Schaebens

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny, száraz, pattanásos bőr kezelésére nyújt optimális megoldást.

Ár: 1200 , Eladó: stefanie95
Állapot: Párszor használt, bontva : 2018 július közepe , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás, személyesen vagy posta
Ár: 1200 ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvetel
anastasia

2017. július 23.

Kissé sűrű, de könnyen oszlatható krém, a kenőcs megnevezés nem áll messze tőle. Ledörzsölhető, matt réteget hagy. Állaga selymes, mintha kevés szilikon lenne benne. Kevés is elég belőle; nincs szaga. Én is tapasztaltam, hogy kissé szétválik, de nem vált használhatatlanná.

Néhány nap használat után csökkenti a pórusok láthatóságát, kevésbé sötétek.

Zsírosodást, túlzott irritációt, újabb pattanásokat nem tapasztaltam.

A sebes bőrt fél percig enyhén csípi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Néhány nap használat után csökkenti a pórusok láthatóságát, kevésbé sötétek.

Zsírosodást, túlzott irritációt, újabb pattanásokat nem tapasztaltam.

A sebes bőrt fél percig enyhén csípi.

ravadri

2017. május 19.

A második tubussal használom belőle. Az elsővel teljesen elégedett voltam, aztán a másodiknál én is tapasztaltam azt, amit többen is írtak, hogy szétvált a krém. Összességében nem rossz, de miután megváltozott az állaga már nem volt kedvem az arcomra kenni, helyette most a vállamon előbújó pattanásokra kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

hnica

2017. május 14.

Kb. 3 éve használom a vízhiányos bőrömre, és sokszor újravettem már. Szerintem nagyon rendben van. Érzékeny a bőröm, de ez a krém a sótartalma ellenére sem bántja, nem okoz pattanásokat vagy irritációt. A Ziaja kecsketejes krémjével váltogatva használom, és ezt a kombinációt a bőröm nagyon szereti. Nincs csili-vili csomagolása, viszont az ára nagyon baráti, a hatása pedig szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

elixir

2017. május 9.

Legalább egy éve használom, szinte minden este, hidratálóként. Előtte néha szérumozok, vagy hámlasztok (ősztől tavaszig). Összességében szépen hidratál. A napokban voltam kozmetikusnál (fél éve legutóbb), és elmondta, hogy most sokkal kevesebbet kell a pórusokból kitisztítani és hogy hidratált a bőröm. A csapatban ez a krém is benne van, így jár neki az öt csillag. Vízhiányos, (korábban zsíros is) picit érzékeny bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

Bogyo96

2017. április 27.

Az én száraz bőrömet nem hidratálja eléggé. Sőt néha még csíp is kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

Az én száraz bőrömet nem hidratálja eléggé. Sőt néha még csíp is kicsit.

berry

2017. március 22.

Itteni velemenyek alapjan vettem meg..sajnos nem igazan jott be. Eloszor lathato javulas volt tisztult az arcom, rendszeres hasznalat soran eltomodott porusok, sok uj pattanas lett az eredmeny :( probalkozom meg kicsit vele felvaltva egy ilcsi kremmel de ha nem lesz valtozas akkor elajandekozom.

Update: probalkoztam tovabb a hasznalataval de ido kozben elkezdett allagban valtozni: nagyon darabos lett. Arra emlekeztetett mint amikor a tej megromlik..nem volt mas valasztasom ki kellett dobjam pedig szinte soha nem dobok ki semmit meg a leghaszontalanabb kozmetikumokhoz is ragaszkodom. Sajnalom nagyon, nagy remenyeket fuztem hozza de csak csalodast okozott :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

mujerconfused

2017. március 18.

Csak ismételni tudok mindenkit, olyan "meh". Hidratál és ezzel ennyi. Sok pattanásom már nincs, ezzel nem kellett megküzdenie, de egyszerűen annyira semmilyen, hogy nem tudok róla szebbet írni. Az illata sztem egy kicsit büdös. El fogom használni, de semmi olyat nem nyújtott, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Redlips

2017. március 12.

Nagyon szilikonos, semmilyen krém, és pár hónap alatt megromlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Nagyon szilikonos, semmilyen krém, és pár hónap alatt megromlott.

agi95

2017. február 6.

Ez a krém semmit sem csinál. Éppen bajt sem, de azt ne várja tőle senki, hogy segít a pattanásos arcbőrön, mert nem. Szépen beszívódik és kellemes a viselete, de semmit sem javít a bőr állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

little.shana

2017. február 6.

Az itteni vélemények hatására vásároltam meg. A bőröm kifejezetten az érzékeny-pattanásos kategóriába esik, ezért nagy reményeket fűztem hozzá. Az összetevői és így a szaga, állaga tetszik, ahogy az is, hogy hamar beszívódik. A termék néha több fázisra szétválik (ezért össze kell rázni), de ez önmagában még nem gond. Összességében nem tudom eldönteni, hogy szereti-e a bőröm. Szerintem nem sok vizet zavar, nem segít sokat, ugyanakkor nem is irritál. Télre egyértelműen kevés önmagában, talán ha találok egy kiadósabb krémet kiegészítésként, ami nem allergizál, akkor jobban ki fogunk jönni.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract