Schaebens

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny, száraz, pattanásos bőr kezelésére nyújt optimális megoldást.

Ár: 1200 , Eladó: stefanie95
Állapot: Párszor használt, bontva : 2018 július közepe , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás, személyesen vagy posta
Ár: 1200 ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvetel
vercso1

2014. június 11.

Jó kis krém, a hidratálásával nem vagyok 100%-ig elégedett, de nagyon szeretem, hogy ennyire természetes és hogy nincs telenyomva mindenféle parfümmel. Nyárra szerintem ideális lesz, ősszel, télen és tavasszal sajnos nekem önmagában kevés, viszont ha a csipkebogyóolajjal keverem, csodásan puha és hidratált lesz a bőröm. Ennek a két terméknek a keverése nagyon bevált nekem a hűvösebb időkben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

zsazsa

2013. december 30.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Rendben tartja a bőröm, ezzel sosem szárad ki, jól hidratál. Melegebb időben sok lehet a bőrnek, de ősszel/télen pont megfelelő. Van egy fura mellék illata, de tudjuk, hogy ami nem kellemes illatú, az hasznos, vagy jól beválik :) így van ennél a terméknél is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

eo

2013. október 30.

Ez egy fantasztikus krém, pontosan arra a bőrtípusra, amire ajánlják. Nem igen szoktam olyan termékekkel találkozni, amelyek a problémás, ám de emellett száraz bőrt célozzák meg. Nekem alapvetően nincs gond a bőrömmel, de az utóbbi időben valami felborult és eléggé bekattant, főleg homloktájékon. Itt valami más állhat a háttérben, így semmiféle külsőleges cucctól nem várok komplett megoldást, de ez a termék nagyon szépen rendben tartja. Nyugtat, gyógyít, ápol, a hidratáló ereje is jó. Amikor valami frissebb csúnyaságra kenem, akkor némileg csíp, de ez olyan "jól csípő" érzés, mert érzem, hogy dolgozik. Ha abból indulok ki, hogy a tenger mellett, sós levegőn szebb az ember bőre, akkor azt gondolom, hogy a tengeri só nagyban közrejátszik ebben a szépítő hatásban. Meg úgy ahogy van, igen szép az összetevőlista. Egy megfigyelés: ha reggel-este, esetleg naponta még többször használom, akkor picit talán sok a bőrnek, így érdemes erre odafigyelni. (Jóból is megárt a sok.) Összességében tehát: IMÁDOM.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

ágica

2013. május 22.

Update: Azóta is használom, szereti a bőröm eddig és új pattanásokat/mitesszereket nem okozott, bár már csak napi 1x kenem, mert nappalra sajnos nem mattít eléggé és így a fényvédővel együtt még az alapból vízhiányos bőröm se bírja, de éjszakára bevált. A gyulladás csökken, bár azt hozzáteszem, hogy nekem nem a gyulladt pattanásokkal van bajom. Viszont egy probléma felmerült: néha összeáll egybe a krém, és szinte szilárd halmazállapotú lesz, illetve néha ilyen csomósodik is, persze ha a kezemben "simogatom" egy picit, ez feloldódik. Valaki tudja ez mitől lehet? Elvileg nem vettem romlottat, de ez nem túl bíztató jel, bár a hatását szeretem
2013.ápr.21 Nem használom sok ideje, de úgy látom be fog válni. Még az akne stopot is elfelejtettem miatta, szóval én napi 2x kenem magam vele. Puha, matt és mintha picit egységesebb is lenne a bőröm. Könnyen beszívódik, lehet rá sminkelni, de tökéletesen hidratál is. Az illata teljesen semleges. Szeretem, már csak a bőrhibáimat kéne elmulasztania:-D ( jó kis ábránd). Viszont nincs benne parabén és egyelőre nem okozott még több mitesszert. A 4 csillagot nagyon megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

fungiiiii

2012. november 27.

eltüntette a pattanásokat, mégsem szárít, mint a legtöbb pattanás elleni krém, puha lett tőle a bőröm. E mellett jobban mattít, mint bármi, amit idáig használtam, pedig mattító hatásra nem is számítottam. Nálam ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Rege

2012. március 21.

Kezdem a jó hírrel: színezőanyag- és parfümmentes, s egy új krém okozta allergiás reakciótól csúnyán begyulladt-kipattogott arcomat egy nap alatt helyrehozta. Imádom az állagát, s olyan puha tapintású lett a bőröm, amit ritkán tapasztaltam! Megoldást jelent pattanásos, de vízhiányos bőrtípusra. Sajnos ha mitesszert, pattanást kezelünk, a pakolásoktól és maszkoktól az egész arc kiszárad, de ez problémás, érzékeny és száraz bőrre lett kifejlesztve. Ugyanakkor nem tartalmaz fényvédőt, s nem parabénmentes, így egy pontot levonok, de a hatásáról szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

vrita90

2012. február 3.

Áldom a nevét annak, aki kitalált egy olyan krémet, ami a száraz pattanásos bőrre való. (És itt most nem a különböző pattanástalanító szerek miatt kiszáradt bőrre gondolok).
Sokkal szebb lett tőle a bőröm, és nagyon puha is, bátran ajánlom mindenkinek! Én biztos, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract