Sally Hansen

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: Kiki7, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   11,8 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk, akril polimer komplex formulával a hosszú viselhetőségért és UV-szűrővel, mely megakadályozza az alatta lévő lakk színének kifakulását.

brizsitke

2014. június 16.

Nos ha azt írom tartósabb, és jobb (fènyesebb, könyebben kezelhető)mint a CN one step átlátszó gellack-om akkor van még itt kérdés?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

anett9

2014. június 12.

Először a Dpuble Duty-t vettem meg, ami egyenesen a kukában landolt. Aztán végül emellett kötöttem ki és elképesztő meglepetés volt, hogy milyen gyorsan szárad, milyen könnyű felvinni és hogy milyen szép fényt ad. Ha valaki a két termék között vacillál, ezt válassza.

Update: a lakk tökéletesen használhatatlan lett 1 hónap alatt. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Update: a lakk tökéletesen használhatatlan lett 1 hónap alatt. Kuka.

harmonia93

2014. április 28.

Ez a fedőlakk valami eszméletlen!!! Nem akartam elhamarkodottan áradozó véleményt írni, de 1 hétig úgy fennmaradt tőle a lakkom, hogy szinte nem is kopott (kb csak a széleken minimálisan), és végig úgy csillogott, hogy többen azt hitték, géllakk van rajtam! Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Mackólány

2014. március 30.

Hát először az Essence XXL shine volt a fedőlakk amit megvásároltam, nem jött be mert buborékos lett a körmömön, aztán ugyanúgy BTGN fedőlakkját vásároltam meg, hát az teljesen a szívemhez nőtt, viszont 3 hét után olyan sűrű lett az állaga hogy kukában landolt a párjával együtt... jött a NYC gyorsanszáradó lakkja, bevált, csak a színe fakult meg, hát nem találtam meg a megfelelőt, amíg be nem mentem a boltba és megláttam a Sally Hansen kisboxot, hát olvastam már róla hogy nagyon ajánlják, egye fene, kipróbáljuk, lám-lám, csoda, eszméletlen szép, gél hatású, gyorsan szárad, tartós, szuper, azt nem mondom hogy árban olcsó lenne, egyátalán nem volt az, de megkaptam, használom, és imádom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Soly77

2014. március 19.

Megtaláltam a NYC borzalom fantasztikus utódját! Két napja kentem fel de még most is olyan a lakkozásom mintha öt perce készült volna! Nagyon hamar megszárad és fantasztikus fénye van a végeredménynek, konkrétan mintha géllakk lenne! Tényleg drága, de sokszor rá kell jönni hogy a minőségért érdemes kicsit többet áldozni, ezt már a filléres körömlakkoknál is megfogadtam, inkább egy jó ami drága mint sok minősíthetetlen gagyi ami a kukában végzi! Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

kbeata87

2014. március 17.

Mega shine nem kapható nálunk, amikor nem tudtam azt beszerezni, btgn-t vettem, de most rátaláltam erre. Jó, nagyon jó! Gyors száradás, tartós, szuper fényes! Az árát megéri! Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Dana1983

2014. március 14.

Én is vettem egyet 2000-ért. Majdnem olyan jó mint a Mega Shine. (Szerintem az a legjobb, csak a környékbeli városokban azt nem lehet kapni.)
Nagyon gyorsan szárad, nem oldja fel az alatta lévő lakkot, extra fényes lesz a végeredmény. A körmök hegyén "függőlegesen" is fel kell kenni ezt a fedőlakkot, mert különben hamar lekopik a körömvégeken a színes lakk. Amúgy négy napig simán bírja a lakkozás, akkor is csak azért mosom le, mert megunom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Ewyca

2014. március 4.

Na végre hogy fenn van:)
Köki tesco-ban szereztem be,és egyenesen imádom!!!
Öt csillag,sokkal jobb mint a SH.összes többi fedőlakkja..
Nálam tükörfényes a lakkozás,már 3.napja nem pattog a lakk,és picit vastagít a körmömön,olyan tőle a lakkozásom,mintha gél lakk lenne.Csodálatosan fénylik,boldog vagyok.1500 ft volt akciósan,nekem megérte:)
Gyorsan is száradt,leginkább az essence better than gel nails fedőlakkjához tudom hasonlítani,csek egyben leválás és buborékok nélkül.Remélem ez így is marad,egyenlőre szerelem,kopp kopp:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Na végre hogy fenn van:)
Köki tesco-ban szereztem be,és egyenesen imádom!!!
Öt csillag,sokkal jobb mint a SH.összes többi fedőlakkja..

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.