Sally Hansen

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Kiszerelés:   13,3 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű alap és fedőakk. Panthenollal hidratálja a körmöket.

Audrey80

2015. szeptember 6.

Alaplakknak szörnyű, mintha nem is lenne, megfogja a lakk a körmöt, ha ez az alaplakk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

szaadri

2015. augusztus 8.

Ár és márka alapján nem ilyen ultragagyi termékre számítottam. Gyorsan szárad, de tartóssága is nulla, egy napot bír ki teljes pompájában, azt is, csak ha nem éri semmiféle erőhatás, pl hajmosás... Hamar fényét veszti, a körvonalán, ahol kicsit kevésbé ragaszkodik már a körömhöz (kb fél nap után), fehér szegélyt kapunk, ami nem valami esztétikus.. Nem javít semmit a körmök állapotán, én pont gyengülést vettem észre. Fedőlakként is csapnivaló, semmivel nem tartósabb tőle a körömlakk, csak elszínezi :( Összességében egy nagy csalódás, amit tuti nem veszek újra, pláne ilyen áron..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Mimik

2015. június 27.

Imádom, legjobb fedő és alaplakk eddig, még a miss sporty körömlakkokat is tartóssá teszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

fannikeresztes

2015. június 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de a Moyra körömerősítőjéhez hasonlóan ez is pár nap múlva már pattog le... Én csak magában használom ezt az egy terméket a körmeimen. Az eredmény tetszik, szépen fénylik. Nagyon rossz vagyok körömlakkozásban, de ezzel az ecsettel könnyen lehet dolgozni és a lakk is hamar szárad. De a pozitívumok ellenére, lepattog...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

artbunny

2015. május 11.

Nekem tökéletesen bevált!
Alaplakként, és fedőlakként egyaránt használom.
Annyira szép lesz a körmöm, miután fedőként rákentem, "csillog" tőle a lakk, és tovább bírja ezzel a lakk a körmömön.

Már a 3. üveget használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Nekem tökéletesen bevált!
Alaplakként, és fedőlakként egyaránt használom.

Már a 3. üveget használom!

Vichy

2015. március 20.

Nem gondoltam volna, de nagyon jól működik. Alapként átlagos, de fedőlakként TÖKÉLETES!
A gyorsan lepattogó lakkokat nagyon tartóssá teszi, bátran ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

mitrealina

2015. február 14.

Jó! Gyorsan szárad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 14.

Jó! Gyorsan szárad!

purpuratulips

2015. február 8.

Nekem nagyon meghosszabbítja a körömlakkjaim tartósságát. Többnyire saját márkájával használom. Szerintem jó. Ajándékba kaptam, leheséges ha elfogy újraveszem, nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

estokani

2015. január 22.

EZ EGY FÖRMEDVÉNY! Ha rám hallgattok nem veszitek meg! Ha már sajnos ti is megvettétek használjátok a bizsu ékszereitek átkenésére, kevésbé fog lekopni, vagyis hosszabb ideig marad fényes. Körömre ne tegyétek!!! (max alapnak jó, de leginkább ne kenj afölé se semmit, és ezt fedőnek meg végképp ne!)
DE
Ilyen csalódás után mégis kipróbáltam a márka Big Shiny Top Coat -fedőlakkját. Az maga a csoda! Azt bátran ajánlom! Extra fényes, hamar szárad. De ez a D.D vegytiszta pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 22.

DE

Póni

2015. január 17.

Felbontás után sokáig jó, tényleg tovább maradt meg a lakk a körmömön, ha ezt használtam fedőlakknak. Most, hogy már csak kevesebb mint a fele van meg besűrűsödött, és nem jó. Nem szárad olyan jól, karcos lesz. Így megy a kukába, már nem használható még önmagában sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 17.

Vitaminok: Panthenol

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.