én körmöm esetében egyébként sem létezik tartós körömlakk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

cintia995

2015. február 3.

Kicsit hasonlit az essence btgn fedőlakkjához. Szép fényt ad, tartós is. Szerintem jelentős napokkal meghosszabitja a körömlakkok élettartamát. Az egyetlen negativuma az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.