Sally Hansen

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Megakadályozza a színes lakkok lepattogását, valamint UV-szűrőt tartalmazó formulája véd a színek kifakulása ellen. Akril-polimer-komplex tartalma magasfényű csillogást ad a manikűrnek.

sabina995

2015. december 1.

Nagyon sok angol/amerikai oldalakon láttam ahogy dicsérik ezt a lakkot hát gondoltam kipróbálom. Először is nagyon gyorsan megszáradnak utána a körmeim és elég jól tart is. De ha kicsit vastagabban sikerült felvinni akkor buborékos lesz a végeredmény és a magasfényű csillogást is túlzásnak tartom, inkább csak egy minimális csillogást ad. És a üveg felétől nagyon nyúlós lesz. De azért megkapja a 4 csillagot mert tényleg 1-2 percen belül szárazak a körmeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

dorika88

2014. július 29.

Egyszer ajándékba kaptam, és nem voltak vele szemben túl nagy reményeim, nem ismertem a márkát sem. Aztán kipróbáltam, és azóta rendszeresen használom. Bármilyen körömlakknak gyönyörű fényt ad, nem kopik, nem pattog le és akár 4-5 napig is tart. A legkellemesebb csalódásom eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.