Sally Hansen

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Megakadályozza a színes lakkok lepattogását, valamint UV-szűrőt tartalmazó formulája véd a színek kifakulása ellen. Akril-polimer-komplex tartalma magasfényű csillogást ad a manikűrnek.

2019. május 15.

Fantasztikus termék, nem csak azért, mert hamar megszárad az alap+2 réteg színes lakk is alatta, és ha este lakkozok akkor sem lesz reggelre "párnalenyomatos" (nálam a gyors száradás nagyon fontos szempont, nem tudok órákig várni, hogy megszáradjon a lakkom) de ráadásula Catrice Iconails-el kombinálva 5-6 napot kibír a lakkom, enélkül 2, max. nagyon jó esetben 3 napot. Csodaszer kategória, mindig van otthon belőle tartalék is, remélem sose szüntetik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Suncrown

2019. április 11.

Kedvenc valahavolt fedolakkom. Ujra es ujravasarolom, mert ez valt be legjobban. Igaz, nem arra hasznalom, hogy a koromlakkot azonnal megszaritsa, szoktam tartani 2-3-5 perc szunetet az egyes retegek kozott. Viszont amikor megszarad, betonkemeny, lerobbanthatatlan.
Egyetlen szepseghibaja, hogy amikor mar csak fele van az uvegben, nehezebb dolgozni vele, igy kb feluveg kuka. :-( Ettol fuggetlenul megadom az otcsillagot, mert univerzalis fedolakk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 11.

Neyerdua

2019. február 25.

Elsősorban a száradást gyorsító hatása miatt vettem meg, és tényleg bevált!

Másodpercek alatti száradást ígér, de én ennyire azért nem vagyok türelmetlen :), 1-2 percet szoktam adni a körmeimnek, mielőtt bármihez is nyúlok, mert jártam úgy, hogy a végeknél "felgyűrődött"... (Lehet, hogy az alatta használt körömlakk volt a bűnös, vagy kicsit vastagabbra sikerültek a rétegek, nem tudom, de azóta óvatosabb vagyok.)

Tényleg tartósabb a manikűr, a fényesség is megfelelő!

Ami nekem nem annyira jön be, az az ecset. Szerintem lehetne egy icipicit szélesebb, akkor talán nem járnék néha úgy, hogy kimarad a körmöm széle (nem mindig sikerül szépen elteríteni 1 rétegben). Ez tök bénán néz ki, ha meg plusz még 1 réteggel próbálkozom, az se jó, sőt!

Megadom az 5 csillagot, mert egyelőre ez a legjobb az általam próbált ilyen fedőlakkok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Elsősorban a száradást gyorsító hatása miatt vettem meg, és tényleg bevált!

Tényleg tartósabb a manikűr, a fényesség is megfelelő!

szeliger

2019. január 20.

2018.febr.23.
Valódi csodaszer kategória, addig fogom újravenni, amíg csak gyártják, nagyon sajnálom, hogy korábban nem találtam rá. Temptalia évértékelőjében olvastam róla először, fel is írtam magamnak, hogy alkalmasint kipróbáljam. Aztán pár nap múlva szembe jött velem a Müller polcán, leértékelve hatszáz valahány forintért, a kihagyhatatlan alkalom volt a beruházásra. Az elmúlt másfél hónapban nagyon sokat használtam, változatlan lelkesedéssel, amúgy is lakkos lány vagyok, most aztán még inkább festegetek.
Az üveg jól kézreáll, viszonylag hosszú az ecset szára, kényelmes a használata. Az ecset enyhén lapított, nem túl széles, könnyen és precízen használható. Tényleg nagyon gyorsan szárad, de azért nem azonnal, néha a körmök végénél nekem meggyűrődik, ha óvatlanul hozzáérek az első öt percben valamihez. Szerintem elég fényes, bár mindig van még hová fejlődni, ugyanakkor kizárt, hogy én a még több fényért a hétköznapokon újabb réteget felkenjek a rohanós reggeleken. A leggagyibb lakkok életidejét is megnyújtja, öt nap elteltével is nagyon szép a lakkozás, ez nekem több mint elég, mert két-három naponta úgyis cserélem a színeket. Kincsem-kincsem, kedvencem, az öt csillagot magabiztosan megérdemli.

2019.jan.20.
Majdnem egy évig tartott az első üveg, pedig szinte minden olyan lakk fölött használtam, amelyik fényes felületű. Kb. 2 ml maradhatott benne, ahogy előttem mások is írták, a végére eléggé besűrűsödik. Az üveg formája, kialakítása ugyanakkor nagyon jó, mert a lapított üveget félredöntve az ecset teljesen belemerül a folyadékba, gazdaságosan elkenegethető. Naná, hogy van belőle utánpótlásom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

2018.febr.23.

2019.jan.20.

ANDREAA

2018. november 11.

Új kedvenc.nem 100%-os, de veri a SH big shiny top coatját (korábban ezt szerettem, de a mostani üvegemnél, mintha új lenne a formula és gyengült s mjnősége).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

Bubbles

2018. augusztus 15.

Tökéletes gyorsszárító fedőlakk! Imádom! Annyival egyszerűbb és gyorsabb így a lakkozási procedúra. Felkenem 2 rétegben a választott színt, várok 2 percet, felkenem ezt, 30mp és már csinálhatok is bármit. Stopperrel is lemértem, nálam simán működik a 30mp, ami a dobozon is szerepel. Már többször újravettem, mert az alsó 1/4-énél hajlamos kicsit gyorsabban beszáradni és nyúlós lesz, de még ennek ellenére is megér minden forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Eszter555

2018. július 10.

Valóban csodaszer. Az egyetlen fedőlakk ami hozza is azt amit ígér. Rengeteg (nem olcsó) fedőlakkot próbáltam, de egyik sem tudta azt amit ez a lakk produkál. Gyorsan szárad, a fénye szuper és nagyon tartós. A legolcsóbb körömlakkokat is fényessé és tartóssá teszi. Rossmannban nem láttam már, remélem nem szűnik meg, sajnálnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 10.

HRenata

2018. június 30.

Messze a legjobb fedőlakk amit valaha használtam. Az egyetlen ami tényleg hozza is amit ígèr. Villámgyorsan szárad, nem csak elfogadható idő alatt hanem tényleg egy perc alatt koppanósra. És tartós is, egy hétig olyan marad a lakkozás vele mint miután elkészült. Bár előbb kipróbáltam volna a sok vacak helyett amiket végigpróbáltam. Mostanában kiárusítják, vettem párat belőle, de remélem nem tűnik el végleg. Nekem a teljes árát is maximálisan megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

nta2

2018. április 25.

500 Ft-ért vettem én is és ennyiért abszolut megéri az árát, gyorsan szárad és viszonylag tartós is, de teljes áron nem venném meg, mert olcsóbb B kategoriás fedőlakk (főként ha géles hatású - pl. Moyra, Essence) is tud ennyit, csak a száradási idejük hosszabb kicsit. Érdemes betartani a használati útmutatót, tehát az egyes rétegek között - alaplakk, színezés, fedőlakk - kb 2-3 perc száradási időt hagyni, így lesz tartósabb és nem maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

lillcso95

2018. április 16.

Nem lesz tőle annyival tartósabb a lakkom - ami mondjuk nekem nem probléma, mert elég gyakran festem ki más színre a körmöm -, viszont irtózatosan gyorsan szárad. Egy folyékonyabb alaplakk fölé ezt felviszem, szinte azonnal megszárad minden. Viszont a sűrűbb állagú lakkoknak a száradását ez sem gyorsítja meg annyival jobban. Mindenesetre csodaszép fényt ad a körmöknek, 500 forintot akciósan pedig simán megér. Csak ajánlani tudom - bár mindig elkapkodják sajna, szemfülesnek kell lenni -.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.