Sally Hansen

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Kiszerelés:   13,3 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű alap és fedőakk. Panthenollal hidratálja a körmöket.

Zsinka

2017. június 8.

Régen utáltam lakkozni mert két nap alatt lepattogott de most úgy alakult, hogy újra próbákozok. Így vettem egy ilyet gondoltam hátha. Láss csodát egy hétig tart a lakkozás pedig mosogatok meg minden. Igaz csak alapnak használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

SophieHarmon

2016. november 16.

Teljesen jó. Enélkül nem is használom a lakkjaimat, mert teljesen felesleges akkor felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Ariel001

2016. október 11.

Régebben vásároltam, de nem lopta be magát a szívembe. Szép a fénye az igaz, az ára sem vészes, de nagyon nehézkesen szárad. Több óra száradás után is párnanyomatos körmökkel ébredtem! Nálam ez így nagyon nem fér bele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

encsii9898

2016. július 30.

Én ezt a lakkot csak alaplakknak használtam eddig, amit már az első használatnál észre vettem, hogy eléggé megerősíti a körmeimet, érezhető a különbség és azt hozzá kell tennem nagyon gyenge és töredezett körmeim vannak, nekem már ezért megérte az árát, jobban teljesít az essence ultra strong körömerősítő lakkjánál pedig már az is csodákat tett nálam. Azt még nem tudom eldönteni, hogy a körömfestésem ettől az alaplakktól lett tartósabb vagy a diamond flash gyorsan száradó fedőlakktól, ez még tesztelgetés alatt van nálam.
Nálam már a körömerősítő hatása miatt megéri az 5*-ot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

Nálam már a körömerősítő hatása miatt megéri az 5*-ot!

Mundow

2016. április 26.

Egész jó alap és fedőlakk egyben. Inkább alapozólakként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Egész jó alap és fedőlakk egyben. Inkább alapozólakként használom.

nettisreads

2016. március 24.

Nem találtam még ennél jobb fedőlakkot. Gyönyörű csillogást ad bármilyen körömlakknak, és rendkívül tartós is. Az alaplakk része nem mindig működik, ezért a -1 csillag, de fedőként szuper-szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

Lilcser

2016. február 21.

Alapvetően elégedett vagyok vele. Persze ahhoz, hogy tartós legyen, fontos a lakkozás előtt a körmök megfelelő előkészítése. Egyetlen hátrányaként azt említeném, hogy hiába szárad meg a körömlakkom, mielőtt ezt felvinném, felkapja a színét és már látszik az üvegében az elszíneződés. Régóta használom, sokáig elég, nem sűrűsödik be, de ha elfogy, szeretnék valami mást is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

ZMoncsi

2016. február 12.

Nagyon szeretem, tökéletes alap és fedő lakk. A körmeimet megerősítette, tartóssá tette a lakkot, tökéletes termék! Ma tapasztaltam, hogy már nem lehet kapni a DM-ben. Sajnálom. Most kutathatom, hol lehetne beszerezni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 12.

SzSzilvi

2016. január 28.

Nem is tudom, hol kezdjem,hogy szalonképes maradjak. Nagyon szerettem volna szeretni ezt a lakkot, és többször is adtam neki esélyt, de mindig csalódás a vége. Ez egy tragédia. Én még ilyennel nem találkoztam. Akár alaplakknak, akár fedőnek, akár mindkettőnek használom valami más alá és/vagy fölé, a lakk már másnap!!! elkezd felpattogni!! Nem hogy kopik,vagy fényét veszti...egyszerűen nagy darabokban lepattog, és szinte kézzel le tudom szedegetni. Borzalom. Csak azért nem dobtam még ki,mert gondolkodom, hogy milyen kreatív célra tudnám elhasználni. Na jó, kap egy pontot a fényére,de ennyi, és akkor még jószívű voltam. Bármi olcsó lakk kenterbe veri...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

maruani

2015. december 8.

Nem kedvelem. Alaplakként nem lesz tőle tartósabb a manikűr, nem erősíti a körmömet, fedlakként pedig nem elég fényes, és elég lassan szárad. Elcsábultam az ígérettől hogy mindenre jó, de az összes funkciójában gyengén muzsikál. A dupla áron kínált Big Shiny Topcoat fenomenális, de jó alaplakkot végül az SH-nál nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

Vitaminok: Panthenol

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.