Schaebens

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny, száraz, pattanásos bőr kezelésére nyújt optimális megoldást.

Ár: 1200 , Eladó: stefanie95
Állapot: Párszor használt, bontva : 2018 július közepe , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás, személyesen vagy posta
Ár: 1200 ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvetel
Lina14

2018. május 11.

nekem egy kicsit erős nappalra, inkébb éjaszaka használom
nekem néha tud irritálni a holt tengeri kivonat6összetevő miatt, de inkább csak akkor amikor a havi baj miatt érzékeny vagyok
kicsit nehezebb eloszlatni, ez a vastagsága miatt lehet, viszont télen lehet jobb lesz napközben
nem vettem észre mattítást amikor nappal viseltem, de lehet ezzel többet kell v árnom, hogy lássam a hatását

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

nekem egy kicsit erős nappalra, inkébb éjaszaka használom

Dana1983

2018. április 27.

Az arcom száraz részeire kipróbáltam eddig sok fajta krémet, egyik se jött be. Vagy irritálták az érzékeny bőrömet, vagy pattanásokat csináltak.
Itt olvastam erről a termékről először és rohantam is megvenni. Kiválóan hidratál, nem okoz pattanásokat, nem irritál, mattít (nem mintha nálam ez számítana, mert éjjelre használom) és az ára is barátságos.

Update: Egy fél év alatt megromlott (darabos lett), úgyhogy kidobtam. Azért sem veszem újra, mert egy kicsit csípte a bőröm és szemkörnyékre nem lehetett kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

piperepozitív

2018. április 8.

Nagyon bevált, örülök, hogy megvettem.
Kipirosodásra hajlamos, érzékenynek mondható bőröm van, de egyáltalán nem hajlamos kiszáradásra, inkább normál-vegyes. Néha megjelenik sajnos egy-egy gyulladt pattanás is.
Féltem, hogy ez a krém túl nehéz lesz, de egyáltalán nem zsírosít, pedig elég sűrű. Én kifejezetten éjszakai használatra vettem, így nem tudom, nappal, illetve smink alá hogy viselkedne.
Reggelre teljesen beszívja a bőröm, semmilyen nyoma nem marad.
Egyáltalán nem irritál. Az ára pedig nevetséges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Nagyon bevált, örülök, hogy megvettem.
Reggelre teljesen beszívja a bőröm, semmilyen nyoma nem marad.
Egyáltalán nem irritál. Az ára pedig nevetséges.

Duende

2018. március 28.

Akneroxid mellé (pontosabban fölé) használom. Meg vagyok vele elégedve. Hidratál, a pattikat szépen kezeli. Kíváncsi vagyok mit tud, hogyha elhagyom a BP terméket. Update-elek mindenképp

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

adel.fiore

2018. március 16.

Ár/érték arányban nagyon megéri. Nem irritál, sőt, inkább nyugtat. Azért arra figyelni kell, hogy túl sokat ne vigyek fel belőle, mert azt már nem szereti a bőröm. Nem csodaszer, de ha valaki egy érzékeny, patis bőrre keres egy egy nem agyontunningolt hidratálót, akkor ez remek választás! Újra fogom venni, de elég lassan fogy, mert kevés is elég belőle:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Zsani.D

2018. január 9.

Zsíros, vízhiányos, tág pórusú, pattanásra hajlamos bőrömre (igen, maga a főnyeremény...) használom ezt a krémet már több, mint egy hónapja. A bőrömet Neutrogena arclemosóval, illetve kozmetikusom ajánlására szaliciles alkohol és vízhiányos bőrre való tonik keverékével (50-50%) tisztítom. A bőrtípusom miatt nehéz volt olyan krémet találnom, ami minden szempontból megfelelne. Nehéz, de nem lehetetlen. Ez a krém ugyanis nagyon jól beválik a szaliciles alkohollal együtt használva. A bőröm nagyon puha lett tőle, szépen hidratál, nem zsírosít és pattanásokat sem okozott. Még menstruáció idején sem hagy cserben, pedig használata előtt olyankor mindig megjelentek hormonális pattanásaim.

Az állaga kinyomásnál kissé darabos, de használat során teljesen egybeolvadnak az összetevők. A szagával eleinte nagyon nem bírtam kibékülni, gyógyszer szaga van, vagy nem is tudom, de egy idő után meglehet szokni.

A használatát illetően többeknél is láttam, hogy írták, hogy borzasztóan zsírosít. Én is tapasztaltam ezt az első 2-3 napban, meg is ijedtem, hogy nem fog beválni, viszont rájöttem mi a baj: nem masszíroztam be eléggé. Feltételezem, hogy emiatt nem tudott teljesen felszívódni és csak "megült" a bőröm felszínén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

heloise98

2017. november 30.

Imádom ezt a krémet! Pár hónapja találtam rá és azóta rendszeresen használom. Pattanásos, de mégis kiszáradásra hajlamos bőröm van. A legtöbb hidratálótól zsíros lesz és még több pattanás alakul ki. Ez a krém hidratál, lehúzza a dudorokat és megszünteti a pirosságot/foltokat. Akneroxid mellé használom és nagyon jól működnek együtt! Bátran ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

fruzsina9893

2017. október 14.

Régóta kerestem olyan hidratálót, aminek az összetevői jók, és szerintem megtaláltam. Szépen hidratál, és szerintem nem is kísérleteznék többet mással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

rekus27

2017. augusztus 16.

Az Akneroxid mellé vettem hidratálókrémnek, be is vállt; az arcomat megvédte a szárazságtól, amit az Akneroxid okoz, méghozzá pattanásmentesen. Az ára nagyszerű, és tényleg rengeteg ideig elég, már-már alig akar elfogyni. :)
Még kísérletezgetem más arckrémekkel is, de újravevős lenne, ha nem hajtana a kíváncsiság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

dorqaap

2017. július 31.

3 heti használat után is imádom! a bőröm is, és én is. Annyira szeretem, hogy hatékony, nem túl sok, beszívja a bőröm és nincs illata!! Sokáig elég lesz, biztos, hogy újraveszem!
UPDATE: sajnos túl nehéz volt a bőrömnek, és még nagy pattanásaim is lettek tőle. Sajnálom, le kell pontoznom és nem is próbálkozok vele többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract