Sally Hansen

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Kiszerelés:   13,3 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű alap és fedőakk. Panthenollal hidratálja a körmöket.

fagas

2013. október 27.

Nem értem, nekem tökéletesen bevált, mind alapnak, mind fedőnek. Igaz, én másnap használom fedőként, így biztos megszárad a 2 réteg lakk, amire felkenem! Tény, hogy nem minden fajta lakkommal szuperál együtt, volt amit kissé feloldott, de annál is - száradás után - meghosszabbította a viselhetőséget. Per pillanat is kedd óta viselem és most kezdett el a szélein kopni, pedig a szokásos házimunka mellett a héten kertészkedtem is, úgyhogy ez egy 5-ös részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 27.

garden32

2013. október 23.

Alaplakknak tökéletes, fedőként nagyon lassan szárad meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

Alaplakknak tökéletes, fedőként nagyon lassan szárad meg.

kismadár

2013. október 23.

Nagyon szeretem, mert jó kis lakk, és 1000 ft-ért abszolút megéri megvenni, mert nagy mennyiséget kapunk ennyi pénzért! Alap -és fedőlakknak vettem. Alaplakként nagyon jól funkcionál, ezen nincs is mit taglalni, jó és kész! Tartóssá teszi a lakkot, gyorsan szárad. Alapozás után szoktam felvinni 2 réteget a színes lakkból, majd száradás után újra ezt használom fedőlakként. Illetve csak használnám... Nem szedi fel a körömlakkot, bár ennek is van egy kis trükkje. Érdemes legalább fél órát várni, hogy a színes lakk rendesen megszáradjon, mert különben feloldja.. Sajnos én is azt tudom mondani, hogy amikor fel kenem fedőlakként, gyönyörű színt ad a lakknak, iszonyúan szépen fénylik, de nem szárad meg. :( Olyan mintha megszáradna, de ezek szerint mégsem, mert reggelre párnanyomatos lesz. :( Emiatt levonok 1 csillagot, de még próbálkozom, mert valahogy rá szeretnék jönni, h mennyit kell várnom, h ne legyen párnanyomatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

ódry

2013. október 19.

alapnak használom csak (nálam sosem marad fenn ugyanaz a szín 3-4 napnál tovább, nem éri meg a fedőlakkos lassú száradási időt), annak viszont tökéletes! pikkpakk megszárad, az ecsete egy álom. ha a színes sallyhansenek is ilyenek, akkor tényleg vennem kell párat, kit érdekel az áruk! ( :

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

timmantyú

2013. október 16.

Alap és fedőlakknak is bevált nálam. Az állagát és az ecsetét is imádom, nagyon könnyű vele lakkozni, jól terül. Alapként gyorsan szárad és kevésbé lemezesednek a körmeim, mióta minden lakkozásnál ezzel kezdek. Fedőként pedig nagyon szép fényes és nekem nagyon tartóssá teszi a lakkozást! Egy hétig is szép a manikűröm, csak a körömvégeken kopik kicsit, de abszolút vállalható, sokszor még olyankor is megdicsérik. Viszont tény, hogy fedőlakként használva lassabban szárad, ezért a mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

tamasbobe47

2013. október 1.

Nagyon gyorsan szárad szerintem, és szépen csillagnak tőle a körmeim. Ha fedőlakknak használjuk akkor természetes, hogy lassabban szárad, de nem vészes. Viszonylag tartós kb. 3-4 napig bírja ,egy kicsit fura, hogy egybe lelehet húzni a körmökről néhány nap után :D , de összességében nem rossz lakk .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

angeltear

2013. szeptember 30.

Régebb óta megvan egy kicsit tesztelgettem, vártam, hogy kialakuljon a véleményem...
Fedőlakknak pocsék. Egy óra alatt (!) sem szárad meg, ha valamihez véletlenül hozzányúlok húzza magával az alsó lakkot is, a mintákat pedig elkeni. Ha elfogy a mostani alaplakkom ki fogom ezt próbálni, eddig nekem teljes pénzkidobás sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

eo

2013. szeptember 15.

Csak alaplakknak használom, elijesztettek a kommentek attól, hogy fedőlakkén is kipróbáljam, ugyanis herótot kapok a lassú száradástól. Na de lássuk, hogy alaplakként hogyan is teljesít: örülök neki, hogy viszonylag barátságosak az összetevők, így nagyobb bizalommal kenem a körmeimre. Érdekes az ecset, kicsit úgy viselkedik, mint valami szivacs (nálam legalábbis), gyakran előfordul, hogy bár mártogatás után lehúzom az üveg száján, mégis akár 5 körmömet is egyben ki tudom vele festeni. A száradása ugye vastagságtól is függ, de átlagosnak mondanám. Én olyan 5-8 percet várok mielőtt felvinném rá a színeset. Azt nem vettem észre, hogy különösebb hatással lenne a lemezes felválásra, töredezésre, de viszonylag jó réteget képez, amin megfelelően terül a festék. Hogy mennyire sárgul be a használata mellett a köröm, az egy remek kérdés.. Talán némileg pozitív hatással van erre a területre, de nem mernék rá megesküdni. Összességében korrekt termék, baráti áron, nagy mennyiségben. Remélem a használata előrehaladtával nem fognak állagbéli változások beállni, én bizakodó vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

zizitim

2013. szeptember 13.

2013. szeptember 13:
UPDATE1: Még egyszer megpróbáltam fedőlakknak (alapnak másik lakkot használtam), de ismét elbukott. Kora délután kentem fel, későn mentem aludni, mégis párnalenyomatos lett a lakk másnap reggelre és még egy kicsit buborékos is lett! :(

2013. szeptember 9:
Én is megvettem és az itteni jó vélemények hatására nagy reményekkel próbáltam ki. Első tapasztalataim alapján borzalmas számomra.
Fedőlakknak használva nem jött be, ugyanazt tapasztaltam, mint amit többen írtak. Felszedte a lakk színét egy kicsit, pedig többet vártam, mint más lakkok esetében szoktam (pont az itt olvasott vélemények miatt), valamint tényleg borzasztó lassan szárad, én is kaptam reggelre egy kis párnalenyomatot az egyik körmömre.
Alaplakknak használva katasztrófálisak a tapasztalataim. Egyik nap a délutáni lakkozás már este (!) elkezdett lejönni, következő alkalommal egy napot bírt. Mindkét esetben egyben tudtam lehúzni a lakkot a körmeimről. Úgy vettem észre, hogy a vízben ázást nem bírta, mert egyik esetben hajmosást követően pár órával történt a leválás, másik esetben pedig sokat mosogattam. Azonban ez nem mentség, Essence BTGN alap- és fedőlakkal is többet bírt ennél bármelyik lakkom. Ráadásul nem gagyi lakkal próbáltam, olyan MAC lakkokat használtam, amik egyébként 3-4 napig tökéletesen fent maradnak a körmeimen, pedig sajnos az enyémeken egy lakk sem időtálló.
Arra gondolok még, hogy esetleg nem vártam eleget, hogy megszáradjon vagy túl vastag rétegben kentem fel alapnak. Ezeket még tesztelni fogom és ha változik a helyzet, akkor mindenképpen javítom a pontozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

2013. szeptember 13:

2013. szeptember 9:

Pandácska

2013. szeptember 7.

Fedőlakknak használom. Sajnos nem szárad olyan gyorsan, mint ahogy szeretném, de cserébe tényleg tartósabbá teszi a lakkozást. Szép fénye van, az ecsete pedig egy álom, jó vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Vitaminok: Panthenol

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.