Sally Hansen

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: Kiki7, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   11,8 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk, akril polimer komplex formulával a hosszú viselhetőségért és UV-szűrővel, mely megakadályozza az alatta lévő lakk színének kifakulását.

nemesfalvi.adel

2015. január 12.

Az itteni vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam. Tényleg nagyon-nagyon gyorsan szárad és szép csillogós felületet ad. Remélem a tartóssággal sem lesz gond. Szerintem eddig ez a legjobb, amit próbáltam; ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

dorci993

2014. november 25.

Jó,jó, szép fényesre szárad, egy TGV sebességével, de nem vagyok lenyűgözve, mert van olyan lakkom ami 24 órát nem bír ki alatta (pedig egyébként azért 2 napig mindegyik bírja). Nem tudom,miért lehet ez, de ennyiért kicsit kevés, hogy szép fényesre szárad...még próbálkozom vele, barátkozunk, aztán hátha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

bandita

2014. október 30.

Nagyon jó minőségű fedőlakk!
Terítsd gazdagon a csillámos körömlakkod, vagy a nyomdázott/festett mintáid fölé, és a mesés, szinte gélszerű felülettől, a gyors, korrekt száradástól biztos, hogy katarzisod lesz! :D
Na jó, azért nem egy IsaDora Gel Top Coat, de annál jóval olcsóbb, és kiadósabb mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 30.

Nagyon jó minőségű fedőlakk!

LenAdam

2014. október 1.

Fél áron sikerült hozzájutnom, úgy voltam vele, adok egy esélyt. Nem bántam meg! Nagyon gyorsan szárad, szép fényes lesz. Nekem tartósabbá tette a lakkozást. Ha elfogy, akkor újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

TijuMK

2014. szeptember 27.

Na jó... megadom magam és kap még egy csillagot, mert még az 5. nap is olyan gyönyörűen csillogott mint a felkenés pillanatában, ez azért nem semmi. Talán megveszem még egyszer ha elfogy:)

Nekem nem szárad gyorsan, teljesen átlagos ebben a tekintetben. Viszont szép fényes és sima felszínű a végeredmény. A tartóssága egyenlőre rejtély, még csak 2 napja van körmömön, nálam 5 napot ki szokott bírni egy no name fedőlakk is, mert nem viszem túlzásba a házimunkát :) Az ára elég húzós főleg hogy nekem 1 hónap/ fedőlakk időtartam van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

lhekszi

2014. augusztus 25.

Eddig Seche Vitet hasznaltam,de allandoan keszlethiany Naillandnel es persze mindig akkor kaphato,amikor nekem nincs keretem rendelgetni.Mivel az SV kezdett fogyni surgosen kellett neznem valamit,aztan valahogy raakadtam erre es rohantam is vasarnap delutan megvenni meg mielott bezarna az osszes drogeria..:) Nem gondoltam,hogy Seche Vite utan barmivel is elegedett leszek,mert arban is elfogadhato,tenyleg szuper gyorsan szarad,csak nehez beszerezni..Hat a Sally Hansen boven felul multa az elkepzeleseimet,tenyleg nagyon jo fenyesre szarad es gyorsan! Egy idoben lehet a Seche Vitevel,talan egy hangyanyit lassabb,de nem feltunoen.Konnyebb is beszerezni es nem huzza vissza a lakkot se a koromvegeknel se a koromagyamnal(SV csinalta:/). Igaz pr szaz fttal tobb a Sally Hansen de hat ha csak SV-t kene rendelnem,akkor ugyanott vagyok arban es konnyebben beszerezheto szamomra a SH es tenyleg jo. Tartossaga nalam annyira nem mervado,mivel naponta,2naponta lakkozom a kormeimet,viszont mivel haztartasat vezetek,naponta takaritok,mosogatok ilyesmi plusz munkaba egesz nap gepelek jol birja eddig. Tegnap mindjart takaritottam is vele,ma reggel mosogattam,hajat mostam es semmi baja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

angeltear

2014. augusztus 5.

"I think it's a beginning of a beautiful friendship."

Ultra gyorsan szárad, nem maszatolja a mintákat sem a körmeimen. Tartósságról később, eddig 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

"I think it's a beginning of a beautiful friendship."

ANDREAA

2014. augusztus 3.

Minden más fedőlakkot elfelejtek ettől a naptól kezdve, és többet nem veszek más fajtát, csak ezt a fedőlakkot. Az egy dolog, hogy tényleg szépen csillognak-villognak a körmeim, de hogy ilyet brutálisan tartós legyen, nagyon durva.. Színes lakkra kenem fel (pirosra, korallra, szóval látszana egyből, ha csak egy kicsit is kopik a körmömön), tesztelem már egy ideje, de még mindig csillagos ötös, mert ami kibír 2 hajmosást, 5 mosogatást, és a folyamatos kézmosást (rengetegszer mosok kezet egy nap), és 8 napig nem pattog le a körmömről a lakk, de még nem is kopik meg, szóval mondhatom, hogy tényleg tartós.
úgy használom, hogy 2 réteg színes lakk (próbáltam már Sally-vel, essence-el, catrice-el, meg Astor-ral is), tetejére 2-3 réteg ebből az áttezső lakkból, és kész is a szupertartós festett körmök. Amúgy nem szeretem a hosszú körmöket, nem is tövig van levágva, kicsit hosszabb, szóval erről a festett körömhosszról tudok nyilatkozni. :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 3.

lzsoficim

2014. július 13.

Nem tudom, sokat vártam a vélemények miatt tőle, de szerintem semmi extra. Nem lesz tartósabb a lakkozás, a fénye sem extra. Nem rossz,de semmi extra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

S.Merci

2014. július 5.

Számomra egy kicsit csalódás ez a fedőlakk. Tény, hogy nagyon szép fénye van, és hamarabb is szárad meg a lakk. De! Nálam nem bírt ki két napnál többet egyszer sem lepattanás nélkül. Próbáltam Sally Hansen lakkal is és olcsóbbal is, de mindegyikkel lepattant 1 nap után a sarka. Amúgy a kopást tényleg lassítja, de hiába, ha egy-egy sarok le van pattanva. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.