Sandel

Ár:   329 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Auchan, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: catea78, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Auchan, eurós boltok
Kategória:   Egyéb

nius

2015. február 17.

X-epilt, Veet-et simán veri.
Nálunk Eurósban 300-400 Ft körül van, valóban frankón leszedi a szőrt.
Nálam mindig kell legyen itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

X-epilt, Veet-et simán veri.
Nálunk Eurósban 300-400 Ft körül van, valóban frankón leszedi a szőrt.
Nálam mindig kell legyen itthon.

NagyG

2014. július 23.

Legjobb szőrtelenítő ár/hatás arányba. 10 perc alatt tényleg leszedi a szőrt 98%-ba. Imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

jns.melinda

2014. május 1.

Régebben volt szőrtelenítő krémem, de alig ért valamit. Bezzeg ez, csak ott nem szedte le a szőrt, ahol véletlen kihagytam. ahol 1-2 szál fenn maradt oda én visszakentem egy kicsit a már leszedett krémből és addig leszedtem máshol. Majdnem el is ment egy tubus lábszár+combra, de a gyanta sem kerülne sokkal kevesebbe, az időről meg nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

muffinmonsuta

2014. március 23.

Úristen! Nővéremnél láttam és megtetszett a hatása,ezért kipróbáltam én is és tökre hatásos:O Csodálkoztam is rajta,mert sose hittem ezekben a szőrtelenítő krémekben.:O És utána mondta hogy ez csak 300ft körül van akkor már tényleg eldobtam az agyam:D Sürgősen kell szereznem ilyet nekem is.>.<

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

Mamba

2013. november 9.

Mostanában kétszer is meggondolom, hogy mire mennyit adok ki így jutottam el Isana és Opilca szőrtelenítőtől hozzá. 200 ft volt az Auchanban úgy voltam vele, hogy ha bukom akkor ennyi még belefér.
Én csak az alkaromon használom, minden máshol gyanta (ne is kérdezzétek :D) Ez a mennyiség nekem legalább 3 alkalomra elég.
Illatra büdös, eléggé...
Azonban ezt abszolút jóvá teszi azzal, hogy egész egyszerűen tökéletesen működik. Sőt azt kell mondjam, hogy nekem jobban bevált, mint a 3x - 4x drágább társai. Allergiát, irritációt nem okozott ellenben a szőrt maradéktalanul leszedte és sokkal simább a bőröm, mint más ilyen jellegű krémek után. Egy próbát mindenképp megér, senkit ne bizonytalanítson el az ára, most nem érvényes az olcsó húsnak híg a leve mondás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 9.

Illatra büdös, eléggé...

Timóótea

2013. november 1.

olcsó és nekem bevált :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

olcsó és nekem bevált :)

Ohlin

2013. július 24.

Nem rossz, ennyi pénzért megéri ...:) Azthiszem 290 Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 24.

Nem rossz, ennyi pénzért megéri ...:) Azthiszem 290 Ft-ért vettem.

Dalmi

2013. március 28.

Sajnos többször is használtam. A legutolsó használatkor észrevettem, hogy a körmöm mintha elkezdene lemállni. Szerencsére időben észrevettem és jó alaposan kezet mostan. Viszont ez után az élmény után soha többet nem használtam, inkább áttértem az epilálásra, az legalább tartósabb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Rony

2013. március 1.

Igazából kellemeset csalódtam benne. A lábszáramra használtam szépen leszedte a szőrt. 10 percig hagytam rajt a lábamon, majd egy spatula segítségével lehúztam a krémet a lábamról.
Nem pattogott ki az amúgy érzékeny bőröm tőle, ami hatalmas pozitívum számomra.
299 Ft-ért vásároltam egy noname bevásárló központban. :)
Ennyit mindenképp megér, főleg hogy magyar termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Nem pattogott ki az amúgy érzékeny bőröm tőle, ami hatalmas pozitívum számomra.
299 Ft-ért vásároltam egy noname bevásárló központban. :)
Ennyit mindenképp megér, főleg hogy magyar termék!

catea78

2012. december 8.

Régebb óta használom ezt a szőrtelenítőt. Volt egyszer, hogy a DM-esből csak egy lábszárra való maradt, így összehasonlításként az egyik lábamon DM Balea érzékeny bőrre való szőrtelenítőt, a másikon a Lady Dep-x-et használtam. Öt perces várakozás után a Lady Dep-x jobban szőrtelenített, szinte tökéletesen, mint a Balea. Szóval részemről ajánlom, az összetevői is jók, magyar gyártó terméke és az Auchan-ban 200 Ft-ért lehet megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.