Sanex

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bambusz09, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

• Hatékony védelem 24 órán át
  • Hidratálás
  • Egyensúly, hagyja a bőrt lélegezni
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt

Svetlana

2017. december 9.

KEDVENC! Mindig újra és újra visszatérek hozzá. Az ára rendben van, abszolút nem irritál, nem izzadok tőle.

Update! Továbbra is kedvenc! Nem tudjátok, vajon kivonták a forgalomból? mert se webshopokban, se a DM polcain nincs már jó ideje...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 9.

ejuz

2017. december 2.

Évekig tartott, amíg találtam végre egy olyan dezodort, ami nem irritálja a bőrömet, mégis hatékonyan véd egész nap. Nagyon régóta használom, és imádom, de most hetek óta hiába megyek be bármelyik üzletbe, sehol nincs. Remélem nem szüntették be a gyártását.
(Mint a kedvenc krémemnek, hajfestékemnek.. stb.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 2.

(Mint a kedvenc krémemnek, hajfestékemnek.. stb.)

Dreana

2017. november 14.

Nagyon szeretem,finom az illata és nyáron is elég hatékony,teszi a dolgát,de mostanában nem tudom megvenni sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

leyorens

2017. szeptember 9.

Nagyon szuper ez a dezodor, kellemes az illata és egész nap véd az izzadás ellen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

katka75

2017. július 16.

Megfelelőnek tartom a terméket mindennapi használatra. Kellemes az illata és nem hagyja, hogy kellemetlen illatok elő jöjjenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 16.

Fru92

2017. május 25.

Nagyon megvagyok elégedve vele, 10-12 órán át simán tart és nagyon visszafogott, finom illata. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

sofyy

2017. május 18.

Még csak pár napja használom, de 100%-ig meg vagyok vele elégedve! Igaz, ez már a megújult verzió de ugyanúgy dermo sensitive. Nagyon finom illata van, nap végén sincs kellemetlen izzadság szagom! Biztos, hogy újra megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

bimbam

2017. május 17.

Végre egy dezodor aminek az illata is rendben van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 17.

Végre egy dezodor aminek az illata is rendben van!

pomme

2017. február 14.

Nekem valami újabb kiadásban van, de sajnos nem vált be. Eleinte nagyon szerettem, de ahogy a vége felé értem, már nem használt szinte semmit, pedig meleg sincs, meg izzadós sem vagyok. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

thekaleidoscopecat

2017. január 25.

Évek óta kizárólag ezt a dezodort használom, az egyetlen problémám vele az, hogy irtó lassan szárad. Ezt leszámítva csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Antioxidánsok: BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.