Sandel

Ár:   359 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2016. december 21.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Sandel kézkrém a kiszáradt bőrt puhává, bársonyossá teszi és megvédi a kiszáradástól. Kamillatartalma bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő hatású, kalendulatartalma bőrregeneráló hatású.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

vikcsi

2013. december 26.

Kézkrémnek annyira nem vált be, testápolónak inkább, bár elég sok idóőkell neki, amíg beszívódik..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

HCS

2013. április 29.

Kaptam, sosem fogok ilyet venni magamnak. Az illata nem tetszik, hamar beszívódik, de csak 1 kézmosásig tart. Naponta 4-5ször is be kell kenni a kezem vele. Csak normál bőrre ajánlom, akinek nagyon ki van száradva annak inkább valami hatásosabb krém kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

kriszti.07

2012. december 7.

Pumpás formában találkoztam vele. A munkahelyemen használtuk, mert eléggé száraz levegőben olyan munkát végeztünk ami mellett néha kirepedt a kezünk. Semmire sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Ella

2012. december 4.

Tényleg elég folyós. Én testápolónak használtam el, arra jó (jobb) volt. Viszont ha kézkrém kell, maradok a Garniernél és a Dalannál (plusz kísérletezgetek).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Nicu

2012. augusztus 23.

Folyik, nagyon nehezen szívódik be, nem hidratál. Na és persze az összetevők...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Folyik, nagyon nehezen szívódik be, nem hidratál. Na és persze az összetevők...

szurkemajom

2012. április 18.

Kellemetlen illat, nulla hidratálás, nehezen szívódik be. Viszont olcsó és sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Kellemetlen illat, nulla hidratálás, nehezen szívódik be. Viszont olcsó és sok.

zsófikaa123

2012. március 18.

Nem rossz krém,hidratál..nekem egy kicsit túl zsíros..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Nem rossz krém,hidratál..nekem egy kicsit túl zsíros..

vandino

2012. január 29.

A legrosszabb amit próbáltam. Mintha csak vizzel kenném a kezem. Azoknak meg főleg nem ajánlom, akiknek repedezett a keze, mert gondolom az alcohol miatt csípi is. Az összetevők se jók. Nulla pont?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

egifeny

2011. november 23.

Pelda az olcso-es-rossz-is termekre. Nalam hamar felszivodott, selymesnek, hidrataltnak tunt, de egy sima vizes kezmosas utan is elmulik ez a hatas, es szarazabb a borom mint elotte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 23.

BabaCica92

2011. november 5.

Nekem nem tetszik az illata, az állaga folyós, ennek ellenére nehezen szívódik be, nem jött be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2