Sally Hansen

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Megakadályozza a színes lakkok lepattogását, valamint UV-szűrőt tartalmazó formulája véd a színek kifakulása ellen. Akril-polimer-komplex tartalma magasfényű csillogást ad a manikűrnek.

La-Fee

2018. április 3.

Nagyon szuper fedőlakk, kb. 30 perc alatt megszáradt, nekem a csillogása is tetszik. Én vettem meg egy dm-ben az utolsó darabot, mert nem tudtam mi lesz az utódja. Na ma láttam ugyanez a piros csomagolás, csak a dobozán van rajta, hogy 30sec ( ha jól emlékszem) szóval hajrá, lehet tesztelni az utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Pdrea

2018. március 26.

Nagyon jó fedőlakk, csak sajnos ezt is kivonják a forgalomól. A Rossmanban mondták, akciós is. Vettem négyet, így egy darabig kitart, addig meg hátha ráakadok az utódjára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 26.

Szhevike

2018. január 10.

Maga az álom! Imádok lakkozni, de többnyire csalódás a vége, 1-2 nap és vállalhatatlan...most min. 5 nap szép marad, egyszerűen hihetetlen!!! Iszonat gyors is. Minden szempontot figyelembe véve 5+++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

Uveggalamb

2017. október 24.

IMÁDOM! Újra kedvem támadt a lakkozáshoz.. A többórás tortúrától és stressztől kímélem meg magam.. Nincs bennem utána , hogy végtelen ideig mit nem csinálhatok és ha megszáradt sem száradt meg..Emiatt volt sokszor , h hiába lett volna jó szép körmöket csinálni, inkább nem tettem, lustaság, kényelmetlenség miatt..
Na de most! :O tényleg két percet várok a színes lakk után, mehet rá ez a fedőlakk, és 5 percen belül maximum már gyakorlatilag száraz , és sosem párnanyomatos a körmöm. Ráadásul szerintem tényleg tartósabb is lesz a lakk , szóval feltétlen megéri az árát, és teljesen biztos , hogy újraveszem..
A nem fénylik eléggé kommenteket meg nem értem, de lehet ez csak azért van , mert a Big shinyt én nem ismerem.. Na de a gyorsaságáért és tartósságáért nekem más már nem is kell.. TÖKÉLY , 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

evul

2017. július 30.

nagyon gyors szaradast biztosit, a koromlakkot pedig szepen vedi a kopastol, regota hasznalom es nagyon szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

CeCeDrake

2017. június 25.

A magas fényt gyorsan felejtsük el, egyébként ok.
Eddig Big Shiny és CND Vinylux fedőlakkokat használtam. Ez gyorsabban szárad, viszont a fénye nem az igazi. Abban a Big Shiny még mindig verhetetlen.
Most együtt használom a kettőt. Alap, színes, színes, Insta dri, Big Shiny. Így utóbbi is gyorsabban szárad az Insta felett. Tartóssága teljesen rendben van, 5-6 nap a minimum.

Update: CND színes lakk fölé önmagában használva 9 napig még a géles fényessége is megmaradt! Tényleg fontos a 2 perc. Viszont használtam Moyra lakk fölé, amit nem szárított meg. Érzetre száraz volt, sőt, kopogós, de ahogy ezt felvittem, feloldotta!
Ennyi baja legyen, ahhoz nem használom és kész :-) nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

A magas fényt gyorsan felejtsük el, egyébként ok.

Ennyi baja legyen, ahhoz nem használom és kész :-) nagyon jó!

Zsinka

2017. június 8.

Valóban nem Über fényes de lazán bírja egy hétig a lakkozás erős igénybevétel mellett is. Plusz pikk pakk kopogósra szárad vele a körmöm. Fényesség miatt csak négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

stiles

2017. június 5.

Imádom az OPI lakkokat, szép a színük, sokáig fent maradnak, de annnnnyira lassan száradnak. Ez a fedôlakk mentette meg az OPI lakkjaimat. Pár percen belül elég szárazok ahhoz, hogy kisétálhassak az ajtón, ha reggel lakkozom a körmeimet, húsz-harminc perc múlva pedig akár mosogathatok is, vagy elmehetek aludni párnanyomok nélkül, ami szerintem fantasztikus. Annyira valóban nem fényes, de ez engem nem zavar. Két-háromnaponta újraapplikálom, így elég tartós is vele a lakkom, egy hetet simán kibír. Az ecsetét nem szeretem annyira, az ára meg a csomagolása viszont teljesen rendben van. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

PAncsi79

2017. május 2.

A Glamour napok előtt jelent meg Lakkomlakkom Edina posztja, aki nagyon dícsérte ezt a fedőlakkot, így gondoltam féláron megéri megvenni. Gyakran lakkozok, általában este, így nálam nagyon fontos, hogy valóban gyorsszárító legyen a fedőlakk, ahogy ígéri.
Nos, lehet, hogy én vagyok az egyetlen, akinek ez a lakk nem jött be, de én abszolút elégedetlen vagyok! Nem kenem vastagon a körömlakkokat, de mintha még lassítaná is a száradást, nem hogy gyorsítja: este fél 10kor kenem fel a színes körömlakkot, fél óra múlva a fedőlakkot, majd 11kor fekszem le aludni. Általában ez a szokásos eljárás, az Essence BTGN fedőlakkjának ez cseppet sem okoz problémát, de ezt hiába kenem fel, másnap reggelre mindig párnalenyomatos lesz a körömlakkom (az csak a jobbik eset, ha párnalenyomatos és nem gyűrődik szanaszét a művem...)
A fénye sem kiemelkedő, magas fényű csillogást sem ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

A fénye sem kiemelkedő, magas fényű csillogást sem ad.

sabina995

2015. december 1.

Nagyon sok angol/amerikai oldalakon láttam ahogy dicsérik ezt a lakkot hát gondoltam kipróbálom. Először is nagyon gyorsan megszáradnak utána a körmeim és elég jól tart is. De ha kicsit vastagabban sikerült felvinni akkor buborékos lesz a végeredmény és a magasfényű csillogást is túlzásnak tartom, inkább csak egy minimális csillogást ad. És a üveg felétől nagyon nyúlós lesz. De azért megkapja a 4 csillagot mert tényleg 1-2 percen belül szárazak a körmeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.