Sanatopic

Ár:   2009 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   2009 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrszárazság kezelésére szolgáló hosszú hatású hidratáló krém. A bőr saját természetes víz-megkötő anyagával azonos hatóanyagot és különleges, hypoallergén lanolin származékot tartalmazó testápoló. Rendszeres alkalmazása hozzájárul a száraz bőr miatt kialakuló bőrviszketés, bőrbetegségek- pl. ekcéma - megelőzéséhez. Színezéket és illatanyagot nem tartalmaz.

Timcsi85

2017. március 31.

Nagyon kedvelem. Az utóbbi időben előszeretettel száradt ki a korábban is vizhiányos bőröm. Az itteni vélemények alapján vásároltam és nem csalódtam benne. Táplált lett a bőröm tőle, engem nem zsírosít és gyorsan szívódik,illatmentes. Az ekcémát nem irritálja. Esti tusolás után félig nyirkos bőrbe masszírozva isteni, reggelre nagyszerű puha leszek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

sofi3

2017. március 20.

Extrém száraz a bőröm, télen-nyáron, sajnos mindig. Ez a kis csodaszer rendben tartja, ha pár hétig nem használom, utána 1-2 használat alatt újra rendbeteszi. Néha csepegtetek bele argánolajat, mandulaolajat, vagy sheavajjal keverem, néha vizes bőrre viszem fel, így kevésbé tömény. Az illata semleges, de mégis kellemes, nagyon megszerettem. Két éve használom, amíg kapható, nem is fogok mást.
(Pikkelysömör miatti fényterápia alatt kezdtem használni, akkor tünetmentessé váltam, azóta is az vagyok.:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

BlackBeauty

2017. január 6.

Télen mindig "megbolondul" az egyébként nagyjából problémamentes arcbőröm. Az orrom és az orcáim iszonyatosan szárazak, viszketnek, hámlanak ( segít ebben a rengeteg orrfújás is ) . Még régebben vettem ezt a krémet és szinte már el is felejtettem milyen csodaszer, míg nem most valamelyik nap eszembe jutott és 2 nap alatt az összes száraz és hámló folt nagyjából eltűnt amit előtte már számtalan krémmel próbáltam eltüntetni - sikertelenül. Régen az ekcémáimra használtam és arra is tökéletes volt, szintén rengeteg orvos által felírt krémmel szemben... Abszolút 5 csillag... Nekem teljesen megéri az árát, pláne akkor ha valaki már annyi fajta krémet kipróbált mint én. Nekem univerzális csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Manna98

2016. december 14.

Alapvetően nagyon száraz a bőröm, és kb. 4 éve egy nyári melóm után a kezem sebesre száradt a rossz minőségű tisztítószerek hatására. Semmi "csodakrém" nem segített rajta ezen kívül. Bárkinek ajánlom, nekem azóta is van a szekrényben egy adag vészhelyzetekre.
Negatívum a pumpája (hamar elromlott nálam), és az illata, ami számomra kellemetlen volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

agirlhasnoname

2016. november 11.

Legjobb hidratáló, amit eddig próbáltam, minden testrészen működik, még a sarkakat is rendben tudja tartani. Az összetevőit nem lehet kifogásolni, kíméletes, kellemes semleges krémillatú (illatmentes, tudom, de abból is sokféle illatút szagoltam már :), és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

joy

2016. november 7.

Nagyon jó krém, a nagyon száraz, atópiás bőrt jól karbantartja. Szerintem mindent elmond róla, hogy a pasim csak úgy emlegeti, hogy A ZSÍROZÓ.
Most használom kb az ötödik adagot, és folyamatosan fogom használni.
Egyetlen hibája a pumpás adagolója, félúton biztosan bekrepál, de sikerült már olyat is vennem amiben egyáltalán nem működött.

Ezt leszámítva hibátlan termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Most használom kb az ötödik adagot, és folyamatosan fogom használni.

Ezt leszámítva hibátlan termék.

Panna91

2016. október 28.

10*
Megmentő! Szteroid mentes es brutális jo! Sose gondoltam volna hogy egy krém amiben nincs ,hatóanyag' az nekem használjon!
A Ti kremmanias véleményeitek alapján vettem meg es milyen jól tettem! Köszönöm nektek! Több èvnyi elocom es a dermovate használat után mondom hogy aki teheti próbálja ki az ekcémás száraz gyulladt bőrre! Nem irritál,nincs illata es maximum 10 perc alatt beszivodik! Remelem hogy soha de soha nem vonják ki a forgalomból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

10*

Ciccc

Korcsoport: >54
2016. augusztus 7.

Nagyon jól hidratál, könnyen felszívódik, illatmentes, nem ragad, nem folyik, de nem is zsíros, jó az állaga.
Csak patikákban kapható, jelenlegi ára kb.1600 Ft.

Hátránya, ahogy már lejjebb is írták, hogy amikor már kevesebb van a flakonban, azt nagyon nehéz onnan kiimádkozni. Kipumpálni nem lehet, csak a fejreállított flakonból nagynehezen kirázogatni, vagy ollóval felkaszabolni a flakont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Csak patikákban kapható, jelenlegi ára kb.1600 Ft.

Chrissy

2016. július 23.

Nekem bevált. Csúnyán kijött az atópiás dermatitis-em. Ezzel kentem és 2 nap alatt helyrejött. Bőrpuhító termék és tényleg ezt teszi, ezért meg is szerettem, mert nagy rajongóra vagyok a puha bőrnek. :) illata nincs, az állaga pont jó. Nem kell sok belőle, mert akkor nem szívódik fel. A kezeimet is be szoktam krémezni vele éjszakára, csodálatosan puha kacsókkal ébredek mindig, ami kézmosás után is tart. Illata nincs. Nem okozott pattanásokat arcra kenéskor sem, csak hamar kifénylek tőle T-vonalban, de persze ez nem is arckrém és nem vegyes bőrre való. Viszont a lábfejre mindenképpen ajánlom, mivel hamar beszívódik hamar talpra lehet állni krémezés után és a papucsból sem csúszunk majd ki. Még a sarok is ápolt és hidratált lesz tőle, látványosan csökken a repedezések száma. Az ára is jó, 1500-1600Ft a patikában a 300ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Viky0123

2016. május 13.

Erős szárazsággal is elbír, repedezett kézbőrre viszont sajnos nem elég. Arra lehet, hogy az intenzív változatot kellene használnom, viszont az anno allergizált.
Minden egyes nap használom, és így is elég minimum 3 hónapig, de volt, hogy majdnem 1 évig bírta!
Egyetlen hibája a pumpa.. Amikor a krém harmadához érek, alig lehet már pumpálni, bele kell nyúlni, és úgy hamar megromlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.