Schaebens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. november 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Igazi tejcsokoládét tartalmaz. Kényezteti a bőrt, kisimítja azt, és még az íze is finom.

EszTi88

2012. május 9.

Isteni az íze, legszívesebben megettem volna. Azonban az én zsírosabb bőrömnek ez nem a legjobb választás, de puhává, hidratálttá teszi. A tejcsokiért és amúgy is jár neki az 5 csillag! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 9.

babyface

2012. április 16.

szuper kis maszk! hétvégén tettem fel, érdekes, tényleg pudingos állaga van :D és nagyon finom csoki illata legszivesebben lenyalnám magamról. :D finom puhává tette a bőrömet biztos újra fogom venni már csak az élmény miatt is, hogy csokit kenhetek magamra. az ára és az összetevői is rendben vannak! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Vosloo

2012. január 22.

Jó hatással volt a bőrömre, használat után selymesebb lett, a finom csokiillatról már nem is beszélve. Az állaga olyan ,mint az olvasztott csoki, illetve egy kicsit, mint a csokipuding. Bár a csomagolás szerint finom ("schmeckt lecker") nagyon erős tudati kontroll eredményeként végül nem kóstoltam meg. :) Nagyon jó ár- érték arány.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 22.

strawberry92

2011. november 16.

Imádom meg tudnám enni! Annyira finom valódi csoki illata van, hogy nem bírtam megállni, hogy meg ne nyaljam egy kicsit és teljesen olyan íze van mint az olvasztott tejcsokinak:O:D A hatása is nagyon tetszett nekem puha és sima lett az arcbőröm tőle:) Ez a maszk állandó termék lesz a fürdőszobában az biztos:) Az ára is kedvező 250Ft körül van a Müllerben és nekem 3 alkalomra is elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 16.

Hidratálók: Sucrose, Glucose, Maltose, Lactose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.