Schaebens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. november 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Igazi tejcsokoládét tartalmaz. Kényezteti a bőrt, kisimítja azt, és még az íze is finom.

szreka

2013. április 18.

Ezt a terméket is a sok jó vélemény miatt vettem meg, de sajnos nálam nem vált be:( Tényleg eltart egy ideig mire sikerül lemosni, utána én puhaságon kívül más eredményt nem láttam, másnapra viszont tele lett az arcom kis kiütésekkel. Nagyon érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

amazing

2013. április 14.

A Schaebens maszkok közül ezt a legnehezebb felkenni (az epreset és a pattanás ellenit használom még). Nagy nehezen felkentem, a többi hozzászólóval ellentétben, nekem fura érzésem volt, amikor az arcomon volt. Nagyon elnehezítette. Az illata jó, bár kicsit tömény, az íze is fincsi, egy icipicit kóstoltam belőle. :D Nehezen is tudtam lemosni, de a végeredmény lélegzet elállító volt. Iszonyat puha, selymes lett az arcom. A csomagolás viszont borzasztó, alig tudom belőle kiszedni. :( Ezért 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 14.

Juzsi

2013. március 8.

Ajándékba kaptam úgy két hete. Eddig nem nagyon használtam maszkokat, úgyhogy alig vártam, hogy kipróbáljam. Érzékeny bőröm van, és nehezen találok magamnak megfelelő kencéket. Ez nagyon bevált. Könnyen fel lehet vinni, már kétszer használtam, és még mindig van belőle. A csomagolás tényleg nem a legnyerőbb, de a belseje csodálatos. Már az illatától is szebbnek érzem magam. Használat után nagyon könnyű lemosni. A bőröm sokkal puhább, bár a homlokom picit fénylik utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

xyBence

2013. február 20.

Nagyon jó illata van, az állaga is tök jó! nagyon tetszett :D
Nem kóstoltam meg :D biztos finom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

Nagyon jó illata van, az állaga is tök jó! nagyon tetszett :D
Nem kóstoltam meg :D biztos finom

EszTi88

2012. december 10.

Gyönyörűen, precízen felkentem magamra, és aztán összefutottam a tesómmal:
-Uramisten!! Szívroham! Eszti, milyen volt a Bahamákon?
-Köszike, én is szeretlek!
Azóta mondhatom, a szobámban, kizárólag egyedül vagyok ebben a pakolásban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 10.

Gyönyörűen, precízen felkentem magamra, és aztán összefutottam a tesómmal:
-Uramisten!! Szívroham! Eszti, milyen volt a Bahamákon?
-Köszike, én is szeretlek!
Azóta mondhatom, a szobámban, kizárólag egyedül vagyok ebben a pakolásban.

kisnyul28

2012. november 21.

Tényleg nagyon jó! Finom az illata, az íze is, használat után pedig selymes, puha az arcbőröm. Újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

papupanni

2012. november 1.

Én is imádtam az illatát, és természetesen meg is kóstoltam. :D Lényeg, ami lényeg, istenien éreztem magamat, amíg rajtam volt, mintha csokoládéban pancsolnék... A bőröm valami gyönyörű lett utána. Pedig zsíros arcbőrrel rendelkezek, de nem ártott neki. :) Olyan puha, tiszta és ragyogó lett. Újra fogom venni, s majd télen, a forrócsoki mellett az arcom is csupa csoki lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 1.

Fenolia

2012. augusztus 16.

Puha, sima lett tőle az arcbőröm, nagyon jó hidratáló maszk. Az illata tényleg, mint a valódi csoki, nagyon fincsi. Én egy alkalommal elhasználtam mindet, igaz én a nyakamra is felviszem a pakolásokat. Biztosan be fogom még vetni, ha száraznak, megviseltnek érzem a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

bendee91

2012. augusztus 2.

Pont most van a második fele az arcomon, mert én ketté szedtem..:)
TEtszik, hogy ilyen szép összetevői vannak, na meg hogy olyan jó csokit, én megkóstoltam, és mint az olvasztott csoki olyan.*-*
Nem drága, de olyan kényeztető tud lenni.:) Biztos veszek még ilyet vagy vmi mást ettől a márkától!<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Pont most van a második fele az arcomon, mert én ketté szedtem..:)

pityepotya

2012. május 17.

Most már 300 forint felett van az ára, de szerintem még így is megéri :)
Nekem két használatra volt elég, a hátránya a csomagolása, nem szeretem az ilyet, nehéz kiügyeskedni belőle az összeset.
Én sem bírtam magammal, muszáj volt megkóstolnom, tényleg olyan íze van, mint az olvasztott tejcsokinak, de azért egy cseppnél nem ettem belőle többet :D
Az állaga is ugyanolyan, mint az olvasztott csoki, könnyű felvinni, finom illatos, jók az összetevők, és finom, puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Most már 300 forint felett van az ára, de szerintem még így is megéri :)

Hidratálók: Sucrose, Glucose, Maltose, Lactose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!