Best of Beauty 2019

Schaebens

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny, száraz, pattanásos bőr kezelésére nyújt optimális megoldást.

Ár: 1200 ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvetel
pont

2016. december 2.

egészen megszerettem ezt a krémet, mióta használom. csodát nem tesz, ugyanúgy kijönnek pattanások és egyéb csúnya dolgok az arcomon, de úgy vettem észre, hogy talán gyorsabban és szebben gyógyulnak ezzel a krémmel. érzékeny bőrre nem tudom, mennyire lenne jó, mert ha pl. kicsit ki van száradva az orrom megfázás miatt, akkor már csípi, illetve a nagyon száraz részekkel sem tud mit kezdeni. de persze nem várható egyetlen terméktől, hogy ennyi különböző jellegű problémára megoldást nyújtson, szerintem ár-érték arányban eléggé rendben van, én szívesen nyúlok érte reggel is és este is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

eveartstar

2016. november 29.

Update:
Most télre vettem elő, mert sajnos előkerült pár ronda hormonális pattanás rajtam. Most is van egy óriási fájó a jobb orcámon. Mélyen van egy nagy piros csomó, most 3 napja kenem és már húzódik vissza, kevésbbé fáj. A legutóbb a popsimon volt egy nagy, azt egy kenés után úgy kinyiffantotta, hogy meg is feledkeztem róla.

Előfordul, hogy szétválik a krém, de ez semmi gondot nem okoz, fel szoktam rázni. :)

Ez a krém totális szerelem, a nappali krémemmé léptettem elő! Amióta használom nincsenek száraz részek az arcomon, reggelre kipurcantja a pattanásaimat, és a rossz krémektől keletkezett piros kiütéseket is hatékonyan kezeli. Akár pár órán beül is hat. Imád! Imád! Imád!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 29.

Update:

nius

2016. november 23.

A hiper-szuper, áradozó vélemények miatt vettem meg. Úgy tűnik, ismét én leszek az, akinek nem vált be egy mindenki szerint csodás pofázmány-szépítő, de ünneprontó kell, hogy legyek.
Használtam nappalra-éjszakára, csak nappalra, csak éjszakára, kis szünetekkel, stb. Volt, hogy alá tettem: aloeverás vizet, koreai tonikot, csigás gélt, vagy csak amolyan falusi parasztlányosan, arcmosás után felcuppantottam a fejre. Használtam más termékekkel, koreai rutin részeként, meg magában is. Az eredmény mindenhogy ugyanaz volt: Mikor felkentem, gyönyörű mattra száradt az arcom, amit a zsírosabb bőrű kolleginák meg tudnak érteni, hogy mekkora happyness-faktor. De aztán néhány óra múlva a fejem egy diszkógömböt meghazudtoló fényességet kezdett felvenni. Ez még olyan nagy gond nem is lett volna, éjszakai cuccként elhasználhatónak gondoltam, de ahogy használtam, elkezdtek előjönni kis cuki fehér mitesszerek. Annyira elborították az arcomat, hogy smink nélkül nem is léptem utcára, pedig ez nálam nagy szó. A bőrömet"koszosnak" éreztem, a pórusaimat iszonyatosan eltömítette, mintha nem ápolnám ezerrel. Más változás nem történt a rutinomban, amikor lecseréltem, meg is szűnt ez a dolog.
Nekem sajnos nagyon nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Nekem sajnos nagyon nem...

juventina07

2016. november 20.

Az itt olvasottak alapján többet vártam tőle.Nem írom hogy rossz,de azt sem tudom írni hogy annyira jó lenne.Nekem nagyon semleges krém..nem okoz rosszat de jót sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

szivecske

2016. november 10.

Hamar zsírosodó, pattanásosabb bőröm van, csak éjszakára használom ezt a krémet már 1 hete és szépen nyugtatja a bőrömet, kordában tartja a patikat... tetszik nagyon a textúrája, de szerintem nappalra sok lenne, akkor jobban kedvelem a fluid jellegű kencéket. Szerintem nagyon megéri, problémás bőrre tényleg alapkrém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Hajni1980

2016. november 10.

Az én kombinált bőrömnek sok ez a krém. Felkenem este, úgy érzem, hogy beszívta a bőröm, de nem, reggel érzem, hogy lemosom az arcomról. Száraz bőrre való inkább. Nem lett a helyzet a hideg idő/fűtési időszak beköszöntével sem.
Sajnálom, pedig szépek az összetevői, de a kókuszolajat nem tudja az én bőröm tolerálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

tara95

2016. november 3.

Nem akarok nagyon kiabálni 2 hét használat után de...muszáj. Ausztriában megkaptam anyumtól és kiütötte az alverde men fluidot. Azt hittem, tudom milyen egy jó arckrém. És akkor jött ez és túlszárnyalta. Az állaga sűrű, balzsamos, nagyon kevés kell belőle. Kenés után olyan matt a bőr, h először el se hittem. Mint a púder. Fantasztikusan táplálja a vízhiányos bőrt, nem komedogén. Reggel-este kenem. Majd még jövök, ha elhasználtam. Eddig csodaszer.

Up: azóta eltelt pár év...miután harmadjára vettem újra, gondoltam frissítek. Azt hiszem ennél jobbat nem találtak ki vízhiányos pattis bőrre...még az ázsiai rétegezés után fénylő arcomat is lemattítja. Este utolsó lépés, reggel fele-fele arányban a fényvédővel. Amíg kapható én venni fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

vadvirag919

2016. október 21.

Sajnálatos módon ez a krém nekem nem válik be. Nagyon akartam szeretni, de: 1. A kezdeti matt hatást 1 óra alatt olyan mértékű olajosodás váltja fel az arcomon, aminek már "szaga van", olyan mintha napok óta nem tisztítottam volna az arcbőröm. 2. Abban bíztam, hogy a sótartalom leszárítja az esetleges pattanásokat és úgy általában jó hatással lesz a bőrömre, ehelyett apró rücskök jelennek meg az arcomon 12 órán belül... Nem gyulladtak, apró láthatatlan pontok, tapintásra érzékelhetőek és kinyomhatóak. 3. A tenyeremet ellenben hámlósra szárítja a krém hiába mosom meg utána és hiába csak 2x használtam a héten...
Tulajdonképpen az itteni jó vélemények hatására vettem meg, és egyszerűen a sírógörcs kerülget, hogy annyi pozitív után nekem megint nem válik be valami, úgy tűnik bennem van a hiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

zsizska

2016. október 21.

Nagyon nagyon jó hidratáló alapkrém. Remekül hidratál, de nem tocsog tőle a bőr. Zsírosodásra hajlamos, vízhiányos a bőröm. Nagyon elégedett vagyok vele, biztos újra fogom venni. Jó darabja lehet egy rétegezős rutinnak. Nehezen csaptam le rá, az olcsó de jó alapkrém posztban figyeltem fel rá, hetekig kellett vadászni rá a müllerben. Ja és tényleg nagyon baráti az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Ttamara

2016. október 20.

Nyáron pont eléggé hidratált, de pár hete le kellett cserélnem. Azt nem vettem észre, hogy a bőrömön változtatott volna - se több pattanásom nem lett, se kevesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract