Sanatopic

Ár:   2009 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   2009 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrszárazság kezelésére szolgáló hosszú hatású hidratáló krém. A bőr saját természetes víz-megkötő anyagával azonos hatóanyagot és különleges, hypoallergén lanolin származékot tartalmazó testápoló. Rendszeres alkalmazása hozzájárul a száraz bőr miatt kialakuló bőrviszketés, bőrbetegségek- pl. ekcéma - megelőzéséhez. Színezéket és illatanyagot nem tartalmaz.

mse02

2013. április 4.

Tényleg hatásos , csak én nem szeretem ,hogy nehezen szívódik be és zsíros érzést hagy maga után. Az állaga túl sűrű és nehezem tudom szétkenni magamon, :)
Száraz bőrre kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Száraz bőrre kiváló!

Pöti

2013. április 3.

Amikor nagyon kiszáradt a bőröm, ez nagyon hamar rendbe hozta. Az intenzív változata még jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

dodoos

2013. március 18.

Allergiás,érdes,száraz bőrre keresve sem lehetne jobbat találni! Nagyon sokáig elég,és nagyon hatásos. A kedvencem volt allergiás időszakomban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

poppy

2013. február 17.

A nagyon durva száraz kézre a legjobb. Natúr termék párti vagyok, de akárhogy kenegettem shea vajjal az ekcémás foltokat, semmi eredménye nem volt. Ettől viszont azonnal megszűnik a viszketés, és csak ritkán kell újra kenni. A dobozban pedig hatalmas mennyiség van, amiért nagyon megéri az árát. Illata nincs, de akit zavar, pár csepp illóolajjal orvosolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

huncutka

2013. február 14.

először csak a kezemen használtam, aztán testápolónak és még az arcomra is... nagyon jó krém!

Frissítés: 02.14
az egyik legjobb krém, gyógyítja a kezem a sok fertőtlenítő szó szerint kimarja a kezem és ez a krém nem csak hidratál hanem képes regenerálni elmúlik a pirosság hidratált marad a kezem kézmosás után is érezhető mindig elöl van. Továbbra is használom testápolóként is az eucerin mellett, ja és arcra is nyugodtan lehet használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Frissítés: 02.14

Xinezia

2013. február 5.

Az egész testemen használom, fantasztikus ez a krém. Az ekcémámat ugyan nem szüntette meg, de a tüneteket teljes mértékben kezeli. Csökkenti a bőrpírt, a viszketést. Való igaz, hogy elvakart, kisebesedett bőrön maró, csípő érzést okoz, ezért kisgyereken nem biztos, hogy első körben ezt alkalmaznám. Mindezek ellenére megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

vapidu

2013. január 15.

Szülés után rettenetesen kiszáradt a bőröm. A térdemen és a könyökömön érdes foltok jelentek meg. Kipróbáltam sokmindent, de csak ez szűntette meg a panaszaimat. Azóta használom tetőtől talpig. Kicsit nehezen szívódik fel, de nem zavaró ruha alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

kovacsmonikk

2012. december 27.

Eddig csak a kezemre használtam, de nekem csodás! Sok-sok kézkrémet kipróbáltam, de az ekcémámra ez vált be!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

bogix

2012. november 5.

Alapból nagyon száraz a bőröm, főleg a kezemen és az arcomon. A krém kezeli a tüneteket, viszont nem szünteti meg a forrását, ezért kap csak 4 csillagot. Napközben nem érzem száraznak a bőröm, viszont egy kézmosás után újra előjön a szárazságérzet, így újra kell kennem... Nekem viszonylag gyorsan beszívja a bőröm. Ekcéma kezelésére nem ajánlom, nekem arra nem vált be - csíp, tovább puhítja a bőrt, a kiütés nem múlik el tőle, erre inkább Elocom-ot használok. Viszont az érzékeny bőr ápolására tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

2012. május 22.

Hát meglep, hogy másnál nem marad zsíros a bőrön, nekem konkrétan fél nap alatt sem szívódik be, pedig elképesztően száraz a bőröm. Ilyen szempontból egy Eucerin sokkal jobb, de sajnos drágább is. Viszont tényleg nagyon jól hidratál, nem nagyon viszketek tőle (minden mástól igen). Az meg, hogy megszokja a bőr, ekcémásoknál elég általános, muszáj váltogatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.