Schaebens

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny, száraz, pattanásos bőr kezelésére nyújt optimális megoldást.

Ár: 1200 , Eladó: stefanie95
Állapot: Párszor használt, bontva : 2018 július közepe , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás, személyesen vagy posta
Ár: 1200 ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvetel
Blueberry99

2016. augusztus 11.

Ez a krém fantasztikus! Egy blogon találtam rá, majd felnéztem ide is véleményekért. Már a 2. tubussal használom. Az elején kicsit megijedtem a "kenőcs" kifejezéstől, az állaga is elég nehéznek tűnt, de nagyon hamar beszívja a bőröm. Szépek az összetevők, megfelelően hidratál és úgy vettem észre, hogy a bőrképem is szebb lett tőle, mióta használom. Az árát mindenképpen megéri, jó nagy a kiszerelés, igaz a csomagolás nem a legszebb, de hát ez legyen a legnagyobb baj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

dorci993

2016. augusztus 6.

Itt figyeltem fel rá, és sajnos rég kifogyott a kedvenc Bioderma krémem így megvettem. Nyárra nekem egy kicsit nehéz krém, nagyon óvatosan kell bánni az adagolásával, mert könnyen befullad alatta a bőröm, bár szerencsére pattanást ekkor sem okoz. Sőt, mostanában nagyon tiszta a bőröm (amennyire az enyém az tud lenni), de mattítás terén semmit sem produkál nálam, sőt. Kicsit sajnos zsírosít, így leginkább éjszakára használom. De szépek az összetevői, nem bántja az arcomat, jó áron kapható, szóval 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Bazsarózsaa

2016. augusztus 5.

Eddig nem nagyon használtam hidratáló krémet, mert a legtöbb eltömítette a pórusaimat és az arcom is fénylett. Ezt többnyire estére használom és rövid ideig mattítja is a bőröm, illetve, mint ha puhább is lenne valamivel. Az illatát nem igazán szeretem, de az összetevői nagyon bőrbarátok és kevesebb is a pattanásom mióta használom, bár néha nekem is csíp, de szerintem pont akkor fejti ki a hatását. Ráadásul kevés is elég belőle, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

onessin

2016. augusztus 4.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg ezt a krémet, sajnos nekem csalódást okozott! Lehet, hogy az enyém volt csak lejárva, de már az elején folyt belőle valamilyen folyadék külön, és furcsa állagú krém távozott a tubusból, ha nem ráztam azt össze eléggé. Én úgy vettem észre, hogy a bőröm nem szerette, ha ezzel kentem be éjszakára az arcomat, reggelre nem volt egyenletes a bőröm, sőt, sokszor pattanások is keletkezetek azon. Sajnos én a lábszáramra és a nyakamra használtam el, a lábszáramon lévő apró szörtüszőgyulladásokra érdekes módon szuper...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Audrey80

2016. július 30.

máj. 28. Éjszakára használom, szépen beszívódik. Elsősorban az összetevői miatt vettem meg, ha nem irritál, nekem az már jó. Egyelőre nem csíp, ahogy többen is írták. Remélem, hosszú távon is beválik, mert nagyon megéri és Müllerben kapható.
update: nagyon megszerettem, vettem másikat is. Fura kenőcsszerű krém, ami hamar beszívódik és matt réteget képez, annyira hidratál, hogy nekem nyáron nappalra nem is kell más, csak fényvédő, ha ezt használom éjjelre. (Persze, zsíros bőröm van.) Pattanások sem jöttek ki tőle, ami van, azt is gyógyítja, csodaszer ennyi pénzért, leváltotta nálam a Bioderma Lightot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Akara

2016. július 25.

Szuper kis krém! Krémmániás ajánlásra vásároltam meg (mert alacsony komedogén indexű összetevőket tartalmaz). Gondoltam, elég olcsó, egy próbát megér, mielőtt valami méregdrága kencét vennék.
Korpás szeborreás bőrön, ami - szerintem a létező legrosszabb a világon - eddig elég jól működik. Végre nem hámlik a bőröm, és nem jönnek ki nagy gyulladt ragyák a krém hatására. Az első 3 nap pont hosszú hétvégére esett, így estére és nappalra is felkentem. Viszont az első hétfőn rájöttem, hogy ha megyek is valahová, ráadásul meleg van, ez nem a legbölcsebb döntés. Viszont éjszakai krémnek ilyenkor is tökéletes. Egyébként nem képez fullasztó réteget a bőrfelszínen, sőt, reggelre jól beszívódik.
A pattanások és a hegek tényleg gyorsabban múlnak. A kóros arcfogdosásról, vakarászásról kéne még leszoknom, és úgy érzem, ezzel a krémmel kiegészítve a kencehadat végre legyőzöm a fránya aknét, anélkül, hogy szétszáradna és összeaszódna az arcom.
Abszolút jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Abszolút jár az 5 csillag.

juditjanka

2016. július 20.

Itt bukkantam rá a blogban, gondoltam, megér egy próbát az amúgy is nagyon változatosan viselkedő bőrömön.:D Így nyáron a vízhiány kicsit jobban rendeződik nálam, legalábbis nem olyan látványos, ha nem krémezek rendszeresen stb, viszont valami azért kell. És mivel a nagy meleg a kipattogást is előhozza kissé itt-ott, valami köztes megoldás kellett. És ekkor láttam meg ezt a krémet. Nem túl impozáns a csomagolás (igen, ciki, de nőből vagyok, szeretem, ha a csomagolás is azért na, jól néz ki a polcon), de a beltartalom meglepően jól hozza a hatást. Nekem nagyon enyhén csípi, ha van valaki kis seb az arcomon, de nem feszül utána, szépen hidratál, és nem tömíti el a pórusokat sem. nekem szebb bőrképet ad, viszont nagyon nagy melegben hajlamos fullasztó érzést kelteni. Ettől eltekintve szerintem ár-érték arányban és hatásfokát tekintve is szuper kis krém. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

quika

2016. július 15.

A borom erzekeny, helyenkent szaraz, de inkabb mix, olykor pattanasos. Ettol az arckremtol total pattanasos lettem, teljesen egyertelmu volt, hogy emiatt...sajnalom, mert elsore szimpatikusnak tunt:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

marmalade

2016. július 11.

Egy hónapja használom, de a hűha-hatás nálam elmaradt. Semmi extra, jól hidratál, kellemesen húzza össze a bőrömet, de nagy változásokat nem észleltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

gzsofi912

2016. július 9.

Nyár elején kezdtem el használni, most pont kellő mértékben hidratálja a bőrömet. Kellemes a használata, gyorsan beszívódik. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract