Sanatopic

Ár:   2009 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   2009 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrszárazság kezelésére szolgáló hosszú hatású hidratáló krém. A bőr saját természetes víz-megkötő anyagával azonos hatóanyagot és különleges, hypoallergén lanolin származékot tartalmazó testápoló. Rendszeres alkalmazása hozzájárul a száraz bőr miatt kialakuló bőrviszketés, bőrbetegségek- pl. ekcéma - megelőzéséhez. Színezéket és illatanyagot nem tartalmaz.

Csillagpor123

2015. január 21.

Eredetileg az intenzív társát szerettem volna beszerezni, (rajta vagyok az ügyön , csak sehol nem találtam eddig Bp.- en ) így végül ezt vettem meg hisz csak ez volt a patikában. Hihetetlenül puhává varázsolja a bőröm. Semmi irritációt nem hagy maga után, sőt kellemes érzés van utána. Estére kézkrémként is használom, és azóta egyáltalán nem szárad ki a kezem, ami nálam nagyon nagy szó így télen! Remek magyar termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

leba

2014. december 21.

A kisfiam és az én ekcémámra is csak ez vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 21.

A kisfiam és az én ekcémámra is csak ez vált be.

Kuttus

2014. december 17.

Bőrgyógyászom ajánlotta. Mikor brutálul kijön az ekcémám a gyógykenőcs mellett ezt használom és segíti a gyógyulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Fanni91

2014. november 27.

Nagyon tetszik az állaga és hidratálja is a bőröm, de sajnos ez is nagyon bántja az ekcémámat, mivel csípi a bőröm. Valoszínűleg a tartosítoszer lehet a ludas. Sajnos ez nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

ren1016

2014. október 15.

3esfel kislanyomnak vettem eckemaja miatt...2.napja hasznaljuk, olyan kis puhacska a bore tole...igaz nem tuntette el es picit csipi 1-2 helyen (azt kihagyom mar)..de minden mashol puha...es a lenyeg, nem vakarja! igy nem lesz seb sem. de varok meg mi lesz:) 1200 Ft Obuda 3.ker.patika

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

mazsool

2014. szeptember 15.

Legjobb testápoló!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Legjobb testápoló!! :)

patko.daniella

2014. június 24.

Update: az ára is szuper 1200 Ft volt gyógyszertárban.

Igaz, még csak 1 hete használom , de nagyon látványosan javult a bőröm állapota. Lassan féléve a karom és a lábam bőre olyan szinten száraz volt, hogy fehér pörk darabok botították és ekcémás foltok jelentek meg rajta. Napi 1x kentem be vele és eddig tökéltes. A bőröm puha mint a babapopsi. Az foltok is eltűntek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 24.

Update: az ára is szuper 1200 Ft volt gyógyszertárban.

Tory666

2014. április 1.

Érdemes lenne néha napján frissíteni az összetevő listát. Mindkét fajta krém esetében! Egyikben sincsen (gondolom már) Methylparaben! És hozzáteszem Oenothera Biennis-t sem ír egyik összetevő lista sem jelenleg, pedig mindkettőből van itthon...

Egyébként nagyon jó kis krém! Kislányom enyhe ekcémájára is ezt használom, sőt, keratosis pilaris problémája is van, azon is szépen javít. Ár-érték arányban a legjobb! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

gattonero

2014. március 24.

A bőrgyógyászom ajánlotta az ekcémás kezemre, két éve használom. Jobban szeretem, mint a testápoló változatot, mert ez sűrűbb és gyorsabban beszívódik. Nagyon jól hidratál. Egy ilyen kiszerelés nálam közel egy évig kitart, így abszolút mergéri az árát. Néha hiányzik az illat, de az irritált bőrre az úgysem való. Az összetevők is szépek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

salymf

2014. március 8.

Nagyon elharapódzott az ekcéma az arcomon, és nem akartam a szteroidos krémemmel tovább kenegetni, mert bár hamar elmúlik, de már így is sokat vékonyított a bőrömön, az erek is jobban átütnek rajta. Sokan dicsérték ezt a krémet, így megvettem.
Az első pár alkalommal nekem is csípte kicsit a bőröm. A negyedik napon azt vettem észre, hogy már nem látványos az ekcéma, de az arcom picit feldagadt, puffadt volt, mintha úgy egyenlítette volna a részt az ekcémás huplik közt, hogy körépuffadt a többi rész. A kezelt felületen nem volt puha a bőr, érződött, hogy valami nincs rendben vele, ahogy mosolyogtam is, mint egy öreg, aszott alma, úgy néztem ki. Hat napig kentem az arcom napi kétszer, tegnap megreszkíroztam egy gyengédebb arcradírozást, és utána megint jól bekentem az arcom. Ma már sokkal jobb a helyzet, a fura tapintású bőrt leszedte a radír, az alatta levő frisset meg hidratálta ez a krém.
Keresem még az álomkencét, de egyelőre ez áll hozzá a legközelebb, kísérletezgetni meg nehezen állok neki. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.