SauBär

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2015. június 2.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Klórmentesen fehérítettek, alkoholmentesek és ph-bõrsemlegesek, gyengéden tisztítják és ápolják a gyermekek bõrét.

3 féle illatban kapható: erdei gyümölcsös, málnás, banános-cseresznyés

katar

2018. augusztus 8.

Imádom! Málnásat szoktam belőle venni, mindig van belőle a táskámban. Az illata nagyon finom, és felbontás után rengeteg ideig nedves még!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Cinti94

2017. január 17.

En szemely szerint imadom, mindig van egy kis kiszereles a taskamban belole! Mindegyik illatot probaltam mar, isteni az osszes, nem irrital, es kelloen nedves💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Pöti

2016. november 18.

A banános cseresznyésből van otthon.. Nekem nagyon erős az illata, a lányom szereti. A tartóját nem szeretem, mert nagyon hamar kiszárad benne a kendő, de ha naponta használnánk, akkor azért bírná a strapát. 4 csillag, a rengeteg illatanyag miatt. A többi még nem próbáltam, de nekem tényleg erős az illatuk, szóval ezek szerintem nekem kimaradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Erina

2016. szeptember 21.

Arra használom, amiért árulják. Szerintem nem túl erős az illata, nagyon jó kendő. Elég erős is az anyaga. Kisfiam szereti :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

kaposztamester

2016. szeptember 7.

Nekem sajnos túl illatos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Nekem sajnos túl illatos

asztromélia

2016. szeptember 3.

Felnott letemre nem tudtam ellenallni es sajat hasznalatra megvettem. De szerintem nem toalett cimszoval aruljak hanem mint sima nedves kendo.A kendok eleg nedvesek, csak keztorlesre hasznalom. Az illata maaaaaaalnas a javabol, es epp ez a baj. Annyira eros az illatuk hogy faj tole a fejem. Elhasznalom es ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Zaynab

2015. március 29.

Cinoci-hoz hasonlóan én is a nagy táskákat részesítem előnyben, és persze nálam is van szinte mindig nedves törlőkendő (és intim törlőkendő is).
Finom málnás illata van a terméknek és kellően nedvesnek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 29.

Finom málnás illata van a terméknek és kellően nedvesnek tűnik.

cinoci

2014. április 7.

Általában bőrönd méretű táskával mászkálok, amiben szinte mindent tartok magamnál (sohasem lehet tudni, hogy mikor mire lesz szükségem), így a nedves törlőkendő elengedhetetlen kellék. Mindig a málnásat veszem, mert amellett, hogy jó illata van, felbontás után is viszonylag sokáig nedves marad. Árban is jó, úgyhogy csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

eprecs

2013. május 25.

A szobacirkáloom pofiját szoktam vele áttörölni ha szaftos kaját eszik, jól le is hozza és finom málna illatú lesz a kutyám tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

keettee

2013. március 2.

Tudom, nem arra való, de én esti sminkeltávolításra használom a téli kiadást, remek illata van, olyan jó úgy elaludni hogy vaníliás illata van a pofimnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 2.

Vitaminok: Panthenol