Salvador Dalí

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 6.

Illatcsalád: Virágos- gyümölcsös

Illatösszetétel: Őszibarack, Frézia, Lótuszvirág, Fekete ribiszke, Kumquat, Rózsa, Cédrus, Ámbra, Pézsma

Sundiboszi

2016. december 7.

??? Mi a baj ezzel az illattal? Tesztcsíkon fél pillanat múlva elillan többször is próbáltam mint egy szellő elröppen, csuklón is teszteltem és ugyanez a helyzet, így fogalmam sincs tetszik-e az illat, talán annyit tudtam leszűrni hogy könnyed mint egy szellő... Pont ahogy elillan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Smitike

2016. október 18.

Imádom!!! Még egy ilyen egyedi és kellemes illatot sehol sem találtam. Egyetlen negatívum, hogy eau de toilette, amivel nem vagyok kibékülve, mert gyorsabban elszáll az illata.
De ettől függetlenül örök kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

De ettől függetlenül örök kedvenc :)

Marcipan84

2016. szeptember 19.

A második kedvenc Dalí illatom. Nem túl édes, könnyű, mint a szél. Máshol már említettem, jellemző a Dalí parfümökre, hogy nagyon hamar "rááll" az orrom (vagyis nem érzem az illatát), viszont nap közben olykor váratlanul megcsap. Csalóka. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Jucus85

2016. augusztus 6.

Azért 4* mert szeretem az illatát!de senki észre sem vette rajtam annyira nem tartós!!!!fújni kell nagyon.15 milis egyből elfogyott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Aquariusgirl

2016. április 24.

Én kb 10 éve fújkodtam egy üveggel, de én úgy emlékszem, akkor simán Sea and Sun volt a neve. Mindegy egyébként, én nagyon szerettem. Akkor tartós volt rajtam.Nyári tisztaságillat, ami nagy melegben sem fojt meg, meg marad a vizes könnyedsége Most nosztalgiám támadt, mert nem igazán találok olyan nyári illatot, ami nagyon megfogna - nyilván bennem van a hiba :-), ezért rendeltem mintát és mindig szerizem, uh rendelek belőle megint :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

rebbka

2015. december 30.

Imádom ezt a parfümöt. Nagyon csodás illata van, ami rajtam tartós is, ezt meg is jegyezték páran. A Moschino Funny és eközött vacilláltam, de annak az illatnak nem éreztem a mélységét, ennek viszont van bőven :D Száz közül felismerhető, álmaim parfümje. Most egy 30ml-es van, a következő egy 100-as lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

HDR

2015. július 19.

Úgy tíz évvel ezelőtt elhasználtam belőle egy üveggel. Amolyan elfújkálom öblítős illat. Szerettem,de ahhoz hogy érezzem fújtam mint a barom. A ruhámon tényleg érezni lehetett. Igazából kicsit vártam,hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.

nyarigabi

2015. július 18.

Finom, frissítő, 2-3 órás (nagyon bőrközeli) tartóssággal. Visszafogott nők nyári illata lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

izisz

2014. november 27.

Az üvege nagyon bejön. :)) Az illata friss, nyári, kellemes... de nem venném. Azért egy négy csillagot kap tőlem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Kodi

2014. augusztus 8.

15 ml-s verzióját megvettem, vakon, mert az üzletekben csak és kizárólag romlott teszterrel találkoztam, de Medora szavai felkeltették az érdeklődésem... ha a Light Bluera hasonlít, az csak jó lehet. És valóban, valahol alapjaiban az indítás emlékeztet a Light Blue-ra, annak citrusos-mandarinos akkordjai nélkül. Közben rájövök, hogy olyan sokszor éreztem már ezt a "gyümölcsöske" illatot, más illetve teljesen hasonló megközelítésben, hogy már teljesen sablonossá vált, míg a Dolce számomra sosem lehet az. Nem sokáig érzem magamon, kb. 1-2 órán át, később csak bőrközelben. Nagyon gyenge, előnye, hogy szabadon lehet locsolni. Összességében kellemes, csak nem mozgatott meg. Saját példányom eladó, vegyétek, vigyétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional