Sally Hansen

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Kiszerelés:   13,3 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű alap és fedőakk. Panthenollal hidratálja a körmöket.

Benita

2013. május 16.

Botrányosan töredeznek a körmeim és még nem sikerült a tökéletes alapozólakkot sem megtalálnom, így találtam rá. Eddig elégedett vagyok vele, nagyon hamar megszárad és könnyen felvihető, az ára sem vészes, egy Essence erősítő lakk kerül 7-800 Forintba, ez azt hiszem 900 fölött volt kicsivel. Eddig 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Dana1983

2013. április 27.

Fedőlakként nem tudom használni, mert akármennyire próbálom, másnap reggelre mindig párnanyomatos lesz a körmöm. Alapozólakknak viszont nagyon jó, úgy hamar szárad. Mindig is azt hittem, hogy az alapozólakk egy marhaság, de most kiderült, hogy minimum 3 nappal tovább hibátlan a lakkozásom (nem kopik meg a lakk a körmök hegyén).
Szóval ezt a terméket szerintem alapozólakként kéne hirdetni, mert annak tökéletes. E szerint is pontozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

Montelino

2013. április 19.

Nekem idáig nem jön be. Ma vettem. Ára egy ezres a DM kínálatában, ebből lejött 25% kuponnal, gondoltam így nem olyan drága. Egy réteget kentem fel a körmömre alaplakként, de 1-2 helyen buborékos, apró buborékok, de látom őket, ha fény felé fordítom a körmeimet. Ennyi pénzért én többet vártam, a Rimmel körömerősítőjénél nem volt ilyen, főleg elsőre. Bontatlan volt a csomagolása (papírban is volt), új lakkot vettem, biztos nem nyitogatta senki. 13,3 ml, nem kevés, hogy mennyire erősíti majd a körmeimet meglátom idővel, idáig nem nyűgözött le. Az ecsettől nem estem hanyatt az üvege pedig elég gagyi drága lakkhoz képest, a fénye olyan mint a 350Ft-os lakkoké, semmi extra. Majd még pontozom ha már látom hatását a lakknak, ha látom. Nem töredeznek a körmeim, de tavasszal mindig erősítem őket.
Április 13 óta volt alkalmam eleget tesztelni ezt a lakkot, nekem már a 2. napon kopott és nem csak a körmöm végén pattogott le. Egy réteg volt rajtam ebből a lakkból, a Rimmel lakkom nyomába se ér, de valahogy még a nagyon olcsó Moyra lakkok se kopnak le a körmömről ennyire hamar. Fedőlakknak nem fogom felkenni, külföldi oldalakon sokan írták, hogy egy élet mire megszárad. Alaplakként nálam megbukott (erősíteni nem erősített, most mostam le). Emiatt a lakk miatt elment a kedvem attól, hogy megvegyem a színes lakkokat is ebből a márkából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 19.

sarzita

2013. április 17.

Én alaplakknak használom és ott jól teljesít. Majd kiderül, hogy a köröm töredezését gátolja-e, mert a körmeim töredeznek. Fedőlakknak én nem ezt használom, hanem a Mega Shine-t, ezért fedőlakk-ként nem tudok róla nyilatkozni. Ha a töredezést nem szünteti meg, akkor változtatok a pontozásomon, de addig 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 17.

moncsi29

2013. április 12.

Tényleg nagyon lassan szárad,nekem is reggel ott volt benne a lenyomat,pedig kb.5 órakor lakkoztam vele.
Alaplakknak viszont teljesen megfelel,hamar lehet rá lakkozni a következő réteget.
Önmagában szép fényt ad a körmöknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

Önmagában szép fényt ad a körmöknek.

Nessy

2013. április 9.

Nagyon gyors száradásúnak tűnik(!), de sajnos nem győzött meg maradéktalanul eddig. Nekem is párnanyomatos lett. Oké, nem is sokáig vártam vele lefekvés előtt... így lehet az én hibám is. Amúgy gyönyörűen terül, nem szedi fel a színes lakkot, és szép plusz fényt ad, nem is buborékosodik, vékony rétegben fel lehet vinni. Nem csodaszer, ugyanúgy igényli a türelmet és az odafigyelést mint a többi lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Ewyca

2013. március 8.

Na,nagy reményekkel kipróbáltam.De még nem győzött meg:(
Fél órán át hagytam száradni,szépen meg is száradt,de reggelre tiszta "lepedő nyomos" lett:( hamar megszárad,de ha egyik körmömmel pl a másik közepéhez érek,akkor benne marad a körömhegy lenyomat,pedig már másfél napos:(
Aztán gyorsan,erős mozdulatokkal elkezdem "maszatolni",és akkor újra kisimul nagyjából.
Lehet sok volt neki 1 alap réteg+2 réteg színes..?A többiek pedig olyan elismerően írtak:(kipróbálom majd alap nélkül is ,hátha.
UPDATE:
Feljebb taglalt okok miatt felkúszott négyesre a teljesítménye..:)még jövök!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Na,nagy reményekkel kipróbáltam.De még nem győzött meg:(
UPDATE:
Feljebb taglalt okok miatt felkúszott négyesre a teljesítménye..:)még jövök!:D

Lilla91

2012. szeptember 21.

Nagyon jó fedőlakk. Alaplakként még nem próbáltam, de ebből a márkából használom a nailgrowth miracle treatment lakkot alaplakknak és a 2 kombinációja tökéletes. Ápolják is a töredező körmeimet és a lakkom is 1 hétig kitart :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

morning_glory

2011. december 28.

Én is imádtam, de nekem sajnos elfogyott, itthon meg nem lehet venni. 100%-ban egyetértek az előtem szólóval, azzal egészíteném csak ki, hogy nekem elég vacak körmeim vannak (hamar letörnek, épp ezért mindig rövid), és ez tényleg erősített rajtuk valamennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 28.

cirmok

2011. december 5.

másfél éve vettem New Yorkban, azóta is ez a kedvenc alap- és fedőlakkom. Nagy adag, profi ecset, gyorsan szárad, az alaplakk megóvja a körmeimet attól, hogy a lakkok elszínezzék, a fedőlakk pedig nagyon tartóssá teszi őket, igazából azért kell lemosnom egy hét után, mert lenő, nem azért, mert lepattog. Mindenféle árkategóriájú körömlakkal használom, mindegyikkel szépen működik. Az erősítő hatását nem tudom megítélni, alapból erős körmeim vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 5.

Vitaminok: Panthenol

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.