Sally Hansen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pattogzás elleni akril fedőlakk, mely egy szupererős védőpajzzsá szárad, ami tartóssá teszi a körömlakkot és erősíti a körmöket.

harmonia93

2014. január 29.

A száradási ideje verhetetlen, legalábbis én még sose találkoztam olyasmivel ami így megszárad. Felkenem, és mire mindkét kezemet megcsináltam már száraz is, és szép fényes. Az árnyoldala viszont az, hogy úgy törik, mint az üveg! A körmök szélén szinte azonnal látszik, mettől-meddig sikerült felkenni, mert ha a színből van még egy fél milliméterrel arrébb, akkor törésvonal jelzi a határt. Két-három nap után az összes körmömön törésvonalak vannak, ami szerencsére csak nagyon közelről látszik, de azért kellemetlen. Lassan fogy, és viszonylag drága is volt, de úgy érzem, mintha maga a köröm is jobban tönkrement volna alatta, ezért valószínűleg nem fogom tovább használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

andreaabergel

2013. július 24.

Lecsaptam rá, mert ajándékba adták SH-lakkhoz a Müllerben. Kár volt. Felszedi a lakkot, pattogzás ellen semmit nem véd. Négy nap után mostam le, de nem a szokásos igénybevétel mellett, mert nyaralásra vittem. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 24.

Tündér

2013. július 13.

Vacak. Ha frissen festett körömlakkra kenem, szabályosan összetöredezik tőle a körömlakk. Most kipróbáltam és csak másnap kentem rá, így jó kemény lett a vékonyka körmöm, de a lakk nem tart vele tovább, sőőőőt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Violet 2