Sanatopic

Ár:   2009 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   2009 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrszárazság kezelésére szolgáló hosszú hatású hidratáló krém. A bőr saját természetes víz-megkötő anyagával azonos hatóanyagot és különleges, hypoallergén lanolin származékot tartalmazó testápoló. Rendszeres alkalmazása hozzájárul a száraz bőr miatt kialakuló bőrviszketés, bőrbetegségek- pl. ekcéma - megelőzéséhez. Színezéket és illatanyagot nem tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Micc

2017. július 12.

Ódákat tudnék róla zengeni, de nem teszem, mert aki használja úgyis tudja, hogy mennyire jó. A kézfejem lévő repedezett, vörös, fájó ekcémát szinte azonnal enyhítette, majd 3 nap után teljesen megszüntette. Minden lefekvéskor alaposan bekenem vele a száraz részeket. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

eniko04

2017. július 6.

Az egyik csuklóm belső felén jelent meg pár hónapja egy nagy C formájú ekcémás folt és akkor pár napig használtam rá zsírosabb krémeket és szépen rendbe jött, de nem sokkal utána kiújult és akkor már nem volt elég egy "normális" zsírosabb testápoló. Ezt ajánlották rá a gyógyszertárban és igazából nem rossz, de nem tökéletes. Az első pár nap használat után a folt kb. 90%-ban eltűnt, de azóta se múlt el a maradék... Pedig egy pár hete már kenegetem. Mikor egy nap többször is sikerül jól bekrémezni, akkor jobb a helyzet, de ha csak éjszaka jut rá időm (vagy jut eszembe...), akkor azért jobban látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Blueberry99

2017. július 4.

Egyszerűen imádom ezt a krémet! Gyorsan beszívódik és nem marad ragacsos vagy zsíros a kezem tőle. Sokat javított a bőröm állapotán. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Rien

2017. június 26.

Kézkrémnek, kisebb bőrfelületre nagyon jó! Különösen télen, amikor gyakrabban kell használni. Sőt, azoknak arcra is jó lehet, akinek a hideg és szél nagyon kiszárítja a bőrét. Az én kezeim télen bármennyit képesek lennének beszívni. Testápolónak viszont kissé sűrűnek érzem, elég nehezen kenhető. Ár/érték arányban azért még így is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

kissde

2017. június 23.

Egyszerűen imádom, már évek óta használom folyamatosan. Illata nagyjából nincs. Nagyon sűrű krém, picit nehéz elkenni és amiatt azt hihetnéd, hogy tiszta zsíros lesz utána mindened, de nem! Nagyon gyorsan felszívódik és én nem leszek tőle ragacsos sem. Elsősorban kézkrémként és testápolóként használom, de ha a sarkam nagyon száraz, a lábfejemet is be szoktam kenni vele estére.
Gyógyszertárban keressétek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Gyógyszertárban keressétek!

netka

2017. június 21.

Nagyon jól hidratál...talán az egyik legjobb testápoló, amit valaha használtam...
Annak ajánlanám, aki nem illatfelhőt akar magára kenni, hanem táplálni akarja a bőrét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

renata2388

2017. június 16.

Kislányom atópiás bőrére használtuk volna... de sajnos nem vált be. Állagra elég zsíros,testes krém,nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Ancs

2017. június 2.

Az én bőrömnek sokat segített, eléggé elhatalmasodott màr az ekcéma, gyógyította azért ahogy làttam, de elég volt egyszer hasznàlni többet nem veszem meg. Sajnos a bőrgyógyàsz àltal kiírt jobb volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

szybylla

2017. május 22.

Nagyon sokat segített az ekcémás kezemen télen és tavasszal is. Ez a hideg levegő nem igazán tett neki jót. Egyik barátnőm ajánlotta, hogy neki sokat segített, így gondoltam kipróbálom. Esténként bekentem jó vastagon a kezem (két nyomásnyi) és ráhúztam a kesztyűt... egy hét után rendbe tette a kezem... nyilván nem örökre:D de már csak heti 1-2-szer kell használnom:) szóval nekem megérte bárkinek merem ajánlani:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

paranoidcat

2017. április 20.

Atópiás bőrre egy csoda. Mindig be kell látnom, hogy az illatosított, agyonreklámozott vackok semmit sem érnek, csak rontanak a helyzeten. Mikor ez a ráeszmélés megtörténik, akkor szomorú arccal leveszem a polcról őt, és rendbeteszem vele a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.