Salvador Dalí

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   Rossmann

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: szilva, őszibarack, mandarin, galbanum, málna, citrom, ananász

Szívjegyek: rózsafa, rózsa, jázmin, írisz, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, szantálfa, pézsma, pacsuli, kókusz, ámbra

Salvador Dalí Laguna EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Ár: 3000 , Eladó: Zsedit
Állapot: Bontott 30/18ml, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Utalás/Személyes átvétel

csikosmatyas

2013. december 5.

szerencsére csak a legkisebb kiszerelésből van belőle, mint nagyapám borotvahabja. rettenet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 5.

Vaslady

2013. október 22.

Parfümmintám van csak belőle,azt tesztelem,igazság szerint nagyon kiváncsi voltam rá,már van otthon 2 fajta Dali illatom,amiket vakon vettem,és mindkettő bejött,szóval belőle már csak mintát mertem rendelni.
Kellemes illat,nem is tudom de én a neve alapján valami aquásabb illatra számitottam,de ő gyümölcs és virág illat.
Citromot,ananászt,és vaniliát is érzek benne,egész jónak tűnik..
Tartósnak tartos,meg az üvege is szép.Mivel árban is megfelelő megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.

Citromot,ananászt,és vaniliát is érzek benne,egész jónak tűnik..

gwyneira

2013. augusztus 30.

Anyutól örököltem sok-sok éve, látta hogy mennyire oda vagyok érte és megszánt. :) Még mindig nem fogyott el, ennek egyetlen oka, hogy az a kis 'cső' hozzátapadt az aljához és az istenért sem mozdulna el onnan. Kénytelen leszek beruházni egy újra - nem mintha bánnám.
Friss, üde illat, feldobja a kedvem. Az üvegcséről ne is beszéljünk - zseniális. Ez a legnagyobb kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Guttmann Natasa

2013. március 2.

Üresjáratok és tomboló ikonok, azaz totális végletek rendszertelen váltakozása adja az alaphangot a parfümkeresési kálváriámban, de egy-egy ilyen darabnál érzem csak igazán, hogy megérte minden fáradozást. Mert már nem tart ébren a kín, hogy megismerhessem ezt a csodát, sőt, mitöbb, méltó helyet érdemelt ki a budoáromban, adott hangulattól függően használom is. Már az üvege is beszédes, egy nagyon friss, egzotikus koncepciót takar, amitől talán még az idő is megáll. Szemetgyönyörködtető, elegáns vonalvezetésű, de provokatív és kicsit sem mindennapi ajak formájú üveg. Szó szering sóhajtozok, miközben elfordítom a kupakot. Megfelelő mennyiséget permetezek belőle, aztán csak becsukom a szemem és látok magam előtt egy tavaszias, napsütötte, csupa-csupa zöld, pezsgő spanyol makettvárost, zsenge gyümölcstől roskadozó fákkal és meseszép, illatozó virágos kertekkel. Máskor meg a természet olyan aspektusait vélem felfedezni az illatban -szigorúan ebben a sorrendben- mint a sós, aquás, tengeri fuvallat, amit egy hirtelen szélroham kísér, és elhomályosodik finom, lédús, trópusi gyümölcsök társaságában és talán, esetleg valamilyen megfoghatatlan vaníliás krémesség is rezgett a bőrömön. Tehát kiszámíthatatlanul változik, de minden arca közel áll a szívemhez. Ami egyszer tetszik, az egyszerűen másodszorra is tetszeni fog. Amikor ez Dali-féle aura von körbe, és életre kel a levegő szárnyán, szinte azt hiszem, járhatok a vizen anélkül, hogy elsüllyednék. Ráléphetek a tűzre úgy, hogy nem égek meg, leugorhatok egy hegy csúcsáról, és nem török össze. Egyszerűen megigézett az egyfajta intimitásával, amit kölcsönöz viselőjének. Én már most is alig tudok betelni vele, mikor előtörtek az első melengető, tavaszi napsugarak. Aztán majd meglátjuk, mit hoz akkor, mikor már javában tombolni fog a nyár. De egy biztos, ha a Laguna Maravilla és e között kéne döntenem, gondolkozás nélkül ezt, az anyaillatot választanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

rozuska

2012. október 11.

Nekem is Anyukám réges-régi illata volt. Éppen Versace rózsaszín Jeans után kutattam, ami egyébként számomra nem egy szép illat, amikor megpillantottam 15 ml-es változatát. Rögtön lecsaptam rá, pedig csak emlékeimben élt az illat. És ma ezt fújtam magamra, a Nap is kisütött, és egyből jókedvem kerekedett. Nekem egy kicsit olyan ez az illat, hogy mindig kutatom, mi is van benne. Már most szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 11.

cincike

2012. szeptember 21.

Karácsonyra kaptam, először nem is tetszett igazán, ezért hónapokig elő sem vettem. Egyszer a kezembe kerül, és mivel untam az akkori parfümöket kipróbáltam. Egy érdekes, intenzív és számomra nagyon tartós parfüm. Szeretem, bár nem ez áll az első helyen. Én a parfümnek 4 csillagot adnék, az üveg miatt viszont jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

babyface

2012. szeptember 12.

anyukám egyik réges régi parfümje... (nem is tudom honnan örököltem a parfümmániámat... :) ) kiskoromban megbabonázott az üvege nem győztem gyönyörködve forgatni a kis kezecskémben...talán még puszilgattam is :D az illatára már annyira nem emlékszem, nem ez a meghatározó anyaillat számomra, hanem laura biagiotti roma-ja. az üvege viszont mindig kellemes emlékeket fog bennem idézni, megmosolyogtat :)

"emlékszer még a szájra?" hát persze hogy emlékszem drága anyukám. nemrég szinte napi téma volt köztünk ez a parfüm úgyhogy a párommal közösen úgy döntöttünk, hogy meglepjük egy nagy 100ml-es üveggel születésnapja alkalmából :) amikor meglátta majdnem elsírta magát, rengeteg kellemes élmény futott át mindkettőnkön. rögtön ment is befújni magát nem győzött röpködni örömében :D az illata pedig mesésen áll neki

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Lini

2012. augusztus 11.

Kellemes nyári illatnak tartom, szép az üvege, akár egy ékszer. Azért csak 4 csillag, mert nem tartós, rajtam legalábbis nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

gerbaud

2012. július 11.

Nem igazán tudom, hányadán állok ezzel az EDT-vel. Még késő ősszel kaptam egy picit belőle. Első alkalommal tökéletesen idézte egy gyönyörű kék laguna hangulatát, ahol hűvös szellő fújdogál, mely magával hozza a trópusi gyümölcsök illatát. Egy nagyon picit maszkulinnak tűnt, amitől tényleg nagyon hűsítő és frissítő lett, majd később kellemesen édessé vált. Rajtam nagyon tartós is. Máskor viszont már túl maszkulinná vált a bőrömön, totál olyan volt, mintha a férjem parfümjét fújtam volna magamra, és nem az unisexebbek közül. Kimondottan zavart. Egyelőre hanyagolom, szerintem nyáron mutatja majd meg az igazi arcát. Addig 3-as.

Hmmm, azóta volt már többször is elég meleg, így próbálkoztunk újra. Úgy tűnik az épp aktuális hormonszintemen vagy a csillagok együttállásán, esetleg a Holdálláson vagy a Nap járásán is múlik, milyen lesz rajtam, mert kétszer nem sikerült még ugyanazt az arcát mutatnia. Időnként nagyon finom sós tengervizes, forró szellős gyümölcskoktél, de én ebben a formájában is unisexnek találom. Máskor viszont végig határozottan férfias jellege van (páromon sokkal inkább el tudnám képzelni), na azt arcát kevésbé preferálom, ehhez túlságosan nő vagyok és zavar. Szerintem a másik nem képviselői is bátran próbálkozhatnak vele, mi is megosztozunk majd rajta:).

Frissítés: nem, nem osztozunk, sőt meg is válok tőle, mert az illata mostanság valami oceánszellős 80-as évekbeli after shave-re hajaz, úgyhogy nekem elég volt belőle köszönöm.
Lepontozni azt nem fogom, mert Dali nevével fémjelzett. Nálam nagyobb S. Dali rajongó a világon nincsen egyébként, már ami a festészetet illeti, bár a regényét is elolvastam természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

cingarela

2012. július 11.

Én is pont így vagyok a Dali parfümökkel, mint Springsteen!!! Nagyon semmilyenek:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Lyral, Linalool, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.