Sanatopic

Ár:   2009 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   2009 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrszárazság kezelésére szolgáló hosszú hatású hidratáló krém. A bőr saját természetes víz-megkötő anyagával azonos hatóanyagot és különleges, hypoallergén lanolin származékot tartalmazó testápoló. Rendszeres alkalmazása hozzájárul a száraz bőr miatt kialakuló bőrviszketés, bőrbetegségek- pl. ekcéma - megelőzéséhez. Színezéket és illatanyagot nem tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

kivike

2015. június 12.

Nagyon jó testápoló, a kislányomnak szinte születése óta ezt veszem. A nagyon durva ekcémával nem bír el, de ezt nem is várom el tőle. Ár-érték arányban a legjobbak közé tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 12.

kessi91

2015. május 7.

Enyhe ekcámánál teszi a dolgát (nekem kicsit csípett, amikor felkentem), erősebbel már sajnos nem bír el. Jól hidratál, de alapjáraton testvajakat preferálok, meg illatos dolgokat, úgyhogy ez nekem csak 4-es. Viszont ahogy pirosodik a bőröm valamitől, azonnal ezt kenem rá!!!!:) Szerint háztartásba mindenképpen alapkellék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

FelineWise

2015. április 22.

A krém számomra maga a non plus ultra! 24 órán át hat -- döbbenet, de valóban így van! Eredetileg ugye, ekcémás bőrre készült magyar(!) találmány, tehát érthető a hatásfoka... Imádom! Amióta rátaláltam, a világon semmi mást nem használok, és az arckrémeim alá (olykor helyett) is ezt viszem fel. Nem ötöt, de 10-ből 20-at érdemel(ne). :)
[És igen, ahogy az előttem "szólók" is írták, a flakont sajnos valóban szét kell vágni, hogy kinyerhessünk az aljából minden csepp mannát. :) :( Ajánlatos már előre megvenni a következő flakont, és abból elhasználni valamennyit. Ezután szétvághatjuk a már szinte teljesen kiürült flakonunkat, s egy kiskanállal, falapocskával átpakolhatjuk az új flakonba a benne maradt krémet, már lesz benne elég hely neki. Így nem szárad be a krém a szétvágott flakon aljába, mire elhasználjuk -- ez jó azoknak, akinél lassabban fogy... A krémhez ne érjetek kézzel! A bőr zsírtartalmától romlásnak indul, s viszi magával az új krémet is.]

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

drSz

2015. április 7.

Tökéletesen fenntartja a bőr optimális lipid-víz arányát, hidratálásra és zsírozásra is alkalmas. Nagyon hasonlít a patikában helyileg kikevert magisztrális krémekre, de optimálisabb az összetétele. Én is ezt használom a téli időszakban, heti 1x átkenem a testem és elég is. Ajánlani is ezt szoktuk a gyógyszertárban az idősebb korosztálynak is, illetve bárminemű dermatitis-szel küzdőknek.
Jelenleg olyan 1300Ft körüli az ára!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

Jelenleg olyan 1300Ft körüli az ára!

Kacsa

2015. április 3.

Ősszel-télen a kezeim teljesen kiszáradtak és nem voltak valami szépek. De mióta elkezdtem használni ezt a krémet nincs ilyen problémám. Eleinte csak a kezemet kentem vele, de most már mindenhol bekenem ahol nagyon kiszárad a bőröm pl: az arcomon is hasznáom néha. Nem csíp és ekcéma kezelésére is használható. Mivel elég sűrű, ezért eltart pár percig mire beissza a bőröm, de ez nem gond mert nem hagy zsíros érzést maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 3.

loju

2015. március 27.

Nagyon jó kis krém, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, de mégis nagyon jól puhít! Ekcémára hajlamos bőröm ápolására tökéletes, viszont az intenzív társa csak ront a helyzeten nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

ava

2015. február 24.

A sok jó vélemény alapján vettem meg,örülök,hogy megtettem,nem hagy zsíros réteget,még az arcom két oldalára is kentem belőle ahol szárazabb,nem véletlen ez a sok jó értékelés,olcsó és jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 24.

oorsy

2015. február 17.

Gyógyszertárban vettem, 1000 Ft körüli áron, a patikus hölgy javaslatára. Téli hidegben, enyhe ekcémánál csak ez vált be nálunk. Praktikus pumpás kiszerelés., nálunk abszolút bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Timcso

2015. február 15.

Nagyon sok krémet kipróbáltam már, de mindegyikkel volt valami bajom. Vagy nem hidratál, de jó az állaga, vagy hidratál de egyszerűen nem szívódik be, vagy gusztustalanul ragadós lesz, büdös stb. Ez tökéletes! Krém illata van, semmi több, hamar beszívódik, kellemes állaga van és tényleg hidratál nem csak rövid időre. Nagyon eltalálták! :) Különösen örülök a pumpás változatnak, így végre nem megy bele a körmöm alá a krém, mint a tégelyes termékeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

angeltear

2015. február 6.

Nagyon jóó! Szerintem jobb mint az intenzív krém, annyi az előnye, hogy ez gyorsabban beszívódik. Nagyon jól hidratál, nem csíp, nem irritál. Mint atópiás ekcémás, a Sanatopic termékcsaládot bátran ajánlanám az ekcémásoknak, évek óta ez az egyik leghatékonyabb gyógyszertári krém ami használ és nincs horror áron. A kívánságlistámon van a folyékony szappanuk, arról is csak jókat hallottam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.