Schaebens

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny, száraz, pattanásos bőr kezelésére nyújt optimális megoldást.

Ár: 1200 , Eladó: stefanie95
Állapot: Párszor használt, bontva : 2018 július közepe , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás, személyesen vagy posta
Ár: 1200 ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvetel
orybea

2015. december 1.

T-vonalra használom, mert azt tapasztalom, hogy kellemesen összehúzza a pórusokat, ugyanakkor mégsem szárít, sőt, felvitelkor zsíros hatása van, de beissza a bőröm könnyen, utána már csak a kisebb pórusok kellemes látványa marad, nem fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

encsuri

2015. november 22.

Nagyon jó ár érték arányú termék, ezért már többször újra vásároltam. 75 ml-t adnak 1.690 Ft-ért, ami nagyon kedvező. Tökéletesen hozza, amit elvárok tőle, tubusos, jól hidratál, nem okoz irritációt, nem lettem tőle pattanásos és nincs benne illatanyag. Reggel és este is ezt használom. Egyetlen negatívum a csomagoláson lévő illusztráció, ami tényleg borzalmas, de ezt el tudom neki nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Bolvarin

2015. november 22.

Nagyon jó kis krém szép összetevőkkel. Egy bloggerina ajánlására vettem meg és nem bántam meg. Éjszakai krémnek használom, mert kicsit lassabban szívódik fel, mint amennyit én tudok várni sminkelés előtt. Egy kicsit hidratálhatna jobban, nekem ez ősszel, télen kicsit kevés, de nem okoz pattanásokat, nem zsírosít, uh. még az is lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Orsolya13

2015. november 3.

Itteni vélemények alapján vettem és kellemesen csalódtam benne. Nem gondoltam, hogy jó lesz ez a krém, sajnos állandóan keresek arckrémek után, mert a bőröm nem visel el minden krémet, de eddig bevált. Igaz egy hete használom csak, de a Bioderma krémemet félre tettem miatta. Csodát nem tesz, nem tünteti el a foltokat, de nem is ez a dolga. Hidratál rendesen, de nem hagy zsíros érzetet a bőrömön (alapozni is szoktam rá, de nem kúszik le a smink az arcomról a nap végére) és pattanást sem, sem pedig kiütést nem okozott eddig. Az összetevői szépek, a kiszerelésről, meg az árról nem is beszélve. Nálam eddig ez a krém viszi a pálmát és kenterbe verte az összes eddigi drága krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Orsi86

2015. október 9.

Fantasztikus krém, az én pattanásos vízhiányos bőröm imádja, mostanában alig van gondom a patikkal, mióta lecseréltem a rutinomat :):):) Olcsó, de még a nyakamat is kenem vele és emiatt hiába gigaadag, hamarabb fogy. Viszont minden cseppje megéri mert a bőröm gyönyörű, amihez nagyon erősen hozzájárul. Nagyon száraz vagy érzékeny bőrre lehet, hogy nem a legjobb választás, de nekem tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

GNóri

2015. július 20.

Arckrémhez képest hatalmas adag barátságos áron. Száraz bőrre ajánlják, de nekem sajnos nagyon húzódott tőle a bőröm, nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

lujzi

2015. július 13.

már sokadszorra veszem újra. könnyű krém, nem hagy zsíros érzetet vagy fényt maga után, nincs agyonparfümözve, szépek az összetevők, nem komedogén. esténként használom (de lehetne nappalra is, nem fényesedik ugye...), 3 csepp jojobaolajjal keverve nagyon szeretem. a dizájn erősen durva, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

butterfly

2015. július 5.

Nagyon nehéz szép összetevős, kombinált bőrre való hidratálót találni,ezért örültem nagyon mikor rátaláltam. Hatalmas adagot kapunk jó áron. Nagyon könnyű állaga van, jól hidratál, nem zsírosítja a bőrt és pattanásokat sem okoz. Akinek hasonló a bőrtípusa és egy egyszerű hidratálót keres annak nagyon tudom ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 5.

kitticat

2015. július 1.

Jelenleg ő a kedvenc nyári arckrémem, pont eléggé hidratál, nem zsíros, nem rosszak az összetevők se. Árban is tökéletes, strapabíró tubusa van, ami rettenetesen csúnya, komolyan, hogy lehetett ezt megtervezni? :D Ha valami nagyobb tégelyen lenne a címke, azt hinném tisztítószer... Na de a lényeg ami benne van :) Az pedig csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Victrialla

2015. július 1.

Jó a textúrája, megfelelően hidratált (bár télen a leghidegebb napokon nem volt elég, nyárra tökéletes), és az is tetszik, hogy nem fénylik, miután felkentem, hanem még minimálisan mattít is. Jól lehet rá sminkelni, tetszik, hogy szépek az összetevői, bár az illata (na jó, inkább szaga) nem a kedvencem, de ezt elnézem neki. Pattanásokat nem okozott, az összképen is javított egy kicsit, szóval "csodaszer" lenne, de sajnos hosszú távú használat mellett (gyanítom, a só miatt) kissé csípte az egyébként érzékeny bőrömet, így kicsit ritkítanom kellett a használatokat. Kár érte, mert egyébként kedvenc lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract