Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. július 11.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A növényi hatóanyagokkal gazdagított sampon ápolja a száraz, töredezett hajat. Illata kellemes, összetétele lágy, kímélő.

ForestNymph

2012. október 21.

Mindig ezt a sampont veszem évek óta, mert jól hidratál, nem szárít! A nagy kiszerelést is szeretem, sokáig elég. Hozzá Dove balzsamot és pakolást használok. Tökéletes párosítás. Azt sajnálom, hogy régen ehhez volt hajbalzsam is, de már nem lehet kapni sehol. Az az olcsó Baba balzsam olyan jó volt mint a drága Dove termékek! Legalább ez még kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

redberry.247

2012. október 17.

Nekem olyan tipikus "gázan száraz" hajam van, úgyhogy meg sem próbáltam feltenni a loboncomra. Viszont a kutyakozmetikus unokatesóm egyszer jobb híján ezzel mosta meg a foxi kutymómat (bár simaszőrű, azért ő is elég kócos). Komolyan mondom, szebb lett a bundája, mint az én hajam valaha is volt!!! Teljesen puha és fényes lett, amikor megláttam, rá sem ismertem, azt hittem valami kis csili-vili divatkutya lett...
Hát igazából nem is tudom, hogy pontozzam, mert személyes tapasztalatra nem építhetek, viszont amit láttam attól tényleg leesett az állam..:)
Lehet nekem is ki kellene próbálnom, csak az a sok csúnya szilikon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

Lehet nekem is ki kellene próbálnom, csak az a sok csúnya szilikon...

Hibiszkusz

2012. május 31.

Régebben használtam ezt és nagyon szerettem. Azt hiszem többször is újravettem. Nagyon finom illata volt, ami elég sokáig érződött a hajamon. Amúgy nem tett vele semmi különöset, nem lett tőle látványosan ápoltabb, kevésbé száraz a hajam, de nem is csodát vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 31.

MademoiselleSumire

2012. március 26.

Kellemes illat,egész jól puhít,rontani nem ront,de nem egy csodaszer,egy gazán száraz hajra nem gyógyír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Snoopy

2012. március 2.

Szerintem a hajtípusom normál de mindig zsírosodásra hajlamosabb volt (főleg mióta vasalom), ezért zsírosodás elleni samponokat használtam. Valamiért az utóbbi hónapokba ilyet vettem és nagyon elégedett voltam vele. Tetszett az illata, puha volt utána a hajam és nem zsírosodott jobban, mint zsíros hajra való sampon használata után. Most szoktatom le a hajam a minden második nap való mosásról és így már kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Timike21

2011. december 8.

Nemrég szereztem be egyet és nagyon meg vagyok vele elégedve, mert puha és fényes lesz tőle a hajam, jó az illata és nem utolsó sorban az ára is megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.

zsazsizsizsa

2011. szeptember 5.

Finom az illata, hosszú göndör száraz hajamra teljesen jó volt, egész jól ki tudtam fésülni, persze azért balzsamozni kell. Nagyon olcsó és sok van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 5.

Hidratálók: Dimethiconol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.