Sally Hansen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pattogzás elleni akril fedőlakk, mely egy szupererős védőpajzzsá szárad, ami tartóssá teszi a körömlakkot és erősíti a körmöket.

bcsilla

2015. október 14.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Lakkszárítónak szuper lenne ( mert tényleg 1-2 perc alatt megszárítja a lakkot ) ha nem lenne ilyen pocsék fedőlakk. SH alappal, OPI színnel és ezzel a fedőlakkal már másnapra megkoptak a körmök végei. Ennél talán még a legolcsóbb lakkok is jobban bírják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

moonlitnight

2015. április 11.

Jövök én is, ez egy tökéletes nagy nulla, egy hatalmas origo, a koordinációs tengely geometriai-és mértani közepe. Ezt egy cseppet benézték az alkotók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

sylviabosky

2015. április 8.

Ez az ordog termeke...az anti-koromlakk, ami kepes tonkretenni barmit! Nailsinc kopo, nem pattogo lakkot, Ciatet, amit ket het utan mosok le, mert elunom...mindent. Jol nem lehet hasznalni, nincs tobb variacio, amit ki lehetne belole hozni. Draga vacak. Minuszba nem lehet menni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 8.

kolettmiller

2014. december 17.

Totális pénzkidobás! Pont az ellenkezőjét csinálja, mint amit ígér. Hamar megszárad, szinte érzem ahogy megköt, de pont olyan gyorsan be is repedezik, lepattog. Borzasztó, HASZNÁLHATATLAN ! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

russka1234

2014. november 3.

Ez az első sally hansen lakkom de ezek után nem tudom hogy milyen lehet a többi ...megcsináltam a gyönyörü körmöket és kb egy ora múlva ugy lepattogott mint másik körömlakknál egy hét telt volna el ...nagy csalódás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 3.

kissdorina

2014. október 15.

Eddig az essence fedőlakkját használtam ami 4 napot bírt ki kb. attól függ mennyire vettem igénybe a kezemet. Megvettem ez a fedőlakkot ami nem túl olcsó mulatság, reménykedve abba hogy 1-2 nappal meghosszabbítom ezt az időt. Nah most az egy dolog volt, hogy gyorsan megszáradt, de mire leértem a munkahelyemre az összes széle lepattogzott. Hogy lehet ez egy ilyen márkánál megengedett? Miért forgalmazzák még? Tudom... mindig van egy két hozzám hasonló ember aki megveszi és csodát vár. De ez valami felháborító, hogy ez mennyire rossz.. És pont azt a feladatot nem látja el amivel eladják. Miért? :( Ha minusz értékelést lehetne adni ő most azt érdemelné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

mgina007

2014. október 13.

Egy szó: KATASZTRÓFA! Az ok, hogy valami nem annyira jó, mint amennyire várjuk, de hogy egy termék pont az ellenkező hatást produkálja, mint ami a feladata, az felháborító! Igen, berepedezik, pattog tőle a lakk, a legszebb, hogy ha magában kenjük fel, akkor is. Ahhoz drága mulatság, hogy messziről próbáljak vele beletalálni a kukába...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

sal

2014. október 4.

Az eddigi legrosszabb lakkom,fedőként és magában is kb. 1 óra alatt lepattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 4.

Az eddigi legrosszabb lakkom,fedőként és magában is kb. 1 óra alatt lepattog.

sztinke

2014. április 15.

Sajnos egyet kell, hogy értsek az előttem szólókkal. Azért vettem, hogy fényessé és tartósabbá tegye a lakkomat, ehhez képest még könnyebben sérül és pattogzik a lakkozás, mint nélküle. :( A végeredmény, amit produkál, szép, de csak 1 napra. És ehhez még elég drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

gigi

2014. március 9.

Kár, hogy Magyarországon nem lehet visszavinni kozmetikumot. Mert most ezzel megtenném az biztos! A sima körmömre kentem fel, és reggelre tiszta repedezett lett a lakk. Egyszerűen értékelhetetlen. Nem tudom, lakkon hogy viselkedik, de lehet nem is akarom tudni. Senki meg ne vegye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Violet 2