Schaebens

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny, száraz, pattanásos bőr kezelésére nyújt optimális megoldást.

Ár: 1200 , Eladó: stefanie95
Állapot: Párszor használt, bontva : 2018 július közepe , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás, személyesen vagy posta
Ár: 1200 ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvetel
szaboaniita

2016. július 7.

Noss, nekem ez egy cuki hidratáló. Számomra semmi extrát nem nyújtott :( Fel szoktam rázni mielőtt használom mert mintha szétválna vízre meg a többi dologra (még felrázás után is). Néha csípi a sebeimet, aminek örülök mert legalább érzem hogy történik valami:D Ugyanannyi pattanásom van mint előtte, de látom sokaknál csodára képes. Hát én erre még várok :( :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

Skincaremania

2016. július 6.

Nagy hévvel indultam ez egyik krémmániás cikk után megvenni. Éreztem, hogy erre bizony nagy szükség van, mint ahogy mindenre. :D Mániákus krém és kozmetika felhalmozó vagyok. Tehát, éjszakára használom már egy hónapja minden nap minimum. Semmi változást nem vettem észre a bőrömön, nem érzem csodaszernek. De ettől függetlenül szeretem, mert "minden" mentes. Kárt nem okoz a bőrömön, nem lettem pattisabb sem tőle, gyulladást sem viszi le, de a hidratálás kell neki. Nyáron úgy érzem elég, ősszel-télen lehet kevés lesz, de akkor majd váltok nehezebb krémre. Állaga szupi, eszméletlen könnyen becuppantja a bőröm, hagy maga után egy kis zsíros érzetet, de hát az én bőrömön mi nem... :D Ára nagyon jó, és ahogy észre vettem sokáig elég lesz. Összességében jó kis krém, attól, mert nem váltotta meg a világot a bőrömön szeretem, mert a hidratálás a fő funkciója nálam, és azt szépen teljesíti. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

erika81

2016. július 3.

Imádom! Kedvenc krémem lett! Köszönöm a cikket wishes!!!
Már egy csomó mindent kipróbáltam, amikor elolvastam azt a bejegyzést, amelyikben ez a krém is szerepelt. Négy nap alatt rendbe rakta a bőrömet csak a hegek maradtak, de azok is szépen leszáradtak. Nem mondom hogy azóta egy pattanásom sincs, de sokkal kevesebb és gyorsabban is gyógyulnak.
A bőröm ugyan nem száraz, de így sem okoz problémát, igaz nappalra nem használom csak estére. Lehet hogy hidegebb időben nem zsírosodik majd olyan gyorsan át a bőröm tőle mint most nyáron, de így is hat, így nappalra nyugodt szívvel használok mattító krémet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

Imádom! Kedvenc krémem lett! Köszönöm a cikket wishes!!!

thalion3

2016. június 25.

Nagyon jó krém. Meglepően sűrű, mégis teljesen beissza a bőröm. Puha lesz tőle a bőröm reggelre, egyáltalán nem zsírosít. Ráadásul psoriasisra is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Myrtle

2016. június 21.

Az itteni vélemények hatására vettem meg egy hete, és az első benyomások nagyon pozitívak. Felkenés után a problémásabb területeken rögtön érezni lehet a só beszívódása okozta enyhe csípő érzést, de gyakorlott sószappan-használóként engem ez nem zavar. Nálam esti krémként funkcionál, mivel - perc alatt szívódik be, és vékony réteget hagy a bőrön. Rásminkelni lehetetlenség, meg sem próbáltam. A reggeli lemosásra is marad belőle egy kevés, ezért jogos a "kenőcs" elnevezés. Egy heti használat után az alábbiakat tapasztaltam:
- kevésbé fénylik a T-vonalam
- halványodtak a pattanások után maradt foltok
- kevesebb mitteszer, no patti
- a piros foltok egy része máris eltűnt, egységesebb bőrkép
- kisebb pórusok
Egyetlen kis negatívumaként rónám fel, hogy néhány helyen mintha hámlani kezdene tőle az arcom.

Összességében nagyon megéri az árát, mert egyszerre több arcápolót is helyettesít, és a mennyiséget nézve, legalább 2 hónapig kitart napi használat mellett is. Ha elfogy, biztosan újraveszem.
Beszerzési tipp: a Müller-ben a natúr arcápolók polcán valamiért mindig a legalsó/leghátsó sorban kallódik. Ott keresd, ahová egyébként épeszű ember nem tenné. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

- kevésbé fénylik a T-vonalam
- halványodtak a pattanások után maradt foltok
- kevesebb mitteszer, no patti
- a piros foltok egy része máris eltűnt, egységesebb bőrkép
- kisebb pórusok

PKitty

2016. június 16.

Látszik a krémen, hogy nem raktak bele semmit csak azért, hogy színes-szagos legyen és ez nagyon szimpatikus. Estére használom hidratálónak, ennek meg is felel. A pattanásaimmal viszont nem csinál semmit, pedig a leírás és a vélemények alapján reménykedtem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

kismacska13

2016. június 15.

Egy hónapja használom a terméket, így mostanra alakult ki igazán, hogy milyen is a hatása az én kombinált (korpás szeborreás) - pattanások után maradt barna foltos - 'abban' az időszakban pattira hajlamos bőrömre. A válasz: nagyszerű. :)
A T vonalam nem zsírosítja tovább, a bőröm becuppantja egy pillanat alatt, pihe-puha lesz, és sminkalapként is szuperul működik.

5 csepp A vitamin olajjal szoktam keverni estére a folthalványítás végett, elég jól működik. :)

Köszönöm az ecsetelő blognak, hogy rátalálhattam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Köszönöm az ecsetelő blognak, hogy rátalálhattam. :)

eSther27

2016. június 13.

Az én kis 'mindentőlkipattog' bőrömnek tökéletes. Szintén a Krémmániának köszönhetem, hogy egyáltalán rátaláltam. Örök hála, árban és hatásban is verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

naiva

2016. június 8.

Egy újabb kence, amit a KM-nek és Mstindigonak hála fedeztem fel. Millió köszönet érte, csajok!!!
Mivel kombinált bőröm van, mindig gondot jelentett, hogy milyen hidratálót használjak, ami a szárazabb részeket is megfelelően hidratálja, de közben a T-vonalban nem nehezíti el a bőröm, nem pattogok ki tőle stb. Úgy tűnik, hogy megannyi sikertelen próbálkozás után végre megtaláltam! :)
Egyelőre csak éjszakára használom, mert van még egy biolás nappali gélem, ami könnyedebb.
A fellelhetősége, az ára, az összetevői, az illatmentessége miatt abszolút 5*-ot kap tőlem.

Update: ha a fenti jó tulajdonságok nem lennének elegendőek, ma észrevettem, hogy rekord sebességgel és nyomtalanul mulasztotta el a két pattanást, ami a menzeszemnek és az azt megelőző több napos mogyoró fogyasztásomnak köszönhető (a kettő külön-külön is vissza szokott köszönni az arcomon, de most két piciket pötty jött csak ki és 2 nap alatt szinte el is múltak) Wow! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

macskusz

2016. június 4.

Most érek az első tubus végére, és újra fogom vásárolni.
A pattanásaim, sőt a hegeik is gyorsabban múlnak, mióta ezt használom. Télen kicsit kevés volt a hidratáló hatása, és az orrom körül, illetve az elvakart pattanásoknál csíp egy kicsit, de így is teljesen jó. Örülök a matt hatásnak és az illatmentességnek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Most érek az első tubus végére, és újra fogom vásárolni.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract