Sally Hansen

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Kiszerelés:   13,3 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű alap és fedőakk. Panthenollal hidratálja a körmöket.

bernikrém

2014. december 29.

nagyon szép fényt ad,meghosszíbtja a lakkozás élettartamát.megvagyok elégedve,megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

hanna8806

2014. október 22.

Egyszerre vettem meg a márka complete salon manicure lakkjával, és így együtt el vagyok ájulva :) kicsi kezem van, kicsi körmökkel, amik állandóan szétváltak letörtek, de most, hogy már kb 1 hónapja használom ezeket a lakkokat gyönyörűen megerősödtek és megnőttek a körmeim, és nagyon sokáig, kb 5 napig hibátlanul fennmarad a festés. Tényleg fedőlakkhoz képest nehezen szárad, de ha koppra szárad a második réteg szín is, akkor nem olyan vészes. Ha nem sally hansen lakkhoz kenem, akkor is látványosan tovább marad fenn.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

dorci993

2014. október 1.

Alapnak elmegy, 10 perc alatt nagyon jól megszárad. De fedőlakknak...nem bántom a száradási idejét, merthogy az nincs neki. Tényleg nincs, mert lakkozás után még 3 nappal is fel tudom sérteni a lakkozást mondjuk egy sietősebb mosogatással, amikor nem vigyázok a körmeimre (nem lepattog, egyszerűen még nyúlik a lakk a körmömön). A fénye egyébként gyönyörű, tényleg nagyon hasonlít a géllakkhoz, de mivel nem szárad meg rendesen, hamar elveszíti ezt a szép finist, és utána kifejezetten ronda lesz. Elég mérges vagyok magamra, hogy az itteni vélemények elolvasása nélkül vettem meg, de hát így kell nekem. Alapnak el fogom használni, de nem vettem észre, hogy meghosszabbítaná a lakk élettartalmát. (Ennyiért meg inkább veszek egy Essence BTGN-t, az legalább hajlandó megszáradni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

ForestNymph

2014. augusztus 21.

Nekem nagyon bevált, mind alap és fedőlakként egyaránt. 5 napig tutira szép a lakkozásom, a lenövés miatt mosom le általában. Nem pattog le egyáltalán a lakkom, pedig gyilkolom rendesen a körmeim munkába és takarításkor is egyaránt. 1000Ft-ért vesztegetik, ami elsőre kicsit húzósnak tűnhet, de megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

csikosmatyas

2014. augusztus 15.

miután 3 napot bírt ki vállalhatóan ezért 3 pontot kap, 12 egy tucat termék, az opi lakkoknak maximum az ára ér a nyomába a teljesítménye korántsem.
up: bocs, inkább csak kettőt, vagy még annyit sem, összességében egy elég hasztalan termék, a gyereknek a játszós körömlakkjai közül is van amelyik jobban bírja, harisnya ragasztásra viszont tökkkéletes :-/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Szofi90

2014. augusztus 5.

Én már lassan 2 éve használom a márkának ezt az alapozó-fedő lakkját, a Diamond Flash gyorsan száradó fedőlakkot és a Hard es Nails erősítőt. Számomra mindegyik bevált, nagyon szeretem a termékcsaládot! A körmömön lassan egy éve nincs semmi (zselé, gél lakk), de ezekkel a termékekkel bármilyen egyszerű lakkot gél lakk hatásúra tudok varázsolni. :) A Double Duty valóban lassan szárad, én alapozó lakknak ajánlom, annak kiváló. (Ez alá kenem az erősítőt.) Erre viszem fel két rétegben a színt, majd a Diamond Flash-el fixálom. A Big Shiny Top Coat a következő célkitűzés! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Naoto

2014. június 15.

Én meg vagyok elégedve vele, alaplakknak és fedőlakknak is jó. Az tény, hogy nem egy gyorsszárító lakk, de ezt nem is ígéri, és szerintem azért belátható időn belül megszárad. Viszont amivel azért kiérdemli az 5 csillagot: gyönyörű szép fényes lesz a végeredmény, és tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

anett9

2014. május 6.

Ma beszélt rá a Müllerben egy eladó, azt mondta, a kollégái is ezt használják, csodálatosan húdeszuper lesz. Tévedett. Ez a cucc borzalmas. Kenődik, soha nem szárad meg. Nem tudom még mit csináljak vele, lehet, hogy elhasználom alapnak, de abszolút pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Rony

2014. május 2.

Én csak önmagában használom, mert nem szeretem magamon a színeket, mármint a körmömön. :)
Tetszik az ecsete, könnyen fel tudom vele vinni a lakkot a körmömre, és elég tartós is.
Szép fényes lesz tőle a körmöm, és kibírja 3-4 napig kopás nélkül. Nagyon megkedveltem ezt a lakkot. Ha majd egyszer elfogy, akkor biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

corleona

2014. április 20.

Alaplakknak szeretem, bár nem él olyan soká sajnos... (ezen egyébként nem csodálkozom, mert az én körmöm még a zselét is ledobja 5 nap után). Szépen fed, nem színeződik el, és nem szárít annyira, mint a legtöbb lakkom. Az ecsete kiváló, az árával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

Vitaminok: Panthenol

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.