Schaebens

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny, száraz, pattanásos bőr kezelésére nyújt optimális megoldást.

Ár: 1200 , Eladó: stefanie95
Állapot: Párszor használt, bontva : 2018 július közepe , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás, személyesen vagy posta
Ár: 1200 ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvetel
anabela

2017. január 28.

neten olvasott ajánlásokra vettem meg. nem rossz, de nincs meg a wow-faktor. jól hidratál, tartalmasnak érzem, amolyan télre vagy éjszakára való krém, anélkül persze, hogy zsírosítana, tehát teljesen jó pattanásos bőrre, és mégis megadja a hidratáltság érzetet. árban is korrektnek tartom. megfigyeltem, hogy néha kiválik belőle valami vizes cucc, és darabos lesz, talán mikor sokáig nem használtam, de végülis minőségbeli változást nem okozott. nem rossz megoldás, de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

katica131

2017. január 13.

szeretem :) sokáig elég, így ár-érték arányban tökéletes :) szuperül hidratál, éjszakára és nappalra is használom, nem fénylik az arcom tőle, beissza a bőröm, nincs különösebb illata sem. tetszik, hogy ilyen egyszerű. ha előjön 1-2 gyulladt pattanás, akkor éjszakára a kényes területen duplán kenem be, és reggelre szépen lehúzza a gyulladásokat. nekem nagyon bevált. nagyon hisztis a bőröm, de őt kiválóra értékelte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

peto.kittus

2017. január 5.

Erről a krémről nekem annyi a tömör véleményem, hogy ha nem lennél, akkor is meglennék nélküled!
Olyan esti hidratálókrémet kerestem, ami kifejezettem jók akkor is, ha éppen a nagydudoros, gennyes pattanások időszakát élem vagy a bőr alatti alaptomos nagyonfájósat, s az mellett hogy hidratál, még ezekre a problémákra is jótékony hatással van. Hát, ha ilyet keresel Te is, ez nem az!
Azon kívül, hogy számomra a hidratáló hatása, nem elég - téli, hideg időszakban próbáltam - még a pattanásokon sem segít. Konkrétan nem csinál velük semmit.
Még egy próbát megfog érdemelni tavasszal, akkor éppen hogy reagál a bőröm, de addig nálam ez felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

slytherclaw

2017. január 5.

Igazuk van a korábbi véleményezőknek, ez a krém tényleg semmilyen. Közel egy évig használtam, tehát nagyon elégedetlen nem voltam vele, de mégis folyamatosan kerestem valamit, amire lecserélhettem volna.
A legzavaróbb tulajdonsága a krémnek főleg nyáron jelentkezett, amikor a víz hajlamos volt belőle kiválni és ha nem ráztam össze a tubusban, akkor csak a víz jött ki, a krém pedig csak utána, meglehetősen darabosan. Felkenés után csíp, mattra szárad, de sminkelni nem lehet rá szépen, mert kukacosodik. Hűha-élményem egyáltalán nem volt tőle, nem vettem észre, hogy akár a pattanásaimon, akár a mitesszereimen segített volna. A dolgát tette rendesen, de szerintem nem lehet tőle többet várni, mint egy bármilyen mezei arckrémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

cicaaholdrol

2016. december 31.

A krémet a sótartalma miatt vettem meg. A só kiegyenlítő hatású, száraz bőr esetében nem engedi a bőrből a nedvességet elpárologni, emellett a pórusokat sem tömíti el és gyulladáscsökkentő is. Na, nálam semmi nem történt, mintha semmit se kentem volna magamra, pedig nagy reményekkel indultam neki. Akkor már inkább fújkálom magamra az Uriage termálvizes sprayét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

malnakiralyno

2016. december 30.

Nem vártam csodát, de a nagy hype ellenére, ami körülötte forgott, azt hittem valami jobb lesz, mint egy átlagos hidratáló.. Mindenesetre a száraz részeire az arcomnak megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Szaszmancs

2016. december 22.

Az ilyen-olyan hatóanyagos szérumok, lotionök, esszenciák mellé kerestem egy minimál összetevős hidratálót. Ha rövid akarnék lenni, azt mondanám, azt kaptam, amit akartam. Estére használom csak, sokadik rétegként, de hamar beszívódik és kellemes érzést hagy. Úgy hidratál, hogy nem zsírosít. Pattanásokra nem hiszem, hogy bármilyen hatása is lenne, de nem is vártam tőle. Elég nehéz amúgy olcsón, szép összetevős alapkrémet kapni, illetve polcról levenni nehéz, mert azért keletről lehet mindenféle csodát rendelni. Ár-érték arányban nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

fcsenge

2016. december 22.

Olyan semmilyen. Olyan, mint a leány a Mátyás király meséiből, ad is és nem is. Gyönyörű az összetevőlista, ehhez mérten moderált, de azért olcsónak nem nevezném az árát, azonban kevés az a hidratálás, amit ad. Erősen aknés a bőröm, az állapotán semmit sem javított. Két példányt is vettem, amolyan biztonsági tartalékosként nem rossz, de újra nem veszem. Igazából kicsit csalódás, mert szép-szép, de úgy mégis semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

WorkingClassGirl

2016. december 16.

Egyre jobban idegesít ez a krém! Többször elgondolkodtam, hogy majd rendszeresíteni fogom, mert kellemes darab és szereti a bőröm, de nem bírom elviselni, hogy ennyire morzsolódik. Nem állandóan, de mindig a legalkatlanabb időben. Annyira szörnyű érzés, mikor több réteg termék után (szérum, esszencia, hámlasztó, akármi..) felkennék még egy kis krémet és az egész elkezd felkukacosodni. Vagy mikor kenném felé a fényvédőt, és már dupla adagot kinyomok a tubusból, mert nem marad elég az arcomon.. És ha csak önmagában kenem is csinálja, tehát nem a többi termék hibája.. Pocsékolás, amit csinálok, megválok inkább tőle :/
Szerintem a só szokott kiválni, nem szívódik be, a többi összetevővel ellentétben, a "koszos" érzés is ettől lehet.

Ezt is rég ki akartam már próbálni. Érdekes, szerencsére nem olyan sűrű, mint elképzeltem, de azért tényleg kenőcsös (nehéz krémnek azért nem mondanám) . Mattra szárad, de nem kifejezetten mattít. Mivel nagyon hajlamos morzsalékony réteget képezni, nem használom nappalra. Közepesen hidratál önmagában, én szeretem egy-két csepp jojobás olajkeverékkel feldobni. Kicsit nyugtatja a bőrt, viszont ha hámlik, vagy sebes tudja ám csípni, de nem irritál. Tetszik, szívesen elkenegetem, de nem hiszem, hogy állandó kellékem lesz, mert nincs kifejezetten fontos szerepköre a kencéim közt, vagy, hogy mondjam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

nangien

2016. december 15.

Érzékeny, pirosodásra és télen foltokban kiszáradásra hajlamos, de könnyen átfényesedő, könnyen kipattogó bőröm van,amire nehéz jó krémet találni (legalábbis nekem). Eddig télen éjszakára a cicaplast baume b5 volt a nyerő, ha borzasztóan kiszárad az arcom, akkor még most is azt vetem be, de igazából emellett nem is nagyon van rá szükség. Még nappalra is tudom használni fényvédő alá, könnyen beszívódik, jól hidratál, nem csíp, éget, nem okoz patikat, és nem hagy maga után semmilyen réteget, de pihe-puha lesz a bőröm. Valamennyire talán a pattanásaim is gyorsabban gyógyulnak, de nem vagyok teljesen meggyőződve róla, hogy csak nem így akarom látni, viszont szerintem ár-érték arányban ez egy nagyon-nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract