Sally Hansen

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Kiszerelés:   13,3 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű alap és fedőakk. Panthenollal hidratálja a körmöket.

vds

2014. április 12.

alaplakknak kiváló, fedőlakként viszont csak plusz fényességet ad, plusz tartósságot nem. mondjuk összehasonlítási alapom nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 12.

Viki-

2014. március 18.

Életem talán legdrágább lakkja , de meg is éri. Volt , hogy egy hétig! hibátlan volt a körmöm és azért mostam le mert ráuntam a színre már. Kár hogy azelőtt nem sokkal találtam rá , hogy elkezdtem géllakkozni.
Az ecset nagyon tetszik,pont arany közép út , nem túl keskeny , nem túl széles, De úgy se érdekes milyen az ecset mert magától , szét terül a körmön ez a csodás anyag , kár hogy meg kell tőle válnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

_-Mia-_

2014. február 18.

Alaplakknak használom csak, az itt írtakból okulva fedőnek nem is próbáltam :) Annak bevált. Eszméletlen gyorsan szárad. Magában is szeretem felkenni, akkor is szép fényes marad még egy hét múlva is, és csak kicsit pattog. Szeretem. Csak azért mínusz egy csillag, mert azért nem "double duty" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Dönci

2014. február 12.

Iszonyatos a száradási ideje, konkrétan reggel fölkenem, és másnap reggelre párnalenyomatos. Minden más tulajdonsága jó: nem keni el a lakkozást, tartós, és fényes, de mindez ezzel a száradási idővel mindez nem ér semmit. Ráadásul nem is olyan olcsó, hogy ezt megbocsájtsam neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 12.

harmonia93

2014. január 29.

Nekem nagyon bejött, főleg alaplakként. Nem tudom, tökéletes-e, de sose használtam jobbat, a Rimmel-eket üti, az biztos, az olcsóbbakról meg ne is beszéljünk. Amíg esetleg nem találok jobbat, 5-ös.

Update: Elcsábultam egy másik fedőlakknak, ami egy kicsivel jobb is lett. Alaplakknak még mindig ezt használom és továbbra is nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Luca33

2014. január 26.

Frissítés: Nemrég használtam megint, de csak lakként, hogy addig se rágjam a körmömet. Egy rétegben fél napig sem tartott, kettőben az első mosogatásig. Nem látom még, hogy be akarna száradni.

Kicsit drágállottam de az előző hasonló lakkom elfogyott, és ez tűnt ár-érték arányban a legjobbnak.
Alapnak is, fedőnek is nagyon jó, bár a száradási időt keményen rá kell szánni, az igaz, de határozottan megéri! eddig 2 lakkra használtam, rimmel és manhattan, mindegyikkel jól kijött. Egyenlőre 5 csillag, frissítés később!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

ramnaat

2014. január 26.

Alaplakknak kifogástalan, fedőlakknak is meglehetősen jó (jobb, mint amiket eddig próbáltam), viszont én is jártam így, hogy a "másnapos" lakkozás lenyomatos lett. Illetve egyetlen lakkommal előfordult, hogy kissé oldódott (a lakkozás másnapján!). Azért az árát megéri, szeretem is ezt a lakkot, de ha egyszer szembe jön velem valami híres-szuper fedőlakk, akkor nem fogok tétovázni.

Update: felhagytam a fedőlakk-ként való használattal. Eleve problémás volt, meg hát ugye a Seche Vite... ... Alapnak szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

lollypoppy

2014. január 11.

Fedőlakknak vettem, de sajnálom, hogy megtettem. Nagyon lassan szárad és nekem is könnyen párnanyomatos lesz. Ha ez utóbbit nem művelné, elégedett lennék vele, mert tényleg tartós, és alapozó lakknak is bevált (bár így csak egy flitteres lakkhoz szoktam használni). Nekem a nagy kiszerelés is negatívum, mert viszonylag ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

hempike1

2013. december 31.

Immár 2 hete tesztelem, alaplakknak nagyon jó, fedőlakként száradhatna gyorsabban is. Szép fényes, azt meg kell hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 31.

kea

2013. december 31.

Az árával nincs bajom, sokáig elég. A kedvenc bloggerem nagyon hájpolta, igy megvettem, amikor a fekete kupakos alaplakkom elfogyott. Nagyot csalódtam. Pár ne elteltével cafatokban felszakad a vége alapozólakként, fedőként nekem buborékos és lassan szárad. Kizárólag önmagában használva jó, akkor szép is, fényes is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 31.

Vitaminok: Panthenol

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.