Schaebens

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny, száraz, pattanásos bőr kezelésére nyújt optimális megoldást.

Ár: 1200 , Eladó: stefanie95
Állapot: Párszor használt, bontva : 2018 július közepe , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás, személyesen vagy posta
Ár: 1200 ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvetel
niki123

2016. október 20.

Már régóta a polcomon áll, de most kezdtem el rendszeresen használni nappalra. Hidratál és tényleg szépíti az alapból problémás bőrömet, de számomra nem volt szerelem első próbálkozásra. Mindig "kiköpte" a bőröm és nagyon nehezen akarta beszívni, ennek köszönhetően pedig úgy éreztem eltömíti a pórusaimat és több kárt okoz, mint hasznot. Most úgy tűnik kicsit jobban teljesít. Alapozó alá is tudom használni. Remélem hosszú távon is barátok leszünk. Egyelőre adok neki egy négyest, mert még mindig nem győzött meg róla, hogy nem tömíti el a pórusaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

szupiné

2016. október 18.

Tökéletes nyári arckrém (lehet, hogy még télre is elég lesz, meglátjuk). Nincs sok pattanásom, csak pár hormonális alapú havonta, azok közül egyik sem lett túl csúnya, ezt ennek a számlájára írom; illetve a pirosságot úgy látom, vissza tudta kicsit szorítani. Nagyon tetszik, hogy matt az arcom, azonnal beszívja.

Őszi update: a rozaceámat remekül sikerült vele kordában tartanom, sokkal kevésbé pirosodom ki. Ugyanakkor így októberben érzem, hogy télre nem lesz elég, úgyhogy elrakom a tavaszi melegebb időkre. Ha nem volt nálam más, kentem vele kezet, barátom kiszáradt arcát, pattanásait, szemkörnyékemet... Nagyon jó krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

vcdnnprs

2016. október 9.

Nekem kellett nagyjából 1-2 hónap, mire egyértelműen láttam a változást, azóta viszont szinte tökéletes a bőröm, pedig előtte igen pattanásos volt. Reggel smink alá és este használom lefekvés előtt, bár nem nagy mennyiségben, mivel úgy már túl sok lenne a bőrömnek, viszont kis mennyiségben is teljesen jól hidratál és hat. Egyedül a szagával nem vagyok kibékülve, de egy ilyen jó terméknél szerintem ez teljesen elnézhető :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

szoszigabi

2016. szeptember 30.

Körülbelül 1 hónapja használom, az itt olvasott vélemények és egy régebbi bejegyzés miatt vettem meg. Én nappali krémnek használom, smink alá is. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon puha az arcom tőle és valóban sokat segít a pattanások hegeinek eltüntetésében és alig jön ki új, amióta ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

paranoidcat

2016. szeptember 23.

Komolyan nem értem mi van a bőrömmel, egyszerűen minden kiüti... Nem vált be, pedig nagyon reménykedtem a csodában, de pattanásosabb lettem tőle és a hegeket iszonyatosan marta. Nagyon kipirosodott tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

TimyeK

2016. szeptember 5.

Itt olvastam róla először, a vélemények alapján annyira bezsongtam, hogy muszáj volt elrohannom a legközelebbi Müllerbe (30 km-re van tőlünk :D) Még csak 3 hete használom, de ez eddig a legjobb arckrémem. Illatmentes, könnyed textúrájú, gyorsan felszívódik, kevés is elég belőle és mattítja a bőröm. Először csak éjszaka használtam, de amikor reggel matt bőrrel ébredtem elhatároztam, hogy kipróbálom smink alá is. Kibírja a teljes munkaidőm, pedig forróságban dolgozok napi 10-11 órát, 4-5 óra után fényesedik át kicsit, de ez normális, ha az ember egy pékségben dolgozik. Amióta ezt a terméket használom a bőröm " lenyugodott", nem tömődnek el annyira a pórusaim és pattanás is sokkal ritkábban bújik elő. Alapvetően jól hidratál, a pattanás helyeket gyógyítja. Az ára nagyon kedvező, hiszen eléggé nagy kiszerelés és tényleg pár pöttynyi elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

udyanna

2016. szeptember 5.

Alapozó alá vettem hidratálónak. Eddig csak egyszer próbáltam ki, akkor lefekvés előtt...
Hááát...ha hozzányúltam az arcomhoz darabákban "hámlott" le.
Nem mertem még alapozó alá kenni...
Egyelőre még ismerkedünk, aztán majd meglátjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Hááát...ha hozzányúltam az arcomhoz darabákban "hámlott" le.
Nem mertem még alapozó alá kenni...
Egyelőre még ismerkedünk, aztán majd meglátjuk.

ursuska

2016. szeptember 3.

Nagyon jó arckrém! :) A pattanásaimat hamarabb eltünteti, kevesebb jelenik meg. nagyon bevált. Arcom puhább, előtte sokszor éreztem úgy, mintha a bőröm "nehéz" lenne, ilyenkor radíroztam, felraktam egy maszkot, de hiába, másnap vagy pár nap múlva (túl hamar) megint ilyen érzetű volt. Ezzel a krémmel elmúlt ez a zavaró érzés. Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

majoreszternora90

2016. augusztus 25.

Már a másodikat vettem, annyira bevált. Végre valami, ami tényleg használ és nem unta meg a bőröm. Sőt, már más krémet nem is szeret, elővettem egy régebbi krémemet, és egyből viszketni kezdett az arcom. Ciklusban szoktak lenni pattik rajtam, most azok is kisebbek és hamar meggyógyulnak. Általában a csodaszerek nekem nem segítenek, de ez az. Szuperjók az összetevők, és a megnézitek a tubust, komolyabb betegséggel rendelkező bőrökre is ajánlják, tehát szerintem nem ettől lett baja annak, akinek nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 25.

szgyongyi

2016. augusztus 15.

Egy hete használom a krémet és kénytelen leszek abbahagyni. Száraz, vízhiányos bőröm van, amin csak a ciklus bizonyos napjain van néhány pattanás. Most viszont kisebb-nagyobb pattanások lettek a bőrömön, egyenetlen lett, és húzódik. Kellemes, gyorsan beszívódó krém, de az én bőrömre nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract