Sally Hansen

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Kiszerelés:   13,3 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű alap és fedőakk. Panthenollal hidratálja a körmöket.

Cheebie

2013. augusztus 8.

Alap- és fedőlakknak is teljesen bevált, gyorsan szárad és sokkal tartósabb vele a lakkozás. Szeretem, megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

doee77

2013. július 13.

Két vékony rétegben kentem Astor lakk alá, az is két rétegben, majd egy fölé. Nos, azt biztosan állíthatom, hogy ezzel a rétegszámmal elég sokat kell várni, mire szépen kikeményedik, viszont 4 réteggel (egy alul, két színes, egy felül) gyönyörű és tartós lett, egy hete fent van, és olyan, mintha most csináltam volna! A lemezes töredezést visszareszelés után valóban megelőzi, a köröm felületét szépen összefogja, erősíti, körömvégek törésére nyilván nem totális ellenszer. Az ár-érték aránnyal maximálisan meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

_ca_

2013. július 7.

Kicsit kételkedtem benne, hogy alap- és fedőlakként is jól fog teljesíteni, de kellemesen csalódtam. Az utasítása szerint meg kell várni, amíg az előző réteg megszárad, és csak akkor lehet felvinni a következőt (tehát Double Duty mint alaplakk, várunk, körömlakk, várunk, Double Duty mint fedőlakk, várunk) - emiatt csak akkor lehet használni, ha épp van rá ideje az embernek. Csodaszer akkor lenne, ha még gyorsan is száradna, de azért így is szívesen látott vendég nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

lumiukko

2013. június 16.

Én nem ájultam el tőle... egyáltalán nem tartósabb vele a lakkozásom. Fedőlakknak ki se próbáltam, mert elég lassan szárad, én nekem meg nincs türelmem kivárni. :S Viszont az elszíneződést megakadályozza. Sajnos a lemezes töredezésemen nem javít, de azon szerintem semmi. Az ára viszont nagyon is okés, főleg ekkora mennyiségért, arányaiban nem nagyon olcsóbb más sem. Újravenni biztos nem fogom, de elhasználgatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

azursatellite

2013. június 14.

Nem merném állítani, hogy tartósabb lesz tőle a lakkozás, de nekem problémás körmeim vannak. Alapnak jó mert nem fogja be a lakk a körmöm, szépen felvihető, jó az ecsetje, gyorsan meg is szárad, fedőlakként már várni kell a száradásra, nem kicsit, de legalább szép fényes lesz a végeredmény. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

jibjab

2013. június 11.

Az Opi Start to Finish hasonló termékét akartam megvenni, de ez 1000Ft alatt volt a DM-ben és gondoltam adok neki egy esélyt. A kézkörmeim sajnos nagyon nagy strapának vannak kitéve, de így is 4 napig tökéletes volt az a no name lakk, amit a színe miatt szeretek, de egyébként 1 napig tart. A lábkörmömön ugyanez az alap, lakk és fedő kombináció 2 hete tart, fényes és tökéletes. A felvitelnél először felviszem az alapot aztán alapos száradás után a 2 réteg lakkot. a fedőt gyakran csak másnap kenem fel, amikor már megszáradt és akkor a fedő lakk is gyorsabban szárad és nem lesz nyomatos. A sárgulás nekem is nagy kérdés, mert én sem szeretem ha besárgulnak a körmeim. jó termék, de semmi extra. az árát megéri, de 5 csillagot csak akkor kap, ha nem hagyja besárgulni a körmeimet. Majd jövök update-el ez ügyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 11.

dorottyaa

2013. június 9.

Alaplakként gyorsan szárad, fedőként meg szép fényt ad a lakknak. Sajnos ezzel kell egyelőre beérnem, mivel nálunk a DM-ben nem lehet kapni Mega Shine-t, pedig azt is szívesen kipróbálnám. Az én részemről már annak örülni fogok, ha megakadályozza, hogy elszíneződjenek a körmeim, mert eddig akármilyen alaplakkot kipróbáltam mindig besárgultak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

kbeata87

2013. június 7.

Update:
Elhasználtam egy egész üveggel. Csak ezt használtam alaplakknak, vagy önmagában. A körmeim eddig sem voltak gyengék, de le-letört néha a széle vagy berepedt, amikor már hosszabb volt. Most ilyet nem tapasztalok, határozottan erősebbek a körmeim, szépen nőnek és gond nélkül meg tudom növeszteni.
Az üveg aljára érve már kezdett picit sűrűbb lenni, de nem kellett hígítani, nagyon jól el tudtam használni az egészet, akkor kicsit nehezebben terült, de nem volt gond. +Mega Shine fedőlakkal egy lakkozás 7 napig bírja. Újravettem. Szeretem.
Fedőlakknak nem ajánlom, de alaplakknak és körömerősítésre kiváló! Adnék még neki csillagot, ha lehetne.

Alaplakknak használom, az essence szörnyűségeit cseréltem le Sally Hansen lakkokra. Ég és föld :-)
Gyorsan szárad, szépen terül rajta a lakk. Hogy mennyire erősíti a körmöt és mennyire gátolja a töredezést, az még tesztelés alatt, 4. napja használom, fedőlakknak meg a Mega Shine-t. Így a négy napos lakkozásom még hibátlan, pedig nem kímélem. Eddig bizony 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Update:

sly

2013. május 27.

A piros miss sporty-t teljesen felszedte, ezzel avattam fel balszerencsémre. Most szép rózsaszín ecsetem van. A gyűrűsujjon levő mintát (fehér maybelline minin colorama) szintén taccsra vágta. Nem tudom más lakkokkal hogy viselkedik. A fénye, állaga is tök átlagos, a tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, mert ez volt az első találkozásunk. Egyelőre csalódott vagyok. :(

Időközben több másik lakkal is kipróbáltam, fedőlakként használhatatlan. Valamelyik lakknak a színét oldja, a másikon nem hajlandó megszáradni, a harmadik meg már másnap lepattog vele... Alaplakknak el lehet használni, de ezt ennél lényegesen olcsóbb termékek is tudják produkálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 27.

sissynyussz

2013. május 24.

Nekem alapplakknak és fedőlakknak is tökéletes, bármilyen színre felvihető, könnyen kezelhető, gyorsan szárad. Arra figyelni kell, hogy elég sok lakkot szed fel az ecset, lehet valakinek ezért nem szárad könnyen. A lakkozás így tovább bírja 1-2 nappal (ami nálam nagy szám).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 24.

Vitaminok: Panthenol

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.